Fitberry, Tonik odświeżający Fińskie Jagody + Panthenol

Fitberry, Tonik odświeżający Fińskie Jagody + Panthenol

Opis: Tonik intensywnie odświeżający - to preparat, którego zadaniem jest przywrócenie skórze naturalnego, neutralnego pH. Dzięki dodatkowi oleju z czarnej porzeczki, kosmetyk wykazuje właściwości łagodzące podrażnienia i zapewnia doskonałe nawilżenie - dzięki czemu skóra staje się elastyczna i gładka. Aby zwiększyć efektywność preparatu, dodano oleju z nasion żurawiny błotnej, który pomaga zachować witalność i wygładza skórę, co wzmacnia jej odporność i przedłuża młody, zdrowy wygląd. Obecność biofaktora przeciwdziała szkodliwym promieniom UV. Tonik ujędrnia skórę i przywraca jej blask, dając natychmiastowe uczucie komfortu i świeżości.

Cena: 11,5 zł / 200 ml

Przeciętniak.

Tonik ładnie pachniał, to niezaprzeczalnie jego największa zaleta.
Odświeżał skórę, jednak, tak jak twierdzi moja przedmówczyni, po użyciu tego kosmetyku twarz się lepiła.
Nie bardzo, ale nie było to komfortowe.
W końcu oddałam go mamie, jej się spodobał.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu

Ma plusy i minusy

Moja ocena byłaby o stopień niższa, ale jednak cena tego toniku jest wyjątkowo atrakcyjna, więc nie ma co przesadzać. Plusem jest jego bardzo "smaczny" zapach, i ogólne spełnianie funkcji, jakie tonik mieć powinien. Zdecydowany minus - po jego użyciu skóra jest trochę jakby "lepka", nie wiem jak to do końca opisać.. w każdym razie - to z pewnością nie przyczynia się do efektu odświeżenia. Po tym jednorazowym doświadczeniu dam sobie spokój z tanimi tonikami.

Używam tego produktu od: ok 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 x 200 ml

Świetny

Naprawde super tonik! kupiłam w promocyjnej cenie ok 5.00 :) Przyjemnie odświeża i ożywia skórę, lekko przyjmenie pachnie jagodami. Skóra jest nawilżona, miękka, gładka. Tak jak mleczko, ma wygodna buteleczke z "dziubkiem" - za to plus. Gorąco polecam, ale ciężko kupić