Fitberry, Krem odżywczy na noc Fińskie Jagody + Biofaktor

Fitberry, Krem odżywczy na noc Fińskie Jagody + Biofaktor

Krem na noc - wzbogacony został o specjalnie wyselekcjonowane składniki, które są cennym źródłem substancji odżywczych oraz w znacznym stopniu wpływają na poprawę kondycji skóry wymagającej pobudzenia i blasku. Łączy w sobie moc oleju z jagód rokitnika, który ma wyjątkowe właściwości ochronne i wzmacniające - regeneruje błony komórkowe. Aby zwiększyć efektywność kremu, uzupełniono go olejem z malin, który doskonale nawilża, neutralizuje wolne rodniki i pobudza procesy komórkowe. Dodatkowo zawartość biofaktora wzmacnia ochronę przed działaniem szkodliwych promieni UV. Dzięki temu dzień po dniu skóra staje się wyraźnie lepiej odżywiona i pełna blasku.

Cena ok. 17 zł / 50 ml

jakie jagody?

szukałam czegoś co odżywi moją buzie i co jej dodatkowo nie podrażni,kupiłam go z tonikiem w gratisie.Może zaczne od zapachu,co za obrzydliwośc,gdzie są te jagody?Działanie kremu tez nie jest spektakularne,nie zaszkodził,ani nie pomógł...Śmiało można go sobie darować,za tą cene(14,00 złotych) są o wiele lepsze kremy.

Ugh co to za woń!!!

Bleee co to za zapach? Ugh... Po co tyle pachnidła wlali? Gdy pierwszy raz uzyłam to dostałam, ataku kaszlu - naprawde!!! Lubię pachnące kosmetyki, ale nie tak intensywnie!! Kupiłam go zachęcona rewelacyjnym mleczkiem i tonikiemi tym, że akurat był w promocyjnej cenie w zestawie z tonikiem za 12 zl- one też pachną jagodami ale o wiele przyjemniej i slabiej!! Fakt, dobrze nawilża, odświeża, rano skóra jest nadal nawilżona, zrelaksowana, wypoczęta... Dobrze działa na opaloną skórę... Gdyby nie tenm zapach to napewno bym go kupiła....

straszny zapach

Uzywalam kilku probek. Mimo tego, ze krem nawilzal i odzywial porzadnie, na 100% nie kupie go i bede unikac - dyskwalifikuje go bardzo silny, koszmarnie chemiczny zapach! Staram sie uzywac kosmetykow w miare naturalnych, ale bez przesady, lubie kremy, ktore maja _jakis_ zapach. Niestety ten jest tak nachalnie chemiczny, ze tylko przypomina o tym, ile sztucznosci jest ladowanych w te kremy. Odradzam.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

ideał

Właśnie takiego kremu poszukiwałam od dawna! Po prostu jest idealny dla mnie! Fakt, że jest gęstawy i przez to trochę ciężko się go rozprowadza ale to w zupełności mi nie przeszkadza :D Po nałożeniu go, nie mam na twarzy żadnych zaczerwień. Nawet w najmniejszym stopniu NIE odczuwam aby skóra była ściągnięta. Wspaniale nawilża, co w moim przypadku jest bardzo istotne. Doskonale odżywia, wygładza, skóra rano ma piękny koloryt. Zapach jest w porządku, choć wyczuwa się "lekką nutkę sztuczności" ;) ale to także mi nie przeszkadza :D Jest wydajny więc jego cena nie jest wysoka, moim zdaniem.

ilość zużytych opakowań: 2

Porządny

Dobry polski kremik na noc. Zadziwiające, że nie zostawoł na mojej mieszanej twarzy żadnego tłustego filmu. Wkleapałam go opuszkami i wchłoną się jak krem nawilżający. Byłam zaskoczona. Poza tym rano bużka taka gładziutka, elastyczna.

Fajniutki;)

Z samego kremu jestem bardzo zadowolona. Dobrze odżywia, nawilża, wygładza. Poprawia kondycję i kolor. Rano wstaję wypoczęta;) Ma tylko jeden mankament. W przeciwieństwie do kremu dziennego ma strasznie sztuczny zapach, taka chemiczna jagódka:) Słoiczek ładny, choć troszkę za ciężki.

***

W zasadzie krem ten spełnia wszystkie podstawowe zapewnienia producenta.
Jak każdy odżywczy i ten jest bardzo gęsty, cięzki i tłustawy. Równie tłustawą warstewkę pozostawia po sobie, ale nie można tego poczytywać mu na minus, gdyż przeznaczony jest na noc.
Krem pachnie specyficznie - początkowo nawet przyjemnie, później jednak ten zapach przypomina mi 'chemiczne jagody'.
Dobrze nawilża i pozytywnie wpływa na kondycję skóry - wydaje się być odrobinę mniej zmęczona i poszarzała.
Krem jest wydajny, zamknięty w higienicznym, poręcznym opakowaniu. Jednakże nie jest to typ mojego wymarzonego kremu odżywczego i dlatego szukam dalej :)

Używam tego kosmetyku przez ostatni miesiąc/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go