L'biotica, Aktywne serum do rzęs

L'biotica, Aktywne serum do rzęs

Aktywne serum do rzęs z innowacyjnym kompleksem ActiveLash stymuluje naturalny wzrost rzęs, zapobiegając ich wypadaniu. Silnie regeneruje rzęsy i brwi, przywracając im zdrowy wygląd i nadając naturalny połysk.
- Keratyna uzupełnia niedobór składników budulcowych rzęs oraz zwiększa ich sprężystość i elastyczność.
- L - Arginina (aminokwas) aktywuje wzrost rzęs, wydłuża fazę ich wzrostu.
- Prowitamina B5 zapewnia rzęsom i brwiom większą wytrzymałość, nadaje im piękny, naturalny połysk.
Nie zawiera konserwantów. Kosmetyk przeznaczony również do pielęgnacji brwi

bez parabenów
w tuszu
żel
<10ml

Średniaczek ;)

Odżywka niestety nie przyspiesza porostu rzęs, a przynajmniej ja takowego nie zaobserowowałam. Natomiast znalazłam dla niej inne zastosowanie, a mianowicie stanowi dla mnie świetną bazę pod tusz do rzęs. W tej roli spisuje się genialnie, dzięki niej rzęsy są pogrubione, a gdy tusz już jest suchy to przedłuża jego żywotność. :)

Brak efektów, uczula.

Kupiłam w Biedronce za coś około 10 zł, ale to już dawno temu. Używałam przez 3 tygodnie, efektu to nie dało żadnego, jeszcze, żeby tego było mało strasznie, ale to strasznie piekły mnie oczy po nałożeniu tejże odżywki.

Brak mega efektów

Szczoteczka jest łatwa w użyciu i bez problemu można nałożyć serum na rzęsy oraz brwi. Jedyny minus to, to że włoski szczoteczki łatwo się wyginają. Serum stosowałam czasami pod makijaż. Bardzo dobrze rozdzielało rzęsy co ułatwiało odpowiednie nałożenie potem tuszu.
Po miesięcznej kuracji rzęsy wydają się trochę gęstsze, ale nie wydaję mi się aby przybrały choć trochę na długości (jak już to minimalnie). Brwi lepiej się układają oraz są odrobinę ciemniejsze.

Serum na zmarszczki

Dobre serum do rzęs :)

Skuszona ceną w naturze, postanowiłam go wypróbować :) już po kilku dniach stosowania widać efekty, rzęsy są delikatnie dłuższe, grubsze, wzmocnione :) dobra szczoteczka do nakładania serum, dobrze rozdziela rzęsy ;) Jak dla mnie, to dobry produkt do rzęs :)

PODRAŻNIAJĄCA SZCZOTECZKA

Nie jestem wstanie ocenić działania serum po długotrwałym stosowaniu, ponieważ użyłam go zaledwie kilka razy. Powód? Straszna, drapiąca i twarda szczoteczka! Masakrycznie mnie podrażniła, podrapała i uniemożliwił mi malowanie rzęs przez tydzień. Dopiero po tym czasie podrażnienie minęło i przestało szczypać. Serum wylądowało w koszu na śmieci.

słaba

Kupiłam ją w wakacje na jakiejś promocji, zaniepokojona dużą ilością wypadających rzęs. Stosowałam może przez dwa tygodnie i chyba odrobinę pomogła, ale szybko mi się znudziło, a rzęsy przestały jakoś bardzo wypadać. Niestety problem jakiś czas temu powrócił i postanowiłam spróbować znowu z tą odżywką. Niestety tym razem nie zauważyłam kompletnie żadnych efektów - może oprócz tego, że nie mogłam sobie na drugi dzień pomalować oczu, bo przez to że jest mega tłusta, żadna kredka nie trzymała mi się na powiekach. Oczywiście myłam rano oczy, ale nie tarłam ich jakoś specjalnie, bo tylko wypadło by mi więcej rzęs.

Plusy:
+ cena

Minusy:
- brak działania
- konsystencja
- aplikacja

Średnia półka

Przede wszystkim pierwsza rzecz która nie pozwalała mi na swobodne korzystanie to fakt, że strasznie piecze w oczy. Dlatego z czasem przestałam używać na rzęsy ( docelowo to je chciałam wzmocnić ), a zaczęłam używać na brwi. Co do rzęs trochę je ta odżywka odbudowała, ale taki sam efekt uzyskałam stosując olejek rycynowy. Jeśli chodzi o brwi to trochę sciemniały.

niestety

Odżywka raczej przeciętna. Nie zauwazyłam aby moje rzęsy stały się jakościowo lepsze. szkoda, bo opis brzmi zachęcająco. Jako baza pod tusz sprawdza się fajnie, rzęsy są wtedy grubsze. '

Najlepsza

Najlepsza odżywka do rzęs pod słońcem. Cudownie wydłużała i pogrubiała rzęsy. Wyraźnie je odżywiała i wzmacniała przez co przestawały wypadać. Idealna jako baza pod tusz do rzęs. Jakieś pół roku nie mogłam jej już nigdzie dorwać, ponoć przeszła rebranding opakowania i jest już dostępna, ale nikt o niej nie słyszał...

EDIT: W końcu go dorwałam. Nowy aplikator denerwuje ze względu na doczepiony na końcu pędzelek. Zobaczymy czy dalej serum będzie działało tak dobrze jak wcześniej ;-)

na ratunek połamańcom

Świetna odżywka. Odratowała moje zniszczone doszczętnie rzęsy - po stosowaniu chemicznych klei do sztucznych rzęs. Były w bardzo złej formie, przerzedzone, wypadały, cienkie i połamane. Odżywkę używałam na noc i czasami rano, pod tusz wypadła średnio, bo zaczynał się wtedy mazać. Dzięki niej udało mi się je uratować :) Wydajna, starcza na długo.

swietne

Dostałam od siostry ponieważ pomyliła sie i kupiła przez pomyłkę. Stosowałam regularnie przez 3miesiace na noc. Efekty? Rewelacja! Długie, gęste, po nałożeniu tuszu wyglądają nieziemsko!!

Lipa

Nie działa - nie szkodzi, ale nie pomaga. Rzęsy\brwi jakie były takie są.
I mam wrażenie, że niestety podrażnia - więc nie ma się co więcej rozpisywać.