Naturals, Apricot & Shea, Nourishing 2 in 1 Shampo & Conditioner (Szampon i odżywka 2 w 1 `Morela i masło shea`)

Naturals, Apricot & Shea, Nourishing 2 in 1 Shampo & Conditioner

Cena już od 9,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon i odżywka w jednym `Morela i masło shea` to prawdziwa eksplozja odżywienia dla twoich włosów. Kosmetyki z nowej linii Avon Naturals z wyciągiem z moreli i odżywczym masłem shea rewitalizują włosy, odbudowują i nawilżają, zapobiegając ich łamaniu.

nawilżające
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna
Odcienie
ciemne, jasne, rude, siwe

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 7

Średnio

Skusiłam się na ten szampon w promocji wraz z odżywką ułatwiającą rozczesywanie z tej samej serii. Niestety nie byłam zadowolona ani z szamponu, ani z odżywki. Szampon ładnie pachnie to muszę mu przyznać, ale jeśli chodzi o mycie to już gorzej. Może u kogoś kto nie ma problemu z przetłuszczaniem się włosów sprawdzi się lepiej niż u mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155286].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 195

Standardowy szampon

Plusy:
+cena ok 5 zł
+opakowanie
+bardzo mocno się pieni,aż za bardzo
+dobrze oczyszczał ,ale czy nawilżał to nie za bardzo

+/-zapach nic dodać nic ująć

Minusy:
-moje włosy były trochę oklapnięte po tym szamponie,może dla tego że za dużo aplikowałam
-trudny do spłukania ,za dużo piany

Według mnie ten szampon najbardziej nadaje się dla facetów ,którzy potrzebują tylko oczyszczenia lub dla kobiet o włosach normalnych.Ale ten szampon mi krzywdy nie zrobił,ale co można się spodziewać za 5 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034248].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 244

Przyjemny!

Ten szampon dostałam jako dodatek do zamówienia- w życiu bym tego nie kupiła.. wgl szamponów z avon się boję! :D Siostra dała, więc spróbowałam i co...? Szampon okazał się świetny. Delikatny dla skalpu, nie wysusza kłaków, świetnie myje i głowa jest świeża dłuższy czas. Oczywiście dodatkowo używam lekkiej odżywki do spłukiwania. Z technicznych uwag mam tylko tyle, że opakowanie kiepskie no i zapach.. Mnie troszkę odrzuca. Na szczęście nie czuć go na włosach, więc wybaczam.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trackie 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027636].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Napisanych recenzji: 15

super !

Szampon do którego czesto wracam.
Ma ładny zapach, dobrze myje włosy. Kosmyki są po nim nawilżone i nie plączą się. Dobrze się pieni i starcza na dość długo. Nie mam się do czego przyczepić bo jest bardzo dobry dla moich włosów :)

Ilość zużytych opakowań: pięć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984280].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 144

Nie jestem zadowolona,nie kupię więcej

Kupiłam ten szampon za 7,99 250 ml,całe szczęście że nie kupiłam większego opakowania bo bym go nie zmęczyła

Plusy:
-cena
-ładny zapach
-włosy zaraz po umyciu i wyschnięciu są gładkie,nie widać zniszczeń na włosach,trochę wygładza

Minusy:
-aż za bardzo się pieni
-ciężko go spłukać trzeba zużyć dużo wody żeby dokładnie wypłukać szampon
-po jednym dniu od mycia włosy są dziwne-przyklapnięte, w dotyku tak jakby czymś oblepione
-włosy szybko się przetłuszczają
-mimo odżywki gdzie nie gdzie nie mogłam rozczesać włosów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933725].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 118

Bardzo lubię :)

Zamówiłam opakowanie 700 ml w promocyjnej cenie za 14 zł ;)
Zapach jest bardzo przyjemny, dość słodki, ale bez przesady. Kolor również bardzo ładny, perłowy, z mieniącymi drobinkami :D
Doskonale się pieni, pozostawia włosy bardzo miękkie, błyszczące i delikatnie pachnące :)
Duże opakowanie gwarantuje długotrwałą przyjemność z codziennego mycia włosów.
Bardzo chętnie wypróbuję inne szampony z tej serii ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913860].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 18

The best !

Szampon jest najlepszy jaki kiedykolwiek miałam , a miałam ich naprawde sporo :)

+ dobrze się pieni
+ ślicznie pachnie
+ promocja 13 zł za 700 ml
+ konsystencja bardziej rzadka
+ włosy są po nim bardzo mięciutkie, nigdy po nim nie używam odżywki lub maski
+ dostępność bardzo dobra
+ domywa włosy z pianek, lakierów itp

- jedyne do czego moje się przyczepić to to, że nie widać ile pozostało szamponu :c

Jest świetny i polecam każdemu :*

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[911076].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Jestem w pełni zadowolona :)

Korzystałam z niego ostatnio, aktualnie wróciłam do serii z pokrzywą i łopianem , ale szampon z morelą też zasługuje u mnie na plus :)

Włosy miałam po nim miękkie, dobrze się układały, nie wiem kto ma niby problem z rozczesaniem włosów po nim, bo ja ani razu, zawsze gładko szło i nie dam sobie złego słowa powiedzieć.

Moja mama prosiła jedynie aby ująć mu punktów, gdyż u niej na przykład ( u mnie nie, wogóle seria z avonu nie wywołuje u mnie problemów ze skórą )
po kilku zastosowaniach tego szamponu zaczęła ją swędzieć skóra i wróciła do swojego ( też pokrzywa i łopian ), dlatego zaznaczam że nie każdemu może on faktycznie służyć .

Używam tego produktu od: Nie pamiętam kiedy go kupiłam 1 raz .
Ilość zużytych opakowań: Z 2 duże opakowania .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908765].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Mimo wszystko: nie

To bym pierwszy moj kontakt z szamponami Avon. Podczas mycia wydawal sie w porzadku, jednak bez pomocy odzywki wlosow nie mozna bylo rozczesac. Dalam mu szanse i postanowilam jednak kupic drugie opakowanie majac nadzieje, ze cos sie zmieni poniewaz ogolny stan wlosow sie poprawil. Jednak mimo wszystko zrezygnowalam z niego

+ to cena, w promocji 5zl; zapach; wydajnosc i konsystencja;

- trudno jeat rozczesac i ulozyc po nim wlosy

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[883271].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

doskonały !

Zdecydowanie szampon dla mnie. Często je zmieniam, jednakże do szamponów Avon naturals często wracam.

plusy:
-cena
-wydajność
-puszyste włosy po użyciu
-świetnie nawilża

minusy:
brak

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4, małe 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881465].usefull || 0 }}% pomocna.