Diorshow, Mono Wet & Dry Backstage Eyeshadow (Pojedyncze cienie do powiek)

Diorshow, Mono Wet & Dry Backstage Eyeshadow (Pojedyncze cienie do powiek)

Cena już od 105,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 2,2 g

Nowa propozycja pojedynczych cieni Christian Dior. Cienie można nakładać suchym aplikatorem dla naturalnego efektu lub aplikatorem zwilżonym, by uzyskać intensywny kolor.
Do wyboru są następujące odcienie:
- 006 Swan,
- 887 Bow.

pojedyncze
prasowane

kiepsko

Posiadam w odcieniu 623 Ribbon i 047 Gris Montaigne. Oba rozczarowujące. Jestem przekonana, że jedynym powodem dobrych recenzji jest logo Diora na opakowaniu, dziewczyny postrzegają go jako lepszy i bardziej luksusowy niż jest w rzeczywistości. Cienie choćby z Inglota są o niebo lepsze. Ale do rzeczy:

+ładne, porządne opakowanie
+dość dobrze się blendują

-banalne, jedowymiarowe odcienie
-pigmentacja mocno średnia; no, zupełnej tragedii nie ma, cienie kupione za 3,50 na rynku są gorsze
-osypują się
-średnio trwałe
-bez bazy nie ma sensu w ogóle rozpoczynać robienia makijażu, cienie będą ledwie widoczne, a i tak lądują bardziej na policzkach niż powiekach; znikną po trzech mrugnięciach okiem

Ilość zużytych opakowań: oba cienie na wykończeniu, jeszcze się pomęczę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039545].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry cień na sucho, ale lepszy na mokro

Jestem posiadaczką odcienia Ribbon (taki waniliowy). Kolor jest więc bardzo delikatny, trochę przypomina iskrzący się lekko waniliowy budyń. Piękny.

Niestety, połozony "na sucho" nie bardzo się trzyma na mojej powiece. Ot dwie, trzy godziny i znika. Nie migruje, nie osadza się w załamaniach skóry. Znika.

Znacznie lepiej ten cień zachowuje się położony "na mokro". Trzyma się dłużej (choć do końca dnia absolutnie nie wytrzyma), kolor jest wyraźniejszy, choć wciąż daleko mu do oczywistości i nawet w tym stanie nie krzyczy: "Patrzcie, jestem cień!". Na tym efekcie mi zależy, jakoś nie lubię kolorówki na powiekach i zawsze wybieram kolory bardzo delikatne lub nudziaki.

Generalnie plus za piękny kolor, minus za trwałość. Daję trzy i pół gwiazdki, bo po pojedynczym cieniu za ponad stówę spodziewamy się jednak jakiegoś tam małego cudu w zakresie trwałości. W tym przypadku chyba jednak płacimy za markę ale nie za jakość.

Używam tego produktu od: kilku tygodni nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: jednen cień pełnowymiarowy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035119].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo ładne kolory

Mam kolor 760 Tweed - brązowo/szaro/fioletowy - trudny do opisania.

Opakowanie wiadomo śliczne a co do jakości cieni to uważam, że jest naprawdę spoko. Kolor jest średnio intensywny, co w tych cieniach akurat mi odpowiada, bo używam ich do makijażu dziennego. Sam jeden z kreską na oku wygląda bardzo ciekawie i unikatowo.
Cienie Diora mają dość spore drobinki, które osypują się przy aplikacji, ale zdmuchując je z pędzla można w jakimś stopniu temu zaradzić.

Cena jest kosmiczna, dlatego nie wiem, czy ponownie sięgnę po te cienie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[941921].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - drapping

Zadowalające

Cienie są bardzo dobrze napigmentowane, nie osypują się, jakość jest adekwatna do ceny.
Niestety, u mnie po ok.5 godzinach z głębokiego fioletu robi się kolor ciemno-lilowy(przy użyciu bazy, bez bazy nie testowałam), lecz zauważyłam to tylko podczas wielkich upałów.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937011].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealne

Mam szaroniebieskie oczy i aby je ladnie podkreslic potrzebowalam brazowych cieni o odpowiednim odcieniu (takich ktore nie wpadaja w szarosci). Posiadam kolor 653 mordore ktory nakladam na cala powieke i 566 panama ktorym podkreslam zalamanie powieki i dolna powieke. Cienie pieknie podkreslaja kolor mojej teczowki i trzymaja sie caly dzien.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[879476].usefull || 0 }}% pomocna.

Fantastyczne !!! :)

Z niecierpliwoscia czekalam na nowe pojedyncze cienie Christian Dior i sie wreszcie doczekalam!
Sa dostepne od pewnego czasu w polskich perfumeriach. Do wyboru mamy kilkanascie odcieni o roznym efekcie (Nude - makijaz naturalny, Pop – intensywne odcienie, Smoky - tajemnicze i uwodzicielskie). Dyrektor artystyczny Christian Dior - Tyen poleca odcienie dzienne i wieczorowe wsrod odcieni Nude, Pop, Smoky.
Osobiscie zdecydowalam sie w pierwszej kolejnosci na dwa cienie z grupy Pop: 616 Sequins - migoczace jasne zloto oraz 240 Mariniere - odcien blekitnego nieba ze srebrnymi drobinkami. Cienie mozna nakladac zarowno na sucho dla delikatnego efektu, jak i na mokro, by wydobyc intensywnosc koloru.
Cien 616 Sequins nalozony na sucho zapewnia iskrzaca mgielke - powieka nie jest pokryta kryjaca warstwa koloru. W przypadku aplikacji cienia na mokro - warstwa koloru jest bardziej kryjaca. Bardziej podoba mi sie ten konkretny cien nalozony na sucho - elegancja w kazdym calu !!! Po aplikacji na mokro - efekt jest przerysowany jak dla mnie. Pewnym problemem jest natomiast osypywanie cienia podczas nakladania oraz w trakcie dnia. Ponadto - jak widac na zalaczonych zdjeciach - cale opakowanie pokryte jest kawaleczkami cienia.
Cien 240 Mariniere pokrywa powieke warstwa koloru – subtelny efekt w przypadku aplikacji na sucho, a bardziej zdecydowany – metaliczny po nalozeniu mokrą pacynka.
Cien trwa na oku, nie zbiera sie w zalamaniu powiek - nawet bez bazy.
Odcienie 056 Gris City, 386 Blue Denim, 453 Spencer to kolejne odcienie, ktore zwrocily moja uwage. Po zakupie – edytuje recenzje, by napisac o swoich wrazeniach. :)

Dla Wizazanek zainteresowanych skladem, podaje sklad dla odcienia 616 Sequins: CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, TALC, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, OCTYLDODECYL STEARATE, SILICA, PENTYLENE GLYCOL, MAGNESIUM MYRISTATE, PHENOXYETHANOL, TIN OXIDE, SORBIC ACID, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/YP COPOLYMER
+/_ CI 19140, CI 42090, CI 77000, CI 77007, CI 77163, CI 77288, CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77510, CI 77742, CI 77891.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[779085].usefull || 0 }}% pomocna.