Aktywne serum do rzęs

Aktywne serum do rzęs

Cena już od 10,44 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd i nadając naturalny połysk.
- Keratyna uzupełnia niedobór składników budulcowych rzęs oraz zwiększa ich sprężystość i elastyczność.
- L - Arginina (aminokwas) aktywuje wzrost rzęs, wydłuża fazę ich wzrostu.
- Prowitamina B5 zapewnia rzęsom i brwiom większą wytrzymałość, nadaje im piękny, naturalny połysk.
Nie zawiera konserwantów. Kosmetyk przeznaczony również do pielęgnacji brwi

bez parabenów
w tuszu
żel
<10ml

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 313

Lipa

Nie działa - nie szkodzi, ale nie pomaga. Rzęsy\brwi jakie były takie są.
I mam wrażenie, że niestety podrażnia - więc nie ma się co więcej rozpisywać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180993].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Super!!!

Świetne serum, rzęsy po miesiącu stosowania są długie, gęste i piękne.
Używam serum na noc, gdyż rano nie mam tyle czasu aby zaaplikować.
Jedynym minusem jest małe opakowanie, ale za tą cenę nie kupicie nic lepszego!!!
POLECAM!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149761].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

Nie polecam

Producent dUUUżo obiecuje, ale "Obiecanki-cacanki, a (...)".
Może jest to serum, ale jego rzekoma aktywność pozostawia wiele do życzenia - nie zauważyłam, aby rzęs było więcej, ani żeby urosły choćby o 1/100 milimetra. Fakt, że nie uczula, ale jest ono opcją dla osób, które mają dużo wolnego czasu, żeby go używać, tylko po to... ŻEBY UŻYWAĆ!

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno i na tym koniec!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1055581].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 224

gadżet

Producent serum dużo obiecuje. Tymczasem odżywka nie do końca wywiązuje się ze wszystkich obietnic. Jedno jest pewne - nie szkodzi rzęsom i nie wywołuje alergii.

Serum ma mlecznobiały kolor i dzięki szczoteczce można je równomiernie nałożyć na rzęsy, które faktycznie mniej wypadają przy regularnym stosowaniu kosmetyku.

Poza tym nie zauważyłam jakiegoś dodatkowego "efektu wow". I na pewno nie dlatego, że mam teraz tak długie i mocne rzęsy, że tego nie dostrzegam.

Niewątpliwie serum ma właściwości wzmacniające/odżywcze, jednak ich moc jest zbyt słaba, abym mogła jeszcze raz zainwestować w ten produkt. Po prostu jest to gadżet, który nie jest mi niezbędny.

PLUSY:

1. funkcjonalne opakowanie - miniaturowa mascara
2. można stosować serum pod zwykły tusz
3. cena

Używam tego produktu od: stosowałam przez ok. 4 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040585].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Bubel

Okropna, mokra, rozpływająca się, ściekająca, piecze w oczy. Ani pod tusz, ani bez tuszu.. Jest tak męcząca, że nigdy jej nie skończę.

Kupiłam ją, bo wersja kremowa na noc była rewelacyjna i miałam nadzieję, że wzmocnię sobie efekt, ale nie dam rady, no nie dam i tyle.

Używam tego produktu od: stu lat
Ilość zużytych opakowań: MĘCZĘ jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039553].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 264

Słabe

Kupiłam z myślą o poprawieniu kondycji moich rzęs, które są słabe, rzadkie i krótkie. Liczyłam na jakieś efekty ale były one za słabe i serum oddałam mamie. Kosztuje jakieś 14zł i dostępne jest np w Drogerii Natura. Plusem jest wygodne aplikowanie, bo opakowanie ma szczoteczkę, którą pokrywam rzęsy. Jeśli chodzi o serum do rzęs znalazłam już swój ideał i jest to Long 4 Lashes, także L\'Biotica wypada przy nim naprawdę blado.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno nie do końca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039444].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 207

dobre :)

Kupiłam to serum z myślą o odżywieniu rzęs na noc , używałam co jakiś czas - nie widziałam efektów.
Od jakiegoś dłuższego czasu używam ją codziennie , nieraz co 2 dni i efekty są zauważalne :)
- rzęsy nie wypadają ! :P
- są dłuższe , zdrowsze :)
- serum tanie jak na takie działanie
Jednym minusem jest fakt że nieraz lubi podrażnić oczy na parę minut , ale później jest ok.
Trzeba mieć cierpliwość , a efekty będą :)
Używam tylko na noc :)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031630].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

kupowałam, kupuję i będę kupować

supersiostra "Kremu regenerujacego do rzęs z L\'Bioticii" :) Używam z niej rzadziej, uważam, że jest gorsza od kremu regenerującego, ponieważ jest mniej wydajna, rzadziej jest na promocjach. Co zaś się tyczy efektów - porównywalne do kremu, niemniej uważam, że teraz mam na tyle zregenerowane rzesy, że serum nie działa aż tak, niz gdybym miała totalnie zniszczone.

MINUSY: zauwazyłam , że gdy tylko odstąpię od jej uzywania (lub kremu) to, niestety moje rzesy źle reagują, częściej wypadają, także stała się to miłosć zaborcza :)
PLUSY: ale za taką cenę i super rezultaty (nie wypadają przy regularnym uzywaniu serum, są gęste i nieprzerzedzone) nie mam mu nic do zarzucenia.
Czasami, gdy niedokładnie zmyję makijaż, ponieważ ostro miałam wytuszowane rzęsy, mimo wszystko aplikowałam serum (czy też krem LB) na rzęsy i rano działała ona oczyszczajaco, minimalne czarne grudki znikały ;)

Ogółem miałam taki etap, że cały czas korzystałam z kremu LB (efekty nagle słabo były widoczne), więc szybko wróciłam do serum i nagle szala mojej sympatii zaczęła się przelewać na rzecz niej.

Czytałam, że niektóre Wizażanki stosują przed tuszowaniem rzęs, mnie byłoby szkoda preparatu, więc ja aplikuję ją codziennie wieczorem.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: ponad 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029594].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 31

tania a dziala

Kupuje ten produkt od ponad roku i widze poprawe. Moje rzęsy niesamowicie sie wydluzyly . Stosuje codziennie ten produkt i rzesy wyglada pieknie . Wzmacnia , i wydłuża rzęsy . Z zagęszczeniem bym nie przesadzała ale lekkie jest. Podoba mi się jaki efekt daje ten produkt . Jest tani , wydajny i skuteczny przy dluzszym czasie stosowania nawet do pół roki trzeba czekać na efekty . Jedynym minusem jest to , że w pewnym momencie kosmetyk zaczyna drażnić oczy poniewaz po nalozeniu niesamowicie łzawią oczy wtedy wyrzucam i zastepuje je nowym .

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025857].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Może być, ale poszukam czegoś lepszego

Kupiłam serum kiedy było dostępne w biedronce. Kosmetyk bardzo łatwo rozprowadza się na rzęsach i nie podrażnia oczu. Mam dość krótkie, ale wystarczająco gęste rzęsy, po około miesiącu serum sprawiło, że rzęsy stały się dłuższe i zagęszczone. Efekt nie był spektakularny , lecz dla mnie widoczny. Myślę, że za tę cenę warto spróbować, choć takie same efekty osiągnęłam po olejku rycynowym. Teraz będę szukać czegoś lepszego, choć nie wykluczam , że kupie ponownie.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024858].usefull || 0 }}% pomocna.