Ingrid Cosmetics, Estetic Nail Polish (Lakier do paznokci)

Ingrid Cosmetics, Estetic Nail Polish (Lakier do paznokci)

Lakiery Estetic łatwo i równomiernie rozprowadzają się na powierzchni paznokci, nadając im wspaniały kolor oraz połysk. Dodatkowo odżywiają płytkę paznokcia oraz zapobiegają ich łamaniu i rozdwajaniu się.

Cudowny!

Zakupiłam pierwszą buteleczkę na wyprzedaży w Hebe i zaraz pobiegłam po dwie kolejne. Już po pierwszej warstwie widziałam, że się z nim zaprzyjaźnię. Pędzelek doskonale pokrywa paznokcie po 1 pociągnięciu. Bez smug, zacieków, grudek. Po prostu - pięknie pomalowane paznokcie. Lakier zapewnia świetne krycie już po pierwszej warstwie! To było totalne zaskoczenie. Malowanie paznokci nie należy do moich ulubionych zabiegów i zazwyczaj mam z tym problem (smugi, długi czas schnięcia itp), a tu wszystko jest super! Schnie w mgnieniu oka. Jedyny drobny minus to trwałość, ale wybaczam mu to, bo fantastycznie się go nakłada :) Posiadane przeze mnie róże i czerwienie mają przepiękne odcienie, otrzymałam już sporo pytań czy to hybrydy :)

i tak, i nie

Używałam odcienia numer 6- blady róż.

Zasadnicza rzecz, przez którą mi ten lakier podpadł, to kiepskie krycie- po nałożeniu 1 warstwy praktycznie zerowy efekt, po drugiej- ciut lepiej, dopiero po nałożeniu trzeciej warstwy paznokcie wyglądały ładnie. Pędzelek jest fajny, ale sam lakier dość rzadki, przez co rozlewa się po bokach. Duzym atutem jest natomiast stosunkowo dobra trwałość- lakier spokojnie wytrzymuje kilka dni, nawet, jesli katuje się ręce pracami domowymi. Podsumowując - jest to przeciętniak o zadziwiająco dobrej trwałości

Zdecydowanie TAK

Zakupiłam z powodu niskiej ceny i nie spodziewałam sie,że jest aż tak dobry! Pomalowałam dwoma warstwami i trzyma się już trzeci dzień. Nie odpryskuje i nie ściera się ! Dawno nie spotkałam tak trwałego lakieru. Na pewno zostanie ze mną na dlugo i planuje zaopatrzyć się w kolejne kolory.

Mlecznobrązowy lakier Ingrid Estetic.

Kupiłam ich ostatnio sporo. Jedna z moich koleżanek nie może robić sobie hybryd, więc postanowiłyśmy, że będę malowała jej co jakiś czas paznokcie, zwykłymi lakierami. Wybrałyśmy razem kilka sztuk. Jednym z ulubionych lakierów, jest mleczno, brązowy kolor, który doskonale kryje już po 1 warstwie. Bardzo lubię go też za jego wygodny pędzelek i dość dużą buteleczkę, w stosunku do ceny. Nie odbarwia się w buteleczce i nie zmienia koloru po czasie. Świetnie się nimi maluje. Oczywiście trwałość nie odbiega niczym od zwykłych lakierów, po jakimś czasie należy go uzupełniać. Mimo to, pozostałe zalety, zdecydowanie przemawiają na jego korzyść.

fajne lakiery

Używałam w czerwonym i złotym odcieniu, lakiery mają dobre krycie, dobrze się rozprowadzają, ładny połysk. Lakiery zawsze pokrywam jeszcze utwardzaczem, w takiej kombinacji wytrzymują mi cały tydzień.

Piękny, elegancki kolor.

Idealnie pasuje do wieczorowej kreacji. Lakier ładnie świeci, dobrze się nakłada (dzięki dużemu pędzelkowi) oraz wystarczy jedna warstwa by pokryć paznokieć. Bardzo wydajny, mam go już kilka lat i dobrze mi służy.

