Young, Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom z efektem matującym

Young, Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom z efektem matującym

Nawilżający krem przeciw niedoskonałościom bogaty w składniki aktywne, które: regulują wydzielanie sebum, odblokowują pory, zapobiegają podrażnieniom skóry oraz powstawaniu zaskórników i nowych niedoskonałości, zapewniają skórze matowy efekt. Zawarty w formule olejek z drzewa herbacianego, znany z antybakteryjnych właściwości, wspomaga skórę w utrzymaniu czystości i świeżości. Sepitonic M3, źródło energii dla skóry, usprawnia proces komórkowej regeneracji, chroni skórę, przywraca jej witalność i świeżość. Kwas salicylowy odblokowuje pory oraz zapobiega ich zatykaniu, wspomagając naturalny proces odnowy skóry. Rezultaty: skóra pozostaje optymalnie nawilżona i efektywnie chroniona, zabezpieczona przed zaskórnikami i niedoskonałościami, nadmierne świecenie cery zostaje zniwelowane, skóra pozostaje świeża i matowa, odzyskuje gładkość i zdrowy wygląd.

Matuje

Ładny zapach. Super konsystencja jak na krem do młodej skóry ( zazwyczaj są rzadkie a ten nie- dość gęsty). Matuje, ale niestety ściąga i dlatego efektu nawilżenia w ogóle się nie odczuwa. Nie jest to krem "na niedoskonałości" czyli wiadomo, że nie będzie działał na już istniejące. Być może działanie przeciw niedoskonałościom wynika właśnie z tego, że nie zostawia nic na skórze poza matem. Jeśli tak to dla nastolatek za tę cenę dobry.

Krem matujacy

Krem zdecydowanie jest matujacy. Juz chwile po jego zastosowaniu wchlania sie genialnie i matowi skore. Jest dosc gesty, ma ladny odswiezajacy zapach. Praktyczna tubka, nie wkladamy do produktu paluchow. Jesli chodzi o walke z niedoskonalosciami, no to coz. hm... no niestety. Tutaj polegl, ale w reszcie kwestii dal rade.

Uczulenie jak nigdy w życiu!

Jestem w ciężkim szoku jak to możliwe że ten produkt jest na półkach w drogerii skoro tak duzo osób ma te same objawy uczulenia po nim! Swedzaca, zaczerwieniona opuchnięta twarz! Ten stan utrzymywał się dwa dni. Krem do kosza

azjatycka pielęgnacja

raczej nie

+ dobrze nawilża

-nie matuje
-nie mogę używać na nos bo po całej nocy okropnie go przetłuszcza
- nie ma żadnego wpływu na zaskórniki

Dużo bardziej polecam krem z ziaji.

Jest bardzo fajny.

Jak dla mnie jest on bardzo fajny. Jak nakładam go na całą twarz wystarczy wielkość groszku. Ma bardzo dobrą wydajność a zapach jest przepiękny. Jedyny minus jak dla mnie to , to, że jakoś te pory się nie odtykają i dalej mam taką chropowatą skórę. Więc, żeby działać musi być stosowany razem z żelem do mycia twarzy, który swoją drogą też polecam.

Co złego to nie Kolastyna :)

Young kupiłam na promocji w Rossmannie. Nie używałam nigdy wcześniej ich kremów, więc postanowiłam zrobić taki mały teścik.
Nie mam skóry trądzikowej, ani nie jestem bardzo "young" ( chociaż 22 lata to chyba jeszcze nie tak źle :) ), mimo wszystko zaryzykowałam, gdyż zaskórniki się zdarzają, a strefa T błyszczy.

Przejdźmy do rzeczy :)
+ konsystencja, wystarczy mała ilość by rozprowadzić go na buzi
+ cena ( promocyjnie około 8zł)
+ uczucie gładkiej skóry, nawilżonej
+ poręczne opakowanie
+ efekt matowienia zauważalny
+ ładnie zachowuje się pod makijażem
+ szybko się wchłania

Na lekki +/- zapach. Niby przyjemny, wyczuwalny, ale... aż za bardzo przypomina mi męski żel pod prysznic, lub coś w tym stylu :)

Czytając opinie na dole, wiem, że nie wszystkie dziewczyny są zadowolone, jednak ja nic złego nie mogę napisać o tym produkcie i będę go polecać :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

A mogło być tak pięknie...

