Model Bioenergia, Krem na dzień SPF 15

Model Bioenergia, Krem na dzień SPF 15

Działa na zasadzie "koncentratora energii" i w innowacyjny sposób wydobywa z wnętrza skóry czyste siły energii witalnej. Nizwykle skutecznie wpływa na odnowę komórkową i odtwarzanie białek strukturalnych w naskórku. Nadaje cerze promienny i wypoczęty wygląd. Zapewnia delikatne naprężenie skóry oraz idealne wygładzenie wszystkich zagięć i zmarszczek. Intensywnie i długotrwale nawilża skórę, odbija światło tuszując niedoskonałości cery oraz potęgując efekt energetyzacji.

Cena: 33 zł / 50 ml

Nie zawiodłam się

Mam cerę mieszaną i wrażliwą .Dotychczs stosowałam kremy matujące , te jednak za bardzo wysuszały mi skórę,dlatego tym razem postanowiłam spróbować innego kosmetyku.
Kremik spisuje się całkiem niezle. Co prawda dość długo się wchłania(zwłaszcza w strefie T) ale za to potem jest całkiem przyzwoity.Faktycznie nawilża chociaż na policzki muszę nakładać go więcej,ale mojej skórze to wystarczy. Używam go razem z podkładem "Velvet Touch" ID i lekko matującym pudrem Lumene. Ta kombinacja doskonale sprawdza się u mnie w chłodniejsze dni - cera nie jest wprawdzie idealnie matowa ( koryguję to pudrem), ale nie jest też wysuszona i łuszcząca a o to mi chodziło.
Krem wyraznie poprawił wygląd mojej cery -stała się gładsza, bardziej napięta( lecz nie ściągnięta) i świeższa.

Średni

Pomimo,że bardzo lubię kosmetyki Daxa, ten krem wyjatkowo mi nie pasuje. Przede wszystkim bardzo ostry zapach, przypominający ( jak dla mnie) perfumy Issey Miyake. konsytencja owszem lekka i puszysta, ale sam krem za mało nawilża za to wręcz jakby ściąga twarz.I do tego te koszmarne złote drobinki miki, które włażą w pory i załamania skóry.
Nie kupię go.

rozczarowuje

Bardzo czekałam na tę linię i jak tylko pokazała się w sklepach, kupiłam od razu krem na dzień i na noc. Rezultat jest taki, że używam kremu na noc również rano i to nakładanego grubą warstwą. Powód? Krem na dzień ściąga mi skórę, na nosie wręcz tworzy mi się 'papier ścierny', odczuwam duży dyskomfort. Dodam, że nie skończyłam jescze 30 lat i mam cerę normalną, a nie suchą