Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Intensywne Ujędrnianie, Odżywczy balsam ujędrniający

Intensywne Ujędrnianie, Odżywczy balsam ujędrniający

Garnier Intensywne Ujędrnianie:
- formuła wzbogacona o kofeinę i ekstrakt z zielonej herbaty,
- jednoczesne odżywienie i skuteczne ujędrnienie,
- konsystencja bogatego balsamu dla suchej skóry Polek.
Dla wzmocnienia skóry suchej i pozbawionej jędrności.
Szybko wchłaniająca się formuła balsamu wzbogacona w kofeinę i przeciwutleniacz - ekstrakt z zielonej herbaty, ujędrnia i chroni Twoją skórę przed przesuszeniem.

Struktura
bogate
balsamy
zapachowa
w butelce
lotion
>250ml

Z chęcią do niego wracam.

Balsam ujędrniający Garniera to produkt do którego wracam co jakiś czas. Lubię testować nowości, dlatego rzadko kupuję ponownie ten sam produkt, ale akurat ten balsam lubię stosować.
Zalety:
+ wygodne opakowanie z ciekawą szatą graficzną
+ żelowa konsystencja
+ krem szybko się wchłania, ale pozostawia na skórze taki delikatny film - ja lubię ten efekt
+ cudowny, odświeżający zapach
+ cena - w promocji do zaakceptowania
+ wydajność
+ działanie - balsam dobrze nawilża i wygładza skórę, a także ją napina. Przy dłuższym stosowaniu skóra jest gładka, miękka i jędrna.
Z tego co czytam po recenzjach podobno zmienił się zapach - mam nadzieję, że również przypadnie mi do gustu. I co ważne produkt ten sprawdza się u mnie latem. Zimą wolę stosować produkty o gęstszej konsystencji i innych nutach zapachowych.
Moja obecna opinia - 5 :).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283406].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo bardzo LUBIĘ ! :)

Bardzo lubię go za jego lekkość, szybką wchłanialność.
Świetnie nawilża i napina skórę.
No i pięknie pachnie.
Jest fajny na lato ;)
Wad u niego nie stwierdziłam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1601211].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

To mój kolejny balsam Garniera i kolejny raz jestem bardzo zadowolona. Nie oceniam tu efektu ujędrniającego, ponieważ na uda i pośladki używam specjalnych balsamów.

+dobrze nawilża,
+bardzo szybko się wchłania,
+ma idealną konsystencję, nie jest ani za rzadki, ani za gęsty,
+wydajny,
+tani, a dodatkowo często jest w promocji,
+nie szczypie po goleniu nóg,
+ładnie, delikatnie pachnie,
+nadaje się na każdą porę roku,

+/- butelka z jednej strony jak na 400 ml jest dosc zgrabna, jednak nie da się jej postawić do góry nogami i wydobyć balsamu do końca.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597186].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię i często do niego wracam

Tego balsamu używam chyba już od kilku lat. Stanowi dla mnie uzupełnienie pielęgnacji zwykłymi balsamami nawilżającymi i wspomaga działanie balsamów antycellulitowych. Jednym słowem, raz na jakiś czas, co 2-3 dni sięgam po niego, szczególnie jeśli planuję tego dnia latać w mini ;)

Balsam ma działanie lekko napinające skórę, dzięki czemu wygląda ona na bardziej ujędrnioną. Nie oszukujmy się, nie osiągniemy tego samym balsamem, ale już w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami i zdrowym trybem życia mamy całkiem sprawnie działające combo ;) Ja w każdym razie widzę efekty stosowania balsamu na moich nogach, skóra jest gładka i napięta. Nawet jeśli nie mam specjalnych problemów z jędrnością skóry (co najwyżej potrzebę podciągnięcia trochę wizualnego efektu po zimie), to stosuję go prewencyjnie. Jak na razie od lat się sprawdza - udo gładkie i napięte :) Świetnie działa w połączeniu z masażem ud i brzucha, warto się nieco nad sobą popastwić aż do zarumienienia skóry dla lepszych efektów.

Balsam ma fantastyczny zapach, cytrusowy, świeży. Formuła bardzo przyjemna w rozprowadzaniu, dość szybko się wchłania, nie jest tłusty. Co najwyżej zostawia lekko lepiący film na dłoniach, ale znika po chwili.

Plus za działanie nawilżające oprócz ujędrniającego - często brakuje tego w takich preparatach. Zawartość kofeiny - bardzo doceniam ze względu na działanie poprawiające krążenie, a co za tym idzie - antycellulitowe i wyszczuplające.

Minus za opakowanie - butelka jest ciężka i twarda , zamknięcie nie umożliwia postawienia jej do góry dnem, kiedy zawartość już się kończy, trzeba się mordować z wyciskaniem. Eeeeee.... Aż się prosi o pompkę.

