Oriflame, Silk, Soap Bar (Mydełko)

Oriflame, Silk, Soap Bar (Mydełko)

Oczyszcza i nawilża skórę. Proteiny jedwabiu zawierają 18 aminokwasów, które doskonale wiążą wodę i utrzymują odpowiednie nawilżenie oraz mają zdolność głębokiego wnikania w skórę. Dzięki proteinom jedwabiu skóra staje się miękka, gładka i lśniąca. Wybitne właściwości nawilżające i ochronne ma także ekstrakt z rokitnika zwyczajnego, który wspomaga mikrokrążenie i regenerację naskórka, chroni skórę przed procesami utleniania i stabilizuje błony komórkowe. Mydełko nie zawiera tłuszczów pochodzenia zwierzęcego. Pachnie miękkim zapachem Silk.

CUDENKO

stosuje naprzemian z kostka myjaca dove albo mydełkiem szarym z olejem z oliwek.cudownie pachnie,fajnie sie pieni,zapach na skorze pozostaje długo,nie wysusza,skora jest przyjemna,mieciutka.jestem mega zadowolona,naprawde godne polecenia

Ilość zużytych opakowań: kilka w roku

naprawdę przyzwoity kosmetyk

jak dla mnie jedno z lepszych mydełek na rynku,no cóż nie oczekuję po mydle cudów bo z samej specyfiki produktu wiadomo czego można się spodziewać. Plusy:
-ładnie pachnie
-nie wysusza skóry
-dobrze się pieni
-dobrze oczyszcza skórę nie podrażniając, zostawia ją świeżą i delikatną

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

brzydki zapach

mydło w czasie mydlenia faktycznie ma zapach pudrowy charakterystyczny dla całej serii. jednak po osuszeniu skóry ów zapach przypomina aromat szarego mydła co bardzo mi nei odpowiada- zapach ten jest nieprzyjemny. Troche wysusza ale nie jest najgorzej i należy raczej do tych twardawych- czytaj trudno rozmoczyc no i niepieni sie praktycznie wcale.

Używam tego produktu od:kiedyś tam

takie zwyczajne mydło

Zużyłam jedno takie mydełko, ale nie zachwyciło mnie ono, takie zwyczajne. Zapach typowy dla całej serii, więc mnie mnie rozczarował, ale skóra po nim była lekko wysuszona i ściągnięta. Raczej nie kupię ponownie, ale kto wie.

Używam tego produktu od:kiedyś

nie

bardzo duzo sie po nim spodziewalam. A tu takie rozczarowanie. Podobnie bylo z mydlem rozanym. Zapach okropy. zdecydowanie odradzam -marnowanie pieniedzy

Używam tego produktu od:1 miesiac

bardzo przyjemne

Bardzo przyjemne mydełko, dobrze się pieni, nie wysusza, wygładza skórę. Nie topi się. Ma zapach charakterystyczny dla całej serii, pudrowy. Cóż więcej chcieć od mydła ;)

Używam tego produktu od: ok. 1 mies.

bardzo lubię:)

jest to jedno z moich ulubionych mydełek:) ma przyjemny zapach, z serii, które lubię. co bardzo ważne nie wysusz skóry i pozostawia ją gładziutką. tylko cena mogłaby być trochę niższa, dlatego zawsze kupuję w promocji. polecam!!

Używam tego produktu od: 2 lata

a ja lubię

mnie to mydło bardzo odpowiada. Pachnie tak jak lubię (od czasu ciąży odrzuca mnie zapach Dove i Nivea i podobne), jest wydajne i delikatne. Myją się nim nawet dzieci i wszystkim bardzo pasuje. Pewnie że drogie, więc trzba kupować w promocji - np 2 w cenie jednego.

Lubię

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, po umyciu rąk tym mydłem ręce są gładkie i miłe w dotyku, na pewno nie wysuszone. Poza tym mydło się nie rozmydla i ładnie pachnie, bardzo je lubię.

niestety wysusza

Ogólnie lubię kosmetyki tej firmy,ale to mydełko zdecydowanie nie jest udanym produktem .Mydło owszem-ładnie pachnie i dobrze sie pieni,jest ogólnie miłe w użyciu,ale po jego użyciu niestety ręce są strasznie wysuszone .Całego ciała myć nim nie próbowałam bo boję ryzykować.