FakeUp (Korektor pod oczy)

FakeUp

Formuła nawilżająca: zawiera witaminę E i ekstrakt z pestek jabłka. Ukrywa cienie pod oczami i zmniejsza widoczność zmarszczek. Daje efekt wygładzonej i naturalnie wyglądającej skóry. Nigdy nie osiada w załamaniach i zmarszczkach.
Właściwości:
Nawilżający brzeg
- witamina E i ekstrakt z nasion jabłka,
- natychmiastowe nawilżenie.
Korygujący środek
- ukrywa cienie pod oczami,
- wygładza,
- rozprasza światło.
Formuła:
- bardzo lekka formuła, naturalny efekt, jedwabiście gładka tekstura,
- nawilżający,
- zmarszczko-oporny, nie gromadzi się w zmarszczkach, wygładza skórę i rozciera linie, "rozmazuje" zmarszczki,
- łatwy w aplikacji,
- długotrwały,
- może być używany na i pod makijaż.
Dostępny w 3 odcieniach.

pod oczy
w sztyfcie

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 10

Lubię

Jedyny korektor który dopasowuje się do mojej skóry (mam odcień light) i o dziwo - rzeczywiście maskuje moje cienie pod oczami, czego się zupełnie nie spodziewałam :) Skóra pod oczami wygląda na zdrową i wypoczętą, niestety tylko na jakieś 3-4 godziny w moim przypadku, potem stopniowo to zanika ale i tak wytrzymuje 10-11 godzin. No i mimo zapewnień producenta że nawilża - owszem, robi to, ale tylko gdy mamy go na skórze, po zmyciu wszystko wraca do norm, za co odejmuję gwiazdkę. Niestety nie radzi sobie z wypryskami, po prostu ich nie maskuje. Plus natomiast za to, że rzeczywiście cieni prawie nie widać, ładne opakowanie (co jest chyba standardem u Benefita :)) i mimo trochę zaporowej ceny (125zł w sephorze, ja swój upolowałam na wyprzedaży za 70zł) to i tak go polecam i dopóki nie znajdę czegoś lepszego to nadal będę go używać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033748].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 104

Rozczarowanie

Ogromne rozczarowanie od benefit. Korektor słabo maskuje przebariwenia i since pod oczami, mala ilosc kolorow utrudnia dobor odcienia, ktory stapiałby sie ze skóra, do tego jego konsystencja powoduje, ze jest nietrwaly i nie spelnia swojego zadania. Obiecywany przez producenta efekt nawilzenia rownie mizerny.

Zdecydowanie lepiej zainwestowac w dobry krem pod oczy i dobry korektor kryjący sińce. Fakeup Benefit to po prostu bubel jakich mało. Jak widac nie wszystkie wynalazki made by Benefit zdaja egzamin z życia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033049].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 19

kryje co ma kryć i świetnie nawilża

Moje absolutne odkrycie- makijaż bez tego korektora? Już sobie nie wyobrażam.
Podczas pobytu w Sephorze kiedy chciałam dobrać podkład idealny jedna z konsultatnet podeszła do tematu profesjonalnie i nie jak to zwykle bywa napaćkała mi na twarz trochę podkładu i kremu, ale wykonała pełen makijaż po którym wyszłam zadowolona, piękna i z lżejszym portfelem za to świetnym korektorem.
Generalnie skórę pod oczami mam cienką jak papier, ciągle suchą, łuszczącą, kremy szczypią więc często ich nie nakładam.
Tutaj już podczas aplikacji było przyjemnie a skora okolic oczu zyskała taki fajny promienny wygląd, ale bez przesady- tak jakbym była dobrze nawodniona i wypoczęta (a w takcie sesji słąbo z tym było).
Korektor zakochana wzięłam. Już po drodze wyrzuciłam kartonowe opakowanie a szkoda, bo było śliczne i do torebkowej kosmetyczki powędrował sztyft jak szminka.
Byłam trochę zła za taki nieprzewidziany wydatek bo korektor pod oczy wydawał mi się dość zbędnym gadżetem szczególnie przy sypkich minerałach.
Już kolejnego dnia zdałam sobie sprawę że to był wydatek z kategorii świetnych- nawilża, przesuszenie znika (prawie nie stosuję żadnych kremów bo nie potrzebuję) cienie pod oczami są niewidoczne (choć nie mam ich jakiś wielkich), żyłki niewidoczne, oko większe i jakieś takie rozświetlone-wesołe.
Wydajność- może być, ale nie zachwyca, mimo to wybaczam bo może ja za dużo go używam... Ale cóż poradzę, że uwielbiam ten moment kiedy rano sunie po skórze pozostawiając ją komfortową...