Wykorzystała: kilka próbek

Małe i dobre

Zgadzam się z przedmówczyniami. Ja stałam się fanką marki INGRID, więc jak tylko mam okazję, to próbuję nowych kosmetyków. Lakier mnie nie zawiódł. Dwie warstwy dają super efekt, wygodnie się nakłada, bo pędzelek jest szeroki i dosyć sztywny. Będę kolekcjonowała paletę barw!

Miła, kolorowa niespodzianka

Lubię kupować małe, tanie lakiery do paznokci, nie wiem czemu ludzi odstrasza niska cena takich produktów – jeśli chcemy przedłużyć trwałość każdego lakieru, nakładajmy pod spód odżywkę a na lakier – top coat. To chyba mało znane lakiery ale łatwo dostępne, ja kupuję w Hebe, i wybór kolorów tych lakierów jest przeogromny. Chcąc kupić lakier do paznokci, z tej palety na pewno wybierzemy kilka. Do tego lakier posiada dość gęsty i szeroki pędzelek, więc ładnie i równomiernie pokrywa płytkę paznokcia, a dwie warstwy dają ładny, nasycony kolor i schną dość szybko. Ostatnio kupiłam kilka pasujących do siebie odcieni lakierów Ingrid swojej przyjaciółce i też jest zadowolona. Tanie a dobre lakiery.

Zdecydowany ulubieniec!

Posiadam ok. 30 kolorów tych lakierów i sprawdzają się swietnie! Mało o nich słychać, ale przechodząc koło ich szafy w hebe nie trudno ich zauważyć. Stylowe, tradycyjne opakowanie, świetne kolory, cena też przyciąga :) Serdecznie polecam!

KIT

KOLOR 285 (piękna czerwień w butelce...)

Dostałam ten lakier wraz z neonowym różem (numer 128), którego nie miałam ani razu na paznokciach i poszedł w świat (nie gustuje w takich odcieniach).
Ta piękna czerwień o numerze 285 mnie zachwyciła. Pomyślałam sobie, że to będzie coś pięknego, elegancka, nasycona czerwień... Jakież było moje rozczarowanie gdy po 2 warstwach na moich paznokciach ukazała się strażacka czerwień! Nic z tego, co miało być elegancką, klasyczną czerwienią...

Poza OGROMNIE DUŻĄ (!) zmianą koloru na paznokciach względem koloru w buteleczce, lakier nie wyróżnia się niczym szczególnym. Trzyma się jakieś 2 dni w stanie dobrym. Trzeciego dnia wygląda już źle, więc trzeba go zmyć. Przebarwia paznokcie. Nie zachwyca.

Nie polecam.

Dobra jakość za niską cene

Przede wszystkim świetne kolory i jak dla mnie same plusy :)
+Wybór kolorów (mam nr 547 i 128)
+Krycie (na dobrą sprawę wystarczy nawet jedna warstwa)
+Trwałość
+Dostępność
+Cena
+Wydajność
+Pędzelek (miękki o dopasowanej objętości, ułatwia aplikację)
+Opawkowanie
Polecam ;)

jeden z moich ulubionych

Nie powiem, który z odcieni oceniam, bo mam ich naprawdę sporo :)

Na pewno ta seria należy do moich ulubieńców wśród lakierów do paznokci.
Świetne kolory, bardzo dobra konsystencja (nie gęstnieje po czasie jak wiele innych lakierów), dobra trwałość, wygodny, odpowiednio szeroki pędzelek.

Ciemny granat to już mój must have, lubię też szarość, są też ładne odcienie bordo. Kolor miętowy wydaje mi się mniej trwały - być może lepiej trzymają się ciemniejsze, bardziej nasycone odcienie.

Pomimo że mam ich już trochę, na pewno kupię kolejne :P

polecam - jakość super, cena zupełnie śmieszna biorąc pod uwagę to, że lakier jest jakościowo jak konkurencja z dużo wyższej półki.