Ale ogólnie jest to balsam godny polecenia, często w dobrej cenie, skuteczny, bardzo wydajny, może być używany jako balsam nawilżający - warto kupić.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1590296].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja jak się przygotować

Dobry balsam :)

Używam go zawsze gdy w portfelu trochę mniej ;) Za fajną cenę otrzymujemy duże opakowanie i produktu wystarcza naprawdę na długo. Ładnie się rozprowadza i szybko wchłania pozostawiając skóre idealnie nawilżoną i czuć to pod palcami. Niestety opakowanie mogłoby być inne np z pompką ponieważ dużo produktu zostaje w środku gdy wydaje się, że już go nie ma. No i zapach jak na balsam mógłby być przyjemniejszy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466762].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt może nie długotrwały, za to widoczny

Nie wiem, czemu zawdzięcza tak dobre działanie, ale podczas jego używania skóra wygląda dobrze. Efekt znika, kiedy się go nie używa, za to to w trakcie – nie mogę się przyczepić – pomaga znacznie bardziej niż kosmetyki bardzo przepłaconych francuskich firm dystrybuowanych w aptekach ;) Mam za sobą wiele wzrostów i spadków wagi, więc skóra potrzebuje wsparcia. W tym przypadku je dostaje – po dłuższym okresie stosowania z masażem wydaje się gęstsza i bardziej elastyczna. Ale najbardziej lubię to, że po jego nałożeniu skóra po prostu doraźnie wygląda o wiele lepiej – sprawia wrażenie napiętej i gładszej.
Co poza tym? Super wydajność, wolne wchłanianie pozwalające na masaż, przyjemny orzeźwiający zapach, który znika po aplikacji i nie koliduje z perfumami – słowem, bajka. Szczególnie w tak dobrej cenie :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458702].usefull || 0 }}% pomocna.

x3 TAK!

Mam suchą skórę, wrażliwą. Ten balsam idealnie sobie z nią radzi. Super konsystencja (nie za gęsta, nie za rzadka), piękny zapach, parafina dalej w składzie (a nie na drugim miejscu jak w większości drogeryjnych balsamów). Nie zauważyłam super ujędrnienia, ale skóra jest naprawdę nawilżona. Co więcej, nie wychodzą mi żadne niespodzianki, np. na dekolcie, jak działo się w przypadku Isany, Ziaji, czy przy wielu innych balsamach. Jedyne do czego mogę się przyczepić to troszkę słaba wydajność, niewygodne opakowanie (ciężko przy końcówce wydobyć resztę balsamu) i dość wysoka cena (na promocjach rozchwytywany jest jako pierwszy). Chociaż to może moje subiektywne odczucie :-) Mimo wszystko polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342351].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry kosmetyk

Zalety:
- pachnie cytrusowo
- dobrze ujędrnia i napina skórę
- lekka konsystencja bardzo szybko się wchłania
- orzeźwia skórę
- nie powoduje alergii
- ma wygodne opakowanie
- to produkt wydajny

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327701].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo mieszane uczucia

Niby na początku kiedy zakupiłam produkt wszystko było idealnie, balsam spełniał swoją rolę. Po pewnym czasie mleczko zaczęło podrażniać moją skórę a zapach był bardzo chemiczny. Nie wiem co było przyczyną, ale niestety więcej nie kupię tego produktu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266316].usefull || 0 }}% pomocna.

Super produkt !

Czytając opinie poniżej, po raz kolejny można się przekonać, że zapach to bardzo subiektywna sprawa :)
Dla mnie zapach tego balsamu jest naprawdę bardzo przyjemny i umila mi jego użytkowanie. Woń przypomina mi trochę perfumy Dior J\'adore.
Ale do rzeczy:
Balsam odkryłam dopiero 2 tygodnie temu i bardzo się z tego cieszę.
Działanie jest zgodne z tym co obiecuje producent - skóra po użyciu jest ujędrniona, bardziej napięta i nawilżona w odpowiednim stopniu.
Konsystencja raczej gęsta, dzięki czemu aplikacja i wydajność także na plus.
Cena za 400ml była na promocji bardzo korzystna.
Nie przepadałam wcześniej za produktami do ciała marki Garnier, a tu takie miłe zaskoczenie.
Polecam wypróbować!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (400ml)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1084141].usefull || 0 }}% pomocna.

śmierdziuszek

Niestety. Nie mogę ocenić tego kosmetyku za efekt działania. Noor ma rację, że zapach jest obrzydliwy. Dla mnie takie kwaśniejące mleko. Nie jestem w stanie wytrzymać w tym mazidle. Ledwo kupione- ląduje w koszu. Szkoda że trudno jest dostać próbki takich kosmetyków, wyeliminowałyby tego typu rozczarowania. Szkoda, bo po recenzjach widzę, że niektórym nawet pomógł.

Używam tego produktu od