Używam tego produktu od: 4mc
Ilość zużytych opakowań: 2/5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032157].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Dodanych produktów: 230

Napisanych recenzji: 1082

majac Helene Rubinstein przy boku, mowie Benefitowi NIE

Korektor dostalam w prezencie, co wiekszego znaczenia nie ma, ale swoje KWC w tej kategorii juz znalazlam.

OPAKOWANIE
Malo higieniczny sztyft, ktory mozna zamienic na bardziej higieniczny, jesli nabiera sie korektor czystym pedzlem.

KONSYSTENCJA & NAKLADANIE
Latwo sie naklada, konsystencja typowa dla sztyftow. Nalezy jednak uwazac na ilosc, gdyz da sie przesadzic. Jesli nalozy sie go za duzo, moze sie rolowac.

TRWALOSC
Nawet dobra, ale nie calodzienna. Po ponad 12h widac w nim ubytki, nawet jesli przyproszymy pudrem sypkim dla zwiekszenia jego przyczepnosci.

EFEKT
To jest wlasnie spory minus, poniewaz korektor srednio kryje. Nie zle, tylko srednio. Oznacza to, ze jak ktos ma bardzo male cienie lub ich nie ma, bedzie zadowolony, ale przy wiekszych cieniach nie ma szansy zakryc ich w stopniu zadowalajacym.
Dzieki formie sztyftu i bardziej suchej formule nadaje sie jednak na wszelkiego rodzaju zaczerwienienia jak w skrzydelkach nosa, drobne krostki czy wieksze partie twarzy.

WYDAJNOSC
Dobra. Dla lepszego efektu nie mozna uzywac duzej ilosci, wiec starczy na dlugo.

Podsumowujac:
+ latwy w aplikacji
+ naturalny efekt, jesli nie uzyje sie zbyt duzo

- delikatnie osiada w zmarszczkach po kilku godzinach
- nie nawilza
- ukrywa cienie pod oczami, ale gorzej niz Magic Concealer HR
- nie wygladza
- formula wcale nie jest taka "lekka", jak obiecuje producent. Jest po prostu typowa dla sztyftow
- nie trzyma sie caly dzien. Bez zarzutu wyglada przez 8-10h

Używam tego produktu od: okolo 1,5-2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008754].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 164

Można spróbować

Nie jest to korektor przeznaczony do krycia ogromnych cieni pod oczami, a raczej coś do lekkiego ujednolicenia i nawilżenia.

PLUSY:

+ ładnie nawilża,
+ używam go zazwyczaj do poprawek w ciągu dnia, kiedy skóra zaczyna być przesuszona i zmęczona, ten produkt poprawia jej wygląd,
+ fajne opakowanie podobne do pomadek.

MINUSY:

- cena,
- niewielkie krycie,
- słaba trwałość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997635].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 92

raczej nie, drogi i bez efektu wow

Długo myślałam nad zainwestowaniem w dobry (droższy) korektor pod oczy, bo do niedoskonałości znalazłam.

Chciałam aby maskował cienie pod oczami nie wysuszając przy tym skóry. Ten - nawilżający spełnia te obietnice, ale jednocześnie sprawia że strasznie widoczne są zmarszczki. Nawet te niewielkie. Dopiero po użyciu tego korektora uświadomiłam sobie, że mam pod oczami już zmarszczki. Przy innych korektorach nie widać ich.
Więc zamiast nadać spojrzeniu świeżości korektor sprawia, że wyglądam starzej :(Myślę że na upały nie sprawdzi się bo jest bardzo miękki.

Fakt, nawilża skórę czuję to. Trochę maże się i nieestetycznie brudzi sztyft i opakowanie, które wygląda i otwiera się tak samo jak szminka do ust.

Cena jest bardzo nieadekwatna do jakości. W sumie to pewnie za połowę tej sumy można kupić bardzo dobry korektor.

Nie wiem jak wydajność bo nie używam codziennie, a mam dopiero od miesiąca. Obecnie jest minimalne zużycie.

Ilość zużytych opakowań: 1 używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[910490].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 27

Słaby i drogi

Plusy:
- ładnie nawilża skórę
- koryguje cienie pod oczami

Minusy:
- roluje się
- szybko się zużywa
- podkreśla zmarszczki
- cena kontra jakość...

Nigdy więcej! Za dużo jest minusów...

Używam tego produktu od: Kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856449].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Drogo ale nawilżająco ..

+ NAWILŻA skórę pod oczami a zważając na to że mam suchmielki pod oczami z innymi korektorami jest to na górze liście plusów
+Piękne opakowanie
+Długo wystarcza
+Pięknie się wklepuje
+Ładnie zakrywa moje duże cienie

- CENA
-Troszkę się roluje

Gdyby nie to że korektor wpadł mi do kibla podczas malowania używałabym go jeszcze przynajmniej drugie 2 miesiące - więc jest to kosmetyk długo wystarczalny :) Jak dostane wyplate pędze po drugi :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[794594].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 53

I...pieniądze w błoto

O matko, co za pomyłka, 27euro poszło na zmarnowanie! Dlaczego? Otóż pierwsza rzecz, podrażnił mi oczy, łzawienie, opuchnięcie, jednym słowem - Armagedon. Dwie pierwsze aplikacje (przy różnych kremach pod oczy żeby upewnić się, że to nie powód kremu) to była totalna klapa. Dałam mu szansę po raz trzeci i generalnie było nieco lepiej, łzawienie ustąpiło ale efekty korektora nie są warte nwet 20 złotych.

Plusy:
1. Nawilża fajnie skórę. I to wszystko.

Minusy:
1. Aplikacja- sztyft jest dość gruby, w związku z tym czasami aplikuj się tylko warstwa kremu albo tylko korektora, rozcieranie pomaga ale jest irytujące. Aplikacja najpierw na palec lub pędzelek powoduje większe zużycie produktu i dużo się go marnuje.
2. Roluje się i włazi w zmarszczki z powodu tejże kremowej konsystencji. Dla mnie oznacza to skreślenie z listy dobrych korektorów.
3. Może podrażnić, tak jak u mnie. Dodam, że używałam kremu Substiane, który nigdy nie powodował u mnie podrażnień, potem próbowałam z Galenicem Milaya, którego też używam od 4 miesięcy i zawsze był genialny. Na 100% zatem to nie powód kremu.
4.Słabe krycie.
5. Cena, żenująca w porównaniu do jakości.

Podsumowanie-odradzam. Produkt ten przetestowałam przed zakupem (w sensie pani w sklepie mi go nałożyła) ale powinnam była odczekać z godzinę przed zakupem. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 ale nie zużyję go na bank

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[787427].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

115zł za krem nawilżający + troooszeczkę korektora

Kupiłam go po przeczytaniu dwóch pozytywnych recenzji. Może i nie jest najgorzy ale drogie Panie....za taką cenę ? 115zł za korektor gdzie jakieś 5gram to korektor a 10gram to krem nawilżający .
Szczerze nie polecam tego korektora ponieważ zakup się zupełnie nie opłaca. Używam go od dwóch tygodni co drugi dzień to już 1/5 zużyłam opakowania.
Jakościowo jest ok,skóra pod oczami jest nawilzona,troszkę się kawali i zbiera w zmarszczkach,po jakiś 10h należy nałożyć jeszcze raz.
Nie polecam.Chyba ,że ktoś lubi przepłacać bądź lubi tę firmę :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[776540].usefull || 0 }}% pomocna.