Apis, Arbuzowe Orzeźwienie, Arbuzowy mus do ciała

Apis, Arbuzowe Orzeźwienie, Arbuzowy mus do ciała

Średnia ocena: 3.64/5

Lekki, doskonale wchłaniający się arbuzowy mus do ciała przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Zawiera wyjątkową kompozycję składników głęboko i długotrwale nawilżających: ekstrakt z arbuza, mango, proteiny jedwabiu i witaminę E. Wyraźnie uelastycznia, dotlenia i chroni skórę przed wysuszeniem. Pozostawia ją miękką i delikatną w dotyku, a arbuzowy aromat zapewnia przyjemne uczucie świeżości przez cały dzień.

odwodniona, sucha, wrażliwa, normalna
nawilżające, ujędrniające, zmiękczające
lekkie
balsamy
zapachowa
w tubie
sorbet

Bardzo średnio

Mus od Apis trafił do moich zapasów przy okazji jakiejś promocji w Hebe i ostatnio miał swój debiut.

Opakowanie produktu ma nieco odświeżoną formę,sama formuła też jest odświeżona i przypomina mi bardziej balsam niż mus. Dzięki temu zabiegowi produkt pomaga w nawilżeniu ale działanie nie jest jakoś spektakularne. Coś tam nałożone na ciało ale zerowe uczucie wow

Sam zapach też nieco rozczarowujący, niestety dość sztuczny arbuz niczym arbuz w Radlerach, mango nie czuję wcale.

Niewystarczający

Jest to mus, który nie radzi sobie ze skórą z lekkimi skłonnościami do przesuszenia. Używam go co wieczór po myciu, aby go skończyć, bo jest zwyczajnie słaby i nie czuć takiego fajnego efektu nawilżenia. trochę pomaga, ale jednak oczekiwałabym po tej firmie czegoś więcej. Ani ten produkt nie pachnie, ani też nie rozprowadza się łatwo (u mnie, gdy wezmę zbyt dużo produktu, zostawia białe smugi, które trzeba rozcierać dosyć intensywnie). Nie jest to produkt, który bym komukolwiek poleciła, ponieważ trzeba się z nim trochę pomęczyć. Poza tym ma fajną tubkę, z której bez problemu wydobywa się produkt. Mus ma jasno różowy kolor, ale rozsmarowując zamienia się w biały kolor.

Ja z pewnością nie kupię ponownie. Zainwestuję w sprawdzone produkty, które dają odczuwalne nawilżenie.

jeden z wielu

Taki sobie. Kupiłam na lato ze względu na lekką konsystencję. Lato minęło, zima też już się kończy a ja tubkę otworzyłam może z 5razy... Jak dla mnie to on nie nawilża wcale. Może sprawdzi się dla skóry która tego nawilżenia nie potrzebuje, ale po co wtedy balsam :-) Zapach trochę arbuzowy, ale taki chemiczny i bardzo intensywny. Szybko nakłada się i wchłania, nie pozostawia na skórze filmu tylko mocny zapach. Ze skórą nie robi nic

Zapowietrzył się.

Nie miałam jeszcze musu do ciała, a bardzo chciałam mieć. Potrzeba narodziła się wraz z tym dniem, kiedy to po upalnych wakacjach potrzebowałam nawilżyć cerę. Weszłam na stronę Apis i tak jakoś poszło.
Smarowidło ma konsystencję musu i pastelowo różowy kolor. Jest wydajne. Wchłaniając się pozostawia na skórze delikatnie lepko- tłustą warstwę. Nie jest mocno nawilżające, ot taki musik. Zapach? Hmm... kwestia gustu. Słodki, arbuzowy, landrynkowy. Mus zapakowany w miękką tubę o mało atrakcyjnej szacie graficznej.Ale przynajmniej nie ma problemu z wyciśnięciem zawartości do samego końca.
No... nie powalił mnie.

nie widziałam żeby działał

Kupiłam na lato, coś lżejszego, o orzeźwiającym zapachu arbuza. Niestety nie spodobał mi się. Zapach bardzo słodki, lekko arbuzowy. Brawa pastelowo-różowa. Mus ma bardzo płynną strukturę, już niewielka jego ilość wystarczy do nasmarowania dużej powierzchni ciała. Zatem wydajność na plus. Niestety wchłania się bardzo długo a tego nie lubię :( Dla mnie też zbyt mało nawilżał. Takie sobie smarowidło, które nie szkodzi i nie pomaga. Dla mnie niestety nie wystarczy się czymś posmarować- potrzebuję ekstremalnego nawilżenia i tego wymagania nie spełnił...

Jestem zadowolona

Całkiem przyzwoity, dobrze nawilżał, odżywiał skórę, podoba mi się opakowanie - ładny kolor i kształt. Już po tygodniu stosowania miałam bardzo dobrze nawilżoną skórę szczególnie na nogach. Nie zostawia po sobie tłustych śladów. Ma delikatną kremową konsystencję, nie jest tępy, łatwo i przyjemnie się go używa a nawilżenie utrzymuje się do następnej kąpieli. POLECAM!

polubiłam

Uwielbiam kosmetyki Apisu i przetestowałam większość oferty marki. Chyba nigdy nie trafił mi się kosmetyk tej firmy, który był zły. Uważam, że maski do twarzy Apis są jednymi z najlepszych na rynku. Przez jakiś czas byłam "obrażona" na tę firmę ponieważ Apis zmienił składy części swoich produktów, nie zmieniając przy tym opakowań no i zdenerwowało mnie to tym bardziej, że do tej pory kupowałam ich kosmetyki przez internet, w ciemno, bez znajomości składu. Dostępność tych produktów jest kiepska. No ale cóż była to zbyt emocjonalna reakcja :) Postanowiłam wypróbować ofertę do ciała - tutaj składy aż tak mnie nie interesują.

Ale zakup okazał się trafiony.
Skóra mojego ciała jest normalna.

Mus ma konsystencję emulsjożelu- no musu właśnie :). Przepięknie pachnie arbuzem i ma śliczny różowy kolor.
Lubię kosmetyki do ciała, które nawilżają a przy tym szybko się wchłaniają, nie lepią się i nie zostawiają tłustej warstwy. Ten produkt taki jest.
Kosmetyk
-nawilża (ale dla suchej skóry będzie to zbyt małe nawilżenie)
-szybko się wchłania
-nie pozostawia tlustej warstwy
- i pięknie pachnie
-daje uczucie orzeźwienia (zapach) i wypielęgnowanej skóry
-nie podrażnia skóry po depilacji (także laserowej) ani po goleniu.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op

Hmmm

Skład bardzo fajny, wydajny, ale...
Zapach jak dla mnie jest okropny, to nie jest arbuz...to jest coś chemicznego...na dodatek nie zauważyłam żeby moja skóra była w lepszym stanie przy regularnym smarowaniu tym balsamem.Czuje się rozczarowana.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

świetny zapach

Ten mus dość długo czekał u mnie na swoją kolej. Ale gdy w końcu mogłam zacząć go używać, pierwsze co mnie zachwyciło to oczywiście zapach.

Produkt mamy zamknięty w bardzo fajnej, poręcznej tubce. Jest ona wykonana z miękkiego plastiku, więc nie ma problemu z wydobyciem kosmetyku. Zamknięcie też nie sprawia problemów. Bardzo fajna grafika przyciąga wzrok.

Jak już wspomniałam zapach to bardzo duży walor tego produktu. Nie jest on chemiczny, tylko po prostu pachnie arbuzem, tylko takim słodkim... Ja osobiście uwielbiam takie zapachy. Konsystencja musu jest bardzo lekka. Fajnie rozsmarowuje się na skórze i dobrze wchłania. Moim zdaniem jest to kosmetyk idealny na lato, dzięki swojej lekkości. Mogę się jednak przyczepić do nawilżania, na zimę jest ono zbyt słabe. Nasza skóra wymaga lepszej pielęgnacji. Dobry skład, niska cena, wydajny. Z dostępnością może być gorzej. Mimo to, polecam :) Jeśli ktoś lubi owocowe zapachy, z pewnością się zatraci :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Bardzo przyjemny

Używałam go latem, kiedy szukam kosmetyków z przyjaznym składem, lekkich, szybko wchłaniających się i owocowo pachnących.
Ten mus/balsam ma wszystkie te zalety. Dodatkowo mieści się w tubce, przez co jest higieniczny w używaniu. Konsystencja w sam raz, dobrze się rozprowadza. Błyskawicznie się wchłania i dobrze nawilża.Nie podrażnia. Owocowy zapach uprzyjemnia aplikację. Dodatkowy plus za przystępną cenę (około 15 złotych).
Skończyłam już opakowanie więc nie wiem jakby radził sobie z moją skórą teraz, kiedy jest o wiele bardziej wysuszona (zimno, kaloryfery, długie i rozgrzewające kąpiele). Nie wiem czy powtórzę zakup, bo lubię zmieniać kosmetyki.