Kupiłam ten krem, będąc pewnego dnia w Rossmannie, bo skończył mi się mój ukochany krem z Garniera, do którego wrócę z podkulonym ogonem. Ale najpierw zajmijmy się tym małym potworkiem.
Chciałam sprawić sobie coś trochę tańszego, a producent obiecuje, że "skóra pozostaje optymalnie nawilżona i efektywnie chroniona, zabezpieczona przez zaskórnikami i NIEDOSKONAŁOŚCIAMI". Dodatkowo miał matowić skórę. Fajnie, wylądował w koszyku. Wróciłam do domu, umyłam twarz po całodziennym zasuwaniu w makijażu na uczelni, nałożyłam to "cudeńko" i wszystko było okej - skóra pięknie nawilżona, matowa, podkład trzymał się cały dzień. Następnego dnia - też. I kolejnego. I na tym mogłabym zakończyć. Bo kolejnego dnia rano zapomniałam nałożyć kremik na twarz - po prostu się spieszyłam. Na uczelni nie stało się nic. Dzisiaj rano wstaję - na twarzy tarka. Kaszka, tarka, jak kto chce, niech to nazywa. Cała twarz pokryta małym wkurzającym, swędzącym g...m, które na dodatek powoduje lekki obrzęk. Widać nie warto eksperymentować. Zazwyczaj nie mam problemu z kremami, a ten niestety mnie zawiódł, jako pierwszy z wielu przeze mnie używanych. Więcej go nie kupię, może koleżance albo chłopakowi się sprawdzi, bo moja cera, choć nie jest wymagająca, ale mieszana ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T, niestety się z tym produktem nie polubiła.

Plusy:
- pięknie pachnie
- ładnie nawilża
- matuje
- cena
- dostępność

Minusy:
- któryś ze składników kremu może powodować uczulenie

Ja jestem na nie, ale komuś może przypasować :)

Używam tego produktu od: niecałego tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Nie polecam

Już, już chciałam napisać pozytywną opinię tego produktu, kiedy nagle obudziłam się rano, a na mojej twarzy pojawiły się dziwne krostki, których nie dało się ukryć pod makijażem. Krem mnie strasznie uczulił. Później było jeszcze tylko gorzej. Moja twarz zrobiła się chropowata, czerwona i strasznie swędziała. Na następny dzień spuchłam na policzkach i na nosie. Nie chciałam wychodzić z domu, nie chciałam pokazywać się ludziom. Do dziś żałuję, że go zakupiłam.

Używam tego produktu od: około tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek tubki

Krem uczula

Po pierwszym nałożeniu nie działo się nic specjalnego, ale po zmyciu całodniowego makijażu zauważyłam czerwoną skórę. Nie dało mi to jednak do myślenia i nałożyłam krem drugi raz. Obudziłam się cała czerwona, z chropowatą skórą i OPUCHLIZNĄ wokół oczu i na policzkach!
Moja cera nie należy wcale do wrażliwych i wymagających więc nie polecam tego kremu.

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: początek tubki

Dla mnie ok

Dla mnie ten krem jest idealny, nawilża, napręża skórę, daje uczucie świeżości na długi czas, ożeźwia i pięknie pachnie. Stosuję go wieczorem i rano, idealnie sprawdza się pod mój podkład. Konsystencja kremu jest w porządku, chociaż mógłby być bardziej zbity. Ogólnie jest na tak.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Żałuję straconych pieniędzy

Kupiłam krem , ponieważ chciałam wypróbować czegoś innego. Nie pomyślałam , żeby najpierw poczytać Wasze recenzje. Niestety zakupiłam go w piątek a w sobotę juz czułam w okolicach ust spuchliznę. W niedzielę obudziłam się dosłownie cała czerwona. Nigdy nie mam problemów z nieprzyjaciół mi jedynie przed naszymi dniami. Także nikomu go nie polecam ! A ja idę walczyć z czerwona buźką.

Używam tego produktu od: Trzech dni
Ilość zużytych opakowań: Cztery krople , nawet nie 1/10 opakowania

Coś dziwnego na mej twarzy

Po sylwestrze na mojej twarzy pojawiło się coś dziwnego. Otóż pojawiły się grudki, przez co twarz wyglądała na conajmniej 20 lat starszą i była bardzo nieprzyjemna w dotyku..właściwie do tej pory jest. Z początku nie wiedziałam co jest tego przyczyną. Obwiniałam alkohol na sylwestrze, silikonową bazę, której użyłam pod makijaż oraz świąteczny prezent - szczotkę soniczną do twarzy. Coś mnie podkusiło żeby sprawdzić opinie mojego nowego kremu i co? BINGO! Dokładnie te same objawy co u innych dziewczyn stosujących ten krem: wysypka, grudki, kaszka...jak tylko to przeczytałam to od razu pobiegłam do łazienki zmyć przed chwilą nałożony ten oto krem...Przynajmniej znam już winowajce. Teraz będę się leczyć niezastąpionym kremem nawilżającym z Barwy. Plusem jest łady zapach, chociaż trochę męsko pachnie to mi się podoba, tubka ułatwiająca aplikację, niska cena...Jednak te plusy nijak nie łagodzą minusów, a raczej jednego zasadniczego: UCZULA i POWODUJE GRUDKI..o dłuższym działaniu kosmetyku się nie przekonam, gdyż go odstawiam. Nawet jesli skóra miałaby sie do niego przyzwyczaic i poprawić jej wygląd to ta pierwsza faza jest dla mnie nie do przejścia. ODRADZAM zakupu, bo jest ryzyko, że Ciebie również uczuli.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno, ponieważ mnie uczulił