Lancome, Aroma Calm, Relaxing Body Oil Massage

Lancome, Aroma Calm, Relaxing Body Oil Massage

W olejku Aroma Calm odnajdziemy kojący zapach irysa, róży, cedru, kadzidła i gałki muszkatałowej. Zawiera olejki roślinne i witaminy, szybko się wchłania, wygładza i odżywia skórę.

Cena: 145 zł / 100 ml

ukojenie zmysłów

Kiedy mnie dopada migrena,lub czuję się źle wtedy sięgam po ten kojący olejek.Delikatna formuła pozwala zrelaksować się i odprężyć.Doskonały jest również do wspólnych masaży.Zapach miękki i delikatny.

Używam tego produktu od:7 lat

bomba !!

Oszalamiajaca kompozycja zapachowa - polaczenie ciepla, slodyczy i nut czystych, swiezych. Kapiel z dodatkiem kilku kropel tego olejku relaksuje mnie, odpreza, pomaga zasnac. Czesto masuje nim dlonie, kark, szyje, stopy. Moje i partnera. Naprawde odpreza :)

ilość zużytych opakowań: 1

dobry ***

Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy , szybko się wchłania , nie pachnie szczególnie intensywnie ale w sam raz do poduszki/ do snu . Dobry do relaksującego masażu ciała . Nie podrażnia mojej skóry , wygładza , odżywia , pozostawia skórę pięknie pachnącą i aksamitną w dotyku - szkoda tylko że jest w 100 ml mogłoby go być więcej - średnio wydajny / a stosowany do kapieli gubi zapach . Zapach jest trwalszy, głębszy (moim zdaniem) od wody relaksującej z tej linii .