Clarins, Double Fix Mascara (Wodoodporny bezbarwny tusz do rzęs)

Clarins, Double Fix Mascara (Wodoodporny bezbarwny tusz do rzęs)

Clarins Double Fix Mascara sprawia, że zwykły tusz do rzęs staje się odporny na wodę i substancje tłuszczowe, zapewnia długotrwały efekt we wszystkich warunkach. Perfekcyjnie wyczesuje rzęsy pozostawiając je bardzo miękkimi. Uwydatnia kolor maskary. Chroni rzęsy przed czynnikami zewnętrznymi.
Podkreśla też kształt brwi i utrwala kredkę do brwi.

wodoodporne
bez parabenów
Szczoteczka
silikonowa

prawie idealny

Miałam wcześniej taki produkt z marki Catrice,chciałam jednak spróbować z innych marek tego typu produkty i trafiłam na ten...

Plusy:
-ja stosuję ten top coat jako bazę gdyż moje rzęsy ciągle opadają nawet po użyciu zalotki i ich nie widać,dzięki Double Fix moje rzęsy są cały dzień i noc podkręcone
-przezroczysty żel,niewidoczny po nałożeniu
-nie robi grudek
-nie uczula
-nałożona zaś na tusz powoduje że mascara się nie kruszy i faktycznie woda nie rozpuszcza jej
-ładne dla oka opakowanie
-szczoteczka prosta włosiana

Minusy
-cena ok 80-120zł
-dostępny w douglas lub w internecie
-delikatnie skleja rzęsy gdyż szczoteczka ciut za dużo zbiera produktu

Bardzo praktyczna

Wlasciwie jestem zdecydowana zwolenniczka maskar wodoodpornych, jednak znalazlam sie w trudnej sytuacji ;-) :
przetestowalam juz chyba wszystkie dobre z tej kategorii i zadna tak naprawde mnie nie zauroczyla na tyle, bym jej wierna zostala. Zdecydowalam sie wiec uzywac tych "zwyklych", z dodatkowa warstwa fiksujaca.

"Utrwalacz" ten spelnia swoje zadanie bardzo dobrze: zatrzymuje tusz na caly dzien na rzesach, nic sie nie rozmazuje, nie osypuje. Na temat zintensyfikowania koloru nie moge sie wypowiedziec, bo uzywam bardzo czarnej maskary:-)

Irytuje mnie troche to dodawanie dodatkowej warstwy w czasie porannego makijazu, wolalabym swietna maskare samoistnie wodoodporna, ale jeszcze na taka nie trafilam.
Jako minus zalicze tez dosc trudne wieczorne zmywanie: potrzeba naprawde dobrego produktu dwufazowego, by czysciutko wszystkie resztki zmyc.

Produkt ten moge polecic jednak osobom, ktore podobnie jak ja nie chca zrezygnowac ani ze swietnego tuszu "normalnego" ani z jego wysokiej wytrzymalosci przez caly dzien.

Kupie ponownie, jesli nie znajde idealnej maskary pogrubiajaco-wydluzajacej waterproof.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w ciagu pierwszego