Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Premium, Pędzel do powiek

Premium, Pędzel do powiek

Pojemność 1 szt

Pędzel do powiek z naturalnego włosia. Idealny, by nałożyć oraz rozetrzeć cienie do powiek, w komplecie z etui do przechowywania i ochrony.

do cieni
Wykonanie
naturalne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

dobry

Jest to mój pierwszy pędzelek do cieni.Używam go od prawie roku,wczesniej używałam aplikatorów do cieni.
Kosztował ok. 12 zł. Dobrze leży w ręce, ma dosyć sztywne włosie. Dobry do malowania kreski cieniem czy do malowania dlnej powieki. Nie gubi włosów.Nie rozkleja się.

Używam tego produktu od: ok. rok
Ilość zużytych opakowań: jeden

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[951570].usefull || 0 }}% pomocna.

Boski !

Tak niepozorny, przez tyle lat przechodziłam obok niego obojętnie, a tu taki mistrzowski pędzel ! Przez cały swój nastoletni żywot wychodziłam z założenia, że pędzel to pędzel, po co przepłacać ? I tak używałam sobie dziadowskich pacynek i sztucznych, plastikowych pędzelków z gazet i chińskich. Oczywiście zawsze mnie dziwiło dlaczego mój makijaż wygląda tak mało profesjonalnie i cienie kiepsko się ze sobą łączą :D aż odkryłam tutoriale na youtube i pędzle z naturalnego włosia. Postanowiłam zacząć od czegoś tańszego i na początek kupiłam Rossmanowy za niecałe 20 zł.

+ Efekt - jestem w szoku, bo mój makijaż, mimo używania tych samych kosmetyków wygląda o niebo lepiej. Cień jest lepiej wklepany, efekt bardziej intensywny, nic się nie osypuje, a kolory pięknie się blendują ze sobą. Koleżanki od razu podłapały różnicę, że mój makijaż wygląda lepiej i nie wierzyły, że to tylko zmiana pędzla.

+ Niezwykle delikatny. Ma miękkie, ale sztywne włosie. Nie podrażnia powieki, jest łagodny dla skóry powiek. Mogę nim rozcierać, wklepywać, trzeć skórę, a nie ma mowy o podrażnieniach. Poza tym nie wychodzą z niego włosy.

+ Bardzo wygodny, świetny jakościowo. Każdy pędzel służył mi rok, dwa lata, mimo codziennego używania, prania, suszenia itp. Nic nie odpada, włosy nie wychodzą, napisy się nie ścierają, cudo.

+ Bardzo uniwersalny - nakładam nim zarówno jasne, jak i ciemne cienie. Wklepuję je nim, rozcieram, blenduję. Służy mi też do rozjaśniania wewnętrznego kącika i pod brwiami, jestem w stnie zrobić nim kompletny make up.

Gadżet bez wad, polecam wszystkim ten niepozorny pędzelek, jest świetny !

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: zuzyłam kilka sztuk

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[886097].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Świetny pędzelek do nakładania cieni. Jest delikatny, nie podrażnia oka i bardzo dobrze się nim pracuje. Jest trwały i nie wypadają z niego wlosy. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: jeden

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856496].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Moje KWC.

Zakupiłam ponad rok temu jakos.
Rossman czlowiekowi sluzy :)
Sprawdza sie fantastycznie :)
+ dobrze sie rozblendowuje cienie
+ dobry aplikator
+ genialny do smoky eyes
+ wlosie bardzo dobre
+ latwo zmyc produkt z pędzelka
+ cena
- po jakimś czasie wloski moga troszke wypadac, ale to znikome :) Bo wystarczy dobrze dbac :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[770523].usefull || 0 }}% pomocna.

Uniwersalny

Bardzo fajny płaski pędzel do aplikacji cienie na powiekę, pod łuk brwiowy.Jest elastyczny. Miękkość idealna (jak dla mnie nie za twardy nie za miękki).
Polecam ten pędzelek z czystym sumieniem, zarówno dla początkujących jak i dla osób które wykonują go profesjonalnie.Raczej go nie kupię bo pędzel posłuży na lata więc nie mam po co kupować następny.
Dostępny tylko w rosmannie

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: cały czas używam 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[762864].usefull || 0 }}% pomocna.