SEYO, Balsam do ciała` Jedwab`

SEYO, Balsam do ciała` Jedwab`

Delikatny balsam do ciała przeznaczony do codziennej pielęgnacji, polecany szczególnie do skóry bardzo suchej, wymagającej nawilżenia.
Zawiera starannie dobrane składniki o dobroczynnym działaniu na skórę:
- mleczko jedwabne wygładza i odżywia,
- gliceryna działa nawilżająco.
Nie zawiera parabenów.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceteth-20, Glyceryl Stearate, Steareth-7-10, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Dimethicone, Hydrolyzed Silk, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, a-Isomethyl lonone.

Cena: ok. 8zł / 500ml

Niestety nie dla mnie

Na mojej skórze się nie sprawdził. Jest to przyjemny balsam, ale jako że jestem posiadaczką wrażliwej i dość suchej skóry, okazał się po prostu za słaby.

Plusy:
- lekka, przyjemna konsystencja
- delikatny, ale jak dla mnie przecudowny zapach
- cena śmiesznie niska za dużą butelkę
- dobrze się rozsmarowywał
- natychmiastowa wchłanialność

Minusy:
- niewystarczające nawilżenie w przypadku mojej skóry
- brak uczucia nawilżenia, miałam takie samo uczucie, gdy się nim posmarowałam i wtedy jak go nie używałam
- nie poprawił stanu skóry

Pod koniec opakowania zaczęłam go stosować jako krem do rąk i przy regularnym stosowaniu sprawdził się rewelacyjnie :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991441].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemniaczek

Oceniam wersję o zapachu mango.

+ Cena! 9 złotych za 500 ml!
+ Zapach: słodkich owocków przełamany kwaśną, przyjemną nutą. Świeży.
+ Lekka, przyjemna konsystencja. Prześwitujący, delikatnie zabarwiony na biało kolor,
+ Uczucie chłodu po rozsmarowaniu ,
+ Szybkie wchłanianie lotionu
+ Nawilżenie odpowiednie do skóry normalnej i niewymagającej :)
+Pozostawia skórę miękka i gładką
+Dobry do pielęgnacji po opalaniu

-Może podrażnić po goleniu
-Raczej nie dla skóry wrażliwej i bardzo słuchej

Zapach jest delikatny i po kilku godzinach ledwo czuć go na skórze.

Warto spróbować. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[794824].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie...

Dostałam taki balsam (wersję Mango) na urodziny.

Uwielbiam mango. Smak, kolor, zapach...
Niestety wersja zapachowa Mango, którą posiadam, nie ma z tym owocem nic wspólnego. Pachnie za to czymś chemicznym...

Mam skórę skłonną do zapychania i ten balsam powoduje ten nieprzyjemny efekt.

Zalety:
+ Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania
+ Higieniczne, stonowane, nienachalne opakowanie
+ Nie pozostawia lepkiego filmu na skórze
+ Brak parabenów w składzie
+ Niska cena

Wady:
- Z A P Y C H A. Nie wiem, jaki składnik balsamu to powoduje: parabenów brak, może to wina parafiny? Nie wiem. Po kilku dniach używania pojawiły się na mojej skórze malutkie krostki, podobne do "gęsiej skórki", która jednak nie znika po chwili...
- Bardzo dziwny, chemiczny zapach

Zapach przebolałabym, bo nie utrzymuje się na skórze. Gdyby nie to zapychanie...

Nie polecam, niestety.

Używam tego produktu od: Używałam w marcu \'13
Ilość zużytych opakowań: Mała cześć jednego - odstawiłam, bo zapychał

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[784833].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Nie jest tragiczny

Moim zdaniem sprawuje się nie najgorzej. Skusiłam się na niego gdyż był po promocji w naturze po 3.99 ( aż grzechem było go nie wziąść) chodziło mi przedewszystkim o nawilżenie - a on mi to dał. Zapach nie najgorszy całkiem przyjemny. Jesli znów będzie po tak okazyjnej cenie napewno sie skusze ;)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[776649].usefull || 0 }}% pomocna.

NIE!

Gdy go pierwszy raz zobaczyłam w sklepie, wiedziałam, że muszę wypróbować. Cena była ok, bardzo się opłacało+ dodatkowo moje ulubione opakowanie z pompką. Niestety, zapomniałam sprawdzić skład, a szkoda, bo wtedy na pewno bym się nie zdecydowała. Nie podoba mi się, że parafina jest przed gliceryną.
Ale przejdę do zalet tego produktu:
-ma idealną dla mnie konsystencje (zbita, ale łatwa do rozsmarowania);
-wygodne opakowanie z pompką;
-cena.

No i to chyba tyle pozytywnego co mogę o tym balsamie powiedzieć. Minusy wykluczają ten produkt:
-zapach( mocno perfumowany, ciężki, sztuczny);
-znikome nawilżenie ( skóra po jego nałożeniu nie jest idealnie gładka jak po np. ziaji)
-gliceryna daleko w składzie.

Prosukt był wydajny. Starczył na jakieś 2 miesiące codziennego użytkowania. Niestety, dla mnie to minus.

Osoby szukające dobrego nawilżenia- tutaj go nie znajdą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[765537].usefull || 0 }}% pomocna.