Helena Rubinstein, Force C Premium, Instant Radiance Mask

Helena Rubinstein, Force C Premium, Instant Radiance Mask

Świeża, żelowo - kremowa energizująca i rozjaśniająca maseczka z witaminą C. Usuwa ślady zmęczenia, nawilża, wygładza i rozjaśnia naskórek. Pozostawia się ją na 5 minut lub do całkowitego wchłonięcia Producent zaleca również bardzo zmęczonej cerze wymieszać odrobinę maseczki z kremem pielęgnacyjnym.

**/***

Przyjemnie, lekko się rozprowadza , wchłania się dosyć szybko ze względu na żelowo kremową konsystencję . Czasami lubi poszczypać . Z nawilżeniem radzi sobie dość słabo ( chyba , że mam zbyt wysokie wymagania ) , po wchłonięciu trochę lepi się na twarzy , lekko napina skórę . Po zmyciu maseczki moja skóra była lekko ściągnięta ( maseczka mogłaby bardziej nawilżać ) , gładka i troszkę jaśniejsza/ożywiona .
Nie próbowałam wymieszać tej maseczki z jakimkolwiek kremem ze względu na tę jej lepkość . Wydajna okazała się w moim przypadku średnio - ponieważ za szybko znika z mojej twarzy, dokładam jeszcze jedną warstwę .
Szczerze mówiąc najskuteczniej działa stosowana kilka razy w tygodniu w połączeniu z peelingiem i kremem tej serii *** ( polecam ) - stosowana raz na jakiś czas sprawuje się bardzo przeciętnie jak na produkt z wyższej półki ** ( średnia ) . Spokojnie na tej półce można znaleźć maseczki skuteczniejsze .