Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Cena już od 7,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Jestem na nie

Całkowite i absolutne NIE. Zero punktów na pięć. Słyszałam o tej odżywce wiele pozytywnych rzeczy, miałam wiele oczekiwań, ale niestety - nie spełniła żadnych. A nawet wręcz przeciwnie - i oto jestem najbardziej zła - zaszkodziła. Włosy zaczęły mi po niej wypadać garściami i wypadają dalej.
Zaczęłam ja stosować gdy już opanowałam wypadanie włosów i nawet dzięki odpowiedniej pielęgnacji zaczęły mi wyrastać nowe. Wszystko szlag trafił, gdy skuszona niską ceną i obietnica baby hair kupiłam Jantar. Po dwóch tygodniach wcierania (tutaj należy dac ogromny minus za beznadziejne opakowanie) coś dziwnego zaczęło się dziać z moimi wlosami. Mianowicie zaczęły mi ni z tego ni z owego niesamowicie wypadać. Szybki rzut oka w internet i okazało się, że ten wychwalany pod niebiosa Jantar czasem powoduje właśnie taki, zupełnie przeciwny do zamierzonego efekt. Wiem, że nic innego na to nie wpłynęło, bo poza Jantarem nie zaczełam stosować żadnych innych kosmetyków do włosów, zaś dietę i suplementację mam dobrą.
Także nigdy więcej. Nadal walczę z wypadaniem i tracę włosy, które z takim trudem wyhodowałam. Przestrzegam - uważajcie!

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1, prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1143351].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

+Przyspiesza wzrost włosów,
+ faktycznie zmniejsza wypadanie włosów,
+zmniejsza przetłuszczanie się włosów (mogę myć włosy co drugi dzień, a bez niego muszę myć codziennie)
+fajny zapach

-beznadziejna, niepraktyczna butelka, mogliby to w końcu zmienić.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: siedem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139131].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham i uwielbiam

Jedyny kosmetyk, który nie kłamie, że przyśpiesza i stymuluje porost włosów, tylko na prawdę to robi.

plusy:
- włosy szybciej zyskują na długości
- rosną nowe włoski
- wydajna
- niska cena
- dostępna w drogeriach, dawniej można byłą ją dostać głównie w aptekach
- wystarczy stosować raz dziennie
- nie obciąża

cechy neutralne:
- zapach jest średni, ale na włosach i skórze niewyczuwalny

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: ok. sześciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115681].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

Bardzo dobry :)

Jantar polecala mi kolezanka, ktora miala manie na punkcie dlugosci wlosow, a ja sama osobiscie tez chcialam by mi troche bardziej urosly. Spodobala mi sie niska cena i pochlebne recenzje w internecie. No wiec kupilam, uzywalam go codziennie az do wyczerpania. Czy wlosy urosly mi bardziej? Szczerze nie wiem :) wydaje mi sie ze troszke tak, ale moglam tego nie zauwazyc, ze wzgledu na to, ze strasznie krusza mi sie koncowki :/ ale za to jantar w inny sposob podzialal na moje wlosy :) mam je ogolnie cienkie i rzadkie i dzieki niemu zaczely mi sie unosic u nasady, co bylo dla mnie wybawieniem, bo nie ma nic gorszego od oklapnietych, plaskich wlosow :/ no wiec, spodobalo mi sie to, do tego przestaly mi sie elektryzowac, bardzo ladnie mi sie blyszczaly. Co do jantara ogolnie, ma bardzo fajny zapach wody kolonskiej, niektorym moze sie nie spodobac, ale mi akurat ten zapach przypadl do gustu ;) konsystencja jest jak woda, natomiast nie podoba mi sie opakowanie. Niby okej ze buteleczka jest szklana, ale ten otwor to masakra. Prawie nic z niego nie leci, najlepiej jest sobie przelac jantar do jakiejs buteleczki z psikaczem :)

plusy:
+ tani, w naturze kosztuje jakos 9 zl
+ przyjemny zapach
+ unosi wlosy u nasady
+ nadaje polysk
+ zapobiega elektryzowaniu sie wlosow

minusy:
- opakowanie

gwiazdke odjelam ogolnie przez wlasnie opakowanie i przez to, ze nie jestem pewna czy przyspieszyl u mnie porost wlosow. mam zamiar powrocic do niego znowu i baczniej sie przygladac efektom :) ogolnie polecam!

Używam tego produktu od: raz na jakis czas
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114476].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna wcierka

Stosuję szampon Jantar co 2-3 dni od mniej więcej września/października. Moje włosy odżyły po nich oraz szybciej rosną.
Polecam i wcierkę i szampon wszystkim tym, którzy mają poniszczone włosy po farbowaniu, bądź też i bez niego.

Używam tego produktu od: września/października
Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1081821].usefull || 0 }}% pomocna.

TAK TAK TAK TAK!

Jantar jak najbardziej sprawdził się na moich włosach. Krótko mówiąc jestem bardziej niż zadowolona z efektów jego działania!

+ przyspieszył przyrost (2 cm w 3 tygodnie)
+ pozbył się łupieżu
+ zahamował wypadanie
+ przystępna cena
+ wysyp bejbików

minusów w sumie brak, same dobre rzeczy z użycia kosmetyku wyniosłam ;)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1071011].usefull || 0 }}% pomocna.

Uratował mnie !

Po długich poszukiwaniach odpowiedniego leku na moje mega wypadające włosy (które były dosłownie wszędzie.. Na podłodze, w łazience, w wannie, wplątywały się w ubrania, wszędzie wypadały, a przy myciu wypadało ich ponad 100, a przy czesaniu już nie liczę ) znalazłam właśnie Jantara. Zachęciły mnie opinie internautek.. Jest to nie do wiary, że wcierka za 10zł po tygodniu stosowania zatrzymała wypadanie moich włosów !! Wszystkiego próbowałam: drogich i tanich szamponów Radicalów, Seboradinów, Equilibra. To było na nic. Skrzyp i drozdze nic nie dawaly.

Jantar to jeden wielki PLUS :)
+Ogranicza wypadanie : praktycznie do 10 włosów przy myciu. NIESAMOWITE !
+Przybywa włosów. Widzę mnóstwo nowych małych włosków
+Ładnie pachnie
+Unosi włosy u nasady
+Nie obciąża włosów

Małe MINUSIKI (za które obcinam pół gwiazdki):
- Nie jest wydajny i jest go mało bo bodajże 100ml
- Trzeba go ciagle stosowac zeby wlosy nie wypadaly. Ale to tak jak z kazdym kosmetykiem - odstawisz to problem powraca.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Trzy opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1059301].usefull || 0 }}% pomocna.

Zadowolona w 90%

Nie będę się rozpisywac bo i po co, podsumujmy
+ baby hair i to mnóstwo na całej głowie,
+ szybszy porost włosów

- obciąża włosy, przez co wyglądają na nie umyte,
- nie zatrzymało wypadania włosów

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043335].usefull || 0 }}% pomocna.

Kit pt. Cudowny bursztyn, którego nie ma a jak jest to nie w celu naprawy włosa

Czy to pogrubienie włosów przypadkiem nie pojawia się od nalotu żywicy na powierzchni włosa?? Moim zdaniem ten Jantar raczej tylko stał obok bursztynu bo bursztynu nie ma w obrocie chemii kosmetycznej i jest tylko używany do tworzzenia biżuterii. Jest tak drogi, że gdyby ten Jantar faktycznie był z żywicą bursztynu zaznajomiony to miałby cenę z kosmosu.
Żółty kolor a la bursztyn - to wyciąg z nagietka.
Jakaś niewiadoma żywica jest w śladowych ilościach wymieniona w składzie ale nie jest napisane skąd się pojawiła.
Żywica zalepia pory i usztywnia włos tylko fizycznie.
Żeby odżywka była odżywką a nie trutką to dodaje się do składu witaminy i modowe składniki na włosy i wtedy taka odżywka może pomagać. Jednak to nie cudowny bursztyn tylko te witaminowe suplementy.
Ale ściema !!!
Nie można się nabierać na nazwy bo to zagrywka handlowa żeby kasa była w obrocie.
Te dziewczyny, którym włosy wypadły po Jantarze muszą teraz oczyścić włosy i skórę z całej tej chemii żeby nie wyłysieć do reszty.

Używam tego produktu od: Nie używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036713].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest naprawdę dobrze.

Mam włosy cienkie, zniszczone farbowaniem, wypadające i baaaaardzo oporne na wszelkie "przyspieszacze" do porostu włosów. Jantar jednak miło mnie zaskoczył.

PLUSY
Po 1. włosy stały się bardziej gęste
Po 2. mnóstwo nowych baby hair - których nigdy nie miałam wiele
Po 3. moim zdaniem - pięknie pachnie!

MINUSY
Poza tym, że nie ograniczyła jakoś wyjątkowo wypadania moich włosów, nie widzę minusów. Pół gwiazdki ucinam właśnie za to.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036673].usefull || 0 }}% pomocna.