Naturally Soft, Oil Spray (oliwka w sprayu)

Naturally Soft, Oil Spray (oliwka w sprayu)

Opis: Dzięki specjalnej formule zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie. Zawiera olejek migdałowy, oraz sojowy, przywracający skórze blask. Natychmiast się wchłania, pozostawiając skórę miękką, świeżą, bez uczucia tłustego filmu.

Cena: 14 zł / 150 ml

brak nawilżenia

Szybko się aplikuje - w sam raz dla leniwców - lekko natłuszcza, ale dla suchej skóry nie będzie sprzymierzeńcem - sprawdziłam na sobie :) dla samego przyjemnego zapachu nie warto.

Nawilżenia brak

Na początku byłam zachwycona, bo i zapach piękny (choć przyznaję, że BARDZO intensywny) i wchłania się doskonale.
Ale niestety na tym kończy się dla mnie przyjemność z używania tej oliwki :( Przede wszystkim brak obiecywanych efektów - zdecydowanie nie nawilża nic a nic, natłuszcza minimalnie, skóra nadal jest ściągnięta. Ponadto zaczął mi przeszkadzać ten spray, choć staram się jak mogę cała podłoga lub wanna jest później pokryta cienką, śliską warstewką. Dość niebezpieczne. Więc co z tego, że oliwka wyposażona w atomizer, skoro i tak muszę pryskać najpierw na dłoń?
No i jeszcze jedna nieprzyjemna sprawa - mnie po krótkim czasie uczuliła i to bardzo mocno, co jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się przy stosowaniu jakichkolwiek kosmetyków.

Więcej na mojej półce się nie pojawi :(

Siadaj, pała!

Nie lubię tego czegoś. Nie dość, że nie nawilża, nie natłuszcza to jest mało wydajny i ma paskudny, chemiczny zapach. Nie ma żadnych, sprawdzonych i pożądanych właściwości klasycznej oliwki. Szkoda.
Skóra jak była przesuszona i szorstka( dobra, przyznaję się: byłam kilka razy na solarium) tak jest nadal..
Mam wrażenie, że wyrzuciłam 15 zł w błoto.

Salon fryzjerski

Więcej nie kupię

Zacznę od plusów:
*Ładne, poręczne opakowanie.
* Oliwka rewelacyjnie się wchłania, nie jest tłusta
Minusy: :( Zapach jest mdły, sztuczny i bardzo intensywny( przeszkadza mi)
:( Słabo nawilża, wcale nie natłuszcza(a ja jednak chcę natłuszczenia)
:( Jak dla mnie średniowydajny
Kupiłam, spróbowałam, no i dobrze.. ale więcej nie kupię.

Superancka!

Ta oliwaka,podobnie jak inne tej firmy jest poprostu wspaniała!moja skóra jest po niej miła w dotyku, wygładzona, sama oliwka przyjemnie pachnie i szybko się wchłania.Polecam gorąco!

wygodna aplikacja

Dla tych, co lubią smarować ciało oliwką, będzie to świetny produkt- zdecydowanie przyspiesza aplikację oraz pozwala nałożyc cieniutką warstewkę, co przyspiesza czas wchłaniania. Dla tych, co oliwek nie lubią, nie będzie kosmetykiem zbyt dobrym- bo jednak, jak to oliwka, i natłuszcza, i wolno się wchłania. Ale efekty uzywania bardzo dobre, więc warto się skusić.

super

zawsze mialam problemy z nawilazaniem nog , szczegolnie na lydkach i ta oliwka sprawdzila sie doskonale!nakladam ja wieczorem po kapieli juz na sucho i ranao skora jest nadal miekka i nie musze juz nakladac dodatkowo balsamu; zapach przyjemny ,opakowanie wygodne i calkiem wydajne.

Ona być świetna :)

Bardzo ją lubiłam :) ładnie pachnie, spełnia obietnice producenta- nawilża, koi, natłuszcza. Skóra po niej jest przyjemna, mięciutka , odpowiednio wypielęgnowana :) Trochę jednak przesadzili z ceną, bo w porównaniu do wydajności to ja mam obiekcje, czy nadal ją kupować...niemniej- sam w sobie produkt jest świetny :) POLECAM.

* za mało wydajna, za to odbieram jedną gwiazdę.

Używałam tego kosmetyku 2 m-ce temu/ ilość zużytych opakowań: 1

czas polubić oliwki

Nigdy nie lubiłam oliwek, ale te w sprayu są świetne. Ładnie, delikatnie pachnie. Dobrze się rozpyla, delikatną mgiełką. Nie trzeba nawet brudzić sobie rąk i rozprowadzać. Dobrze się wchłania, zostawia lekki film. Nie klei się. Delikatnie natłuszcza bez uczucia dyskomfortu, nawilża, odżywia. Lekko łagodzi podrażnienia. Wydajna.