Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Regeneracyjne serum do rąk

Regeneracyjne serum do rąk

Regenerum regeneracyjne serum do rąk intensywnie regeneruje, odżywia i pielęgnuje suchą, spierzchniętą skórę dłoni. Dzięki odpowiednio dobranej kompozycji składników aktywnych chroni ją przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, nawilża i przywraca elastyczność. Obecny w składzie olej z róży cechuje się wysoką zawartością wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które zapewniają odbudowę warstwy lipidowej naskórka, intensywnie regenerując przesuszoną i podrażnioną skórę rąk. Formuła serum została wzbogacona również o kompleks zawierający wyciąg z lilii wodnej i lipoaminokwas, który przywraca hydrolipidową barierę ochronną i wpływa kojąco na skórę, redukując uczucie dyskomfortu spowodowanego czynnikami zewnętrznymi takimi jak mróz, promieniowanie UV czy detergenty. Witamina A i E oraz prowitamina B5 działają łagodząco a także skutecznie nawilżają i odżywiają skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Dodatkowo serum korzystnie wpływa na utrzymanie jędrności skóry dłoni, pomaga chronić ją przed fotostarzeniem oraz redukuje drobne przebarwienia. Ponadto serum regeneracyjne do rąk Eregenerum wykazuje działanie przeciwutleniające, dzięki czemu chroni skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników.

kremy do rąk
zapachowa
w tubce
Struktura
bogate
krem
50 - 100ml

jestem na tak!

regenerum uratowało moje ręce po remoncie i przerowadzce.
ciagłe sprzątanie, moczenie rąk, używanie detergentów po remoncie - moję dłonie byly w tragicznym stanie, wysuszone, podrażnione.

regenerum je postawiło na nogi:)
nie tylko wygładziło ale naprawde zregenerowało i odżywiło.

na początku smarowałam moje "sucharki" po kilka razy dziennie, a teraz kiedy doszły już do siebie to wystarczy raz dziennie na noc i rączki są jak pupa niemowlaczka-gładkie, miękkie, zadbane.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572891].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomógł

Mam bardzo przesuszona skore na dłoniach, od kiedy używam Regenerum stała sie ona nawilżona i bardzo gładka. Stosuje okolo 5 razy dziennie. Nie należy ono do najtańszych, jednak mowim zdaniem naprawde przynosi rezultaty i szybko sie wchłania co jest dla mnie ogromnym plusem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480281].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły

Serum- to może za dużo powiedziane. Jak dla mnie niezły krem do rąk. ma ładny zapach, nawilża skórę, w miarę wygładza. Jest drogi, w regularnej cenie raczej nie kupię- wtedy wybiorę np krem dermedic. Ale w dobrej promocji - pewnie skorzystam ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401871].usefull || 0 }}% pomocna.
Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Pozytywne odczucia

Używam tego kremu od 1,5 msc. i jestem zadowolona

jedynie po myciu rąk to serum po jakims czasie sie ulatnia ale mnie nie uczula jak pozostałe kremy po których mam krosty, zaczerwienienia które pieką i swędzą...

Jak do tej pory to moj nr 1 bo ani masc z witamina A nie wchlania sie tak jak regenerum, wazelina nie natłuszcza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1393376].usefull || 0 }}% pomocna.

Regeneracyjne serum do rąk...chyba się posikam ze śmiechu. To coś to ewidentnie najgorszy produkt do dłoni jaki dane było mi stosować. A jeszcze jak producent się "ceni" - 15 zł za 50 ml, gdyby jeszcze spełniało te piękne słowa z opakowania....
Plusy :
- myślę i myślę i chyba nic nie wymyślę,
Minusy :
- zupełny brak działania,
- po kilku dniak dostałam uczulenia,
- zapach, czy tam brak zapachu według mnie po prostu śmierdzi,
- cena,
Produkt dno, a na dodatek wszędzie - w gazecie, w telewizji, w radiu tylko Regenerum i Regenerum. Tu nawet szumna reklama nie pomoże. Nie polecam nawet największemu wrogowi.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1382791].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem do rąk

Nic nie pomógł!! Ręce jak były szorstkie, tak są!! Używam może zbyt krótko, ale smaruję ręce po każdym myciu i nie odczuwam minimalnej poprawy. Krem pozostawia Tłusty film na rękach, także trzeba albo niedużą ilość użyć, albo wstrzymać się z "używaniem rąk" np. przy przeglądaniu książki, czy pisaniu na klawiaturze (i używaniu myszki), bo pozostawia ślady.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365786].usefull || 0 }}% pomocna.

dużo szumu o nic.

Jedno z większych rozczarowań, jakie ostatnio przydarzyły mi się w użytkowaniu kosmetyków.

Po sezonie jesienno-zimowym potrzebowałam czegoś konkretnego, co pomogłoby mi z przesuszoną skórą dłoni i niestety zamiast zaufać sprawdzonym produktom, jak chociażby czerwony krem Garniera, zdecydowałam się dać uwieść Regenerum, z którego serii kosmetyków jedynie serum do paznokci ma w moim odczuciu odpowiednie działanie.

Obietnice producenta są szumne, daleko idące i bardzo zachęcające.
Cóż mi jednak po tych obietnicach, skoro już po pierwszym użyciu wiedziałam, że nic z tego nie będzie?

Krem (czy też serum, skoro już upieramy się w określeniu tego produktu tą nazwą) nie ma treściwej konsystencji. Jest lekki, delikatny i wchłania się lotem błyskawicy zostawiając na dłoniach przyjemną i ładnie pachnącą warstewkę, która w niczym nie przeszkadza, ale też... przed niczym nie chroni i w niczym specjalnie nie pomaga.

Serum 'ucieka' z tubki wąską stróżką, przez co jest niewydajne, a stosunek ceny do jakości jest porażająco nieadekwatny.

Nawet traktując serum jako babski gadżet, jest on niewarty uwagi.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174758].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie kupię drugi raz

W moim przypadku ani nie pomógł ani nie zaszkodzil. Miałam wrażenie jakbym smarowala dłonie silikonem. Niestety stan dłoni nie polepszyl się , nie były ani zregerowane, ani nawilżone , ani miekkie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1135906].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest dobry

Szukałam czegoś na suche, popękane biedne dłonie i kupiłam to serum. Niestety serum jest tylko z nazwy. Bardzo się zawiodłam. Skład .... nie nawilża nie daje ulgi, nie poprawia stanu skóry. Jak kładziemy grubszą warstwę co noc to starczy na 2 tygodnie. Nie wydajne i nie warte swojej ceny. Konsystencja ok. Nie 15 a 5 zł. Ośmielę się dodać że produkty regenerum są po prostu słabe a reklamami kuszą na takie nico bo nie powiedzą że to dla dłoni bez problemów.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1, 50 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1127201].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Skuszona reklamą pobiegłam do apteki bo moje dłonie stale potrzebują regeneracji. Kupiłam!

Zalety:
- ładne opakowanie
- przyjemny zapach
- nie pozostawia tłustej warstwy
Wady:
- za taką cenę można kupić lepszy produkt
- mała wydajność
- niby nawilża, ale przekonałam się że to tylko pozory. Dłonie pod nietłustą warstwą sprawiają wrażenie zregenerowanych, w rzeczywistości nie są. Po zmyciu kremu, dłonie nadal są przesuszone a dodatkowo po kremie zaczęła pękać skóra pomiędzy palcami.

Niestety, pożegnaliśmy się po pierwszym opakowaniu:( A zapowiadała się wieczna miłość

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1099691].usefull || 0 }}% pomocna.