Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Force C Premium, Instant Radiance Mask

Force C Premium, Instant Radiance Mask

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Pojemność 50 ml
Cena 130,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Świeża, żelowo - kremowa energizująca i rozjaśniająca maseczka z witaminą C. Usuwa ślady zmęczenia, nawilża, wygładza i rozjaśnia naskórek. Pozostawia się ją na 5 minut lub do całkowitego wchłonięcia Producent zaleca również bardzo zmęczonej cerze wymieszać odrobinę maseczki z kremem pielęgnacyjnym.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

**/***

Przyjemnie, lekko się rozprowadza , wchłania się dosyć szybko ze względu na żelowo kremową konsystencję . Czasami lubi poszczypać . Z nawilżeniem radzi sobie dość słabo ( chyba , że mam zbyt wysokie wymagania ) , po wchłonięciu trochę lepi się na twarzy , lekko napina skórę . Po zmyciu maseczki moja skóra była lekko ściągnięta ( maseczka mogłaby bardziej nawilżać ) , gładka i troszkę jaśniejsza/ożywiona .
Nie próbowałam wymieszać tej maseczki z jakimkolwiek kremem ze względu na tę jej lepkość . Wydajna okazała się w moim przypadku średnio - ponieważ za szybko znika z mojej twarzy, dokładam jeszcze jedną warstwę .
Szczerze mówiąc najskuteczniej działa stosowana kilka razy w tygodniu w połączeniu z peelingiem i kremem tej serii *** ( polecam ) - stosowana raz na jakiś czas sprawuje się bardzo przeciętnie jak na produkt z wyższej półki ** ( średnia ) . Spokojnie na tej półce można znaleźć maseczki skuteczniejsze .

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  193
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  181
  recenzji

  0
  pochwał

  9,24

 3. 3

  13
  produktów

  116
  recenzji

  0
  pochwał

  6,03

Zobacz cały ranking