Force C Premium, Super Energizing Cream [krem superenergizujący]

Force C Premium, Super Energizing Cream [krem superenergizujący]

Krem superenergizujący. Przedłużone działanie witaminy C. Zapewnia wzmocnienie - nawilżenie - likwidację oznak zmęczenia. Krem dodaje energii cerze pozbawionej blasku, wygładza linie i drobne zmarszczki. Dostarcza trzy formy witaminy C przez 12 godzin.

Nie dla mnie

Chyba jest to zbyt ciezki krem jak na moja przetluszczajaca sie cere.Ladnie nawilza,lekko rozjasnia po pewnym czasie,wygladza tez subtelnie malutkie zmarszczki,pieknie pachnie ekstraktami roslinnymi.Dla osob o suchej,normalnej lub mieszanej cerze bedzie w porzadku.Opakowanie bardzo lane-szklany sloiczek w soczystym kolorze pomaranczy zacheca do uzywania kremiku.

Znam lepsze

Nie zauważyłam spektakularnych efektów- odrobinę rozjaśnia, "ożywia" cerę, znośnie nawilża i to wszystko. Po aplikacji skóra sprawia wrażenie lepkiej...
IMHO od takiej marki i za taką cenę można oczekiwać większego komfortu i lepszego rezultatu.

Bardzo dobry

Jestem zadowolona z tego specyfiku,uzywam go w formie fluidu z SPF 15.Ladnie nawilza,rozswietla i dodaje energii mojej cerze.Bardzo dobrze sie wchlania.Na poczatku go "nie wyczulam" i zaciecie go rozcieralam na twarzy a on sie pieknie walkowal,teraz szybko go nakladam i pozwalam sie wchlonac bez zadnej pomocy.Zapach piekny,ktory dobrze wplywa na moja psychike od rana.Wydajny.

Cellulit składniki

***

Świetnie nawilża skórę , stosowany co najmniej przez miesiąc rozjaśnia ją i ożywia , zdecydowanie wzmocnił moje naczynka ale dla mnie jest za ciężki na dzień i pod makijaż , chociaż lekko się rozprowadza pozostawia na mojej skórze wyczuwalny, lepki film . Szkoda , że w słoiku - zapach zdecydowanie traci z tygodnia na tydzień na intensywności . Usuwa drobne linie - ale to zasługa dobrego nawilżenia . W sumie używam go nie za dnia jak wskazuje producent lecz nocą . Acha - i świetnie sprawdził się do mojej przesuszonej/spieczonej skóry po każdym opalaniu na wakacjach . Tu sprawował się lepiej niż niejeden krem po opalaniu i za to **** ( latem kupuję zawsze na wyjazd po opalaniu ) ale na co dzień *** Krem jednak ma w sobie coś takiego , że zawsze do niego wracam - ( to chyba zasługa dobrego nawilżenia ) a ponieważ nie stosuję go zgodnie z zaleceniem nie przyznaję **** by nie wprowadzić nikogo w błąd , tylko *** ( za efekt ,, nocny'') .