Avon, Wink EDT

Avon, Wink EDT

Zapach figlarny, dynamiczny w ciekawej, przekornej, wielobarwnej buteleczce.

Kategoria: owocowo-kwiatowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: grejpfrut, malina, czarna porzeczka
nuta serca: jasmin, lotos, frezja
nuta bazy: nuty piżmowo - drzewne.

Wielka szkoda, że go już nie ma :(

Ten zapach dobrze pamiętam z czasów szkolnych. Miałam w wariancie dezodorantu, ale poznałam go przez koleżankę jakieś 10 lat temu, posiadała roletkę. Zapach był słodko-świeży, cukierkowy, bardzo dziewczęco-młodzieżowy, owocowy, idealny na upalne dni bo odświeżał i nie męczył. Czułam owoce i słodycz wpadającą w świeżość. Kojarzył mi się z cukierkami, lizakami, gumami do żucia dla dzieci, z dzieciństwem. Szkoda, że go wycofali, bo bardzo lubiłam ten zapach i gdyby wrócił do Avonu, zaraz bym kupiła sobie edt Wink :)

Używam tego produktu od: 9 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 dezodorant

Ile bym dała, żeby wrócił !!!!

Uwielbiałam ten słodki zapach, było to z 8 lat temu. Wink był moim ulubionym pachnidłem. Bardzo bym chciała, żeby Avon wprowadził go na nowo, ale z niezmienionym składem...

Bardzo żałuję, że go wycofali...

Używam tego produktu od: 8 lat temu

Ojjjj taaaaak !!!

O matko jak ja szalałam za tym zapachem :) masakra, uwielbiałam tę wodę, z chęcią bym gdzieś kupiła :) ale jak widzę na allegro opisy :unikat jedyne 169zł to mnie trafia :(

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki 50 ml

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Uroczy zapach

Używałam go dawno-zauroczył nie tylko mnie ale i bliską mi osobę.

Zalety:
-łatwo dostępny
-niedrogi
-słodziutki
-średnio trwały

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Słodko, landrynkowo, Wink!

Robiąc przegląd zapachów natrafiłam na parę sentymentalnych buteleczek. Winka nawet jeszcze trochę mam.

Zapach był dość trwały.
Słodkie, dziewczęce opakowanie.

Jestem miłośniczką zapachów wszelakich jednak ten zapach dla mnie był dość ciężki i za słodki.

Używam tego produktu od: dawno, dawno

Słodziak.

Dekadę temu mając lat 15 szalałam, jak wszystkie moje koleżanki ze szkoły zresztą, za kosmetykami Avon i Oriflame.
Zamawiałyśmy tego mnóstwo, samych zapachów miałam całą półkę.
Ten zapach dla mnie osobiście był o wiele za słodki, przez co męczący i w upalne dni duszący, ale wiele moich znajomych się nim zachwycało.
Taki cukierkowy zapach w sam raz dla nastolatki, flakonik bez żadnych udziwnień i cena też ok.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Tak, to ten zapach!!

Rewalacyjny zapach, zarazem świeży i słodki no poporosu rewelacja. DŁugo się trzyma, Mozna go używac na dzień jak i wieczorem, zapach idelany. bardzo załuje ze go wycofali. Mam jeszczze pół buteleczki i praktycznie go nei uzywam bo mi szkoda ze sie skończy i zapomne jak pachne.

Ilość zużytych opakowań: połowa butelki

najlepszy zapach avonu

Wg mnie najłądniejszy zapach jaki kiedykolwiek miałam z Avonu! Pachniał tak słodziutko i tak figlarnie, że chciało się nim psikać cały czas :) Jakiż żal mam do Avonu, że wycofali go ze sprzedaży (jak wiele innych dobrych produktów :/ ) Czemu nie wycofają na przykład śmierdzącego passion dance, ja się pytam?! :P

Przechodząc do samych perfum, to zapach kojarzył mi się z owocami leśnymi - poziomki, jagody mmmm... Bardzo owocowy i słodki. Nie pamiętam jaka była trwałość, bo kilka ładnych lat temu ich używałam. Flakon prosty, ale efektowny - pasuje do zawartości ;)

Mam cichą nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci do sprzedaży, bo nie uśmiecha mi się wydawać ponad 100zł za wodę toaletową Avonu ;)

Używam tego produktu od: kilka lat wstecz
Ilość zużytych opakowań: 2x50ml

nie dla mnie

Kiedyś dostałam te perfumy ( x lat temu ) i do tej pory je mam. Użyłam chyba tylko kilka razy. Przesłodzony, mdlący zapach. Troszkę duszący. Nie był trwały. Dla młodych dziewczyn.

Używam tego produktu od: xxx

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Tęsknię za nim:D

Mama kupiła mi go dawno dawno temu i mam ogromny sentyment do tego zapachu, choć poza sentymentem moim zdaniem jest po prostu śliczny- przyjemny, niebanalny, ma w sobie to coś:) Buteleczka w moim guście jak najbardziej! Strasznie żałuję że nie ma go już w sprzedaży, bo pamiętam, że w jednej promocji kosztował nawet 30 zł.

Używam tego produktu od: ho ho bo byłam bardzo oszczędna

Mój KWC

Zdecydowanie na tak! jak byłam nastolatką używałam go codziennie,żałuję, że nie kupiłam wtedy więcej buteleczek z tym perfumem :D jest słodki,ale i odświeżający. polecam wszystkim!
jedynie została mi pusta buteleczka :(
kupiłabym ponownie gdyby tylko znów był dostępny,to może napiszemy do avon o przywrócenie produktu ? :)

Używam tego produktu od: 2005-2006
Ilość zużytych opakowań: 1 mało

Zapach słodki i dziewczęcy.

Miłe wspomnienia z lat nastoletnich :)
Zapach idealny dla młodych dziewcząt, zwłaszcza na ciepłe dni.

Jest słodki i taki \'zaczepny\', trochę kwiatowy, trochę owocowy.

Tylko buteleczka nieco niewygodna i mogła by też lepiej wyglądać.

Przystępna cena, trwałość ok, także polecam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 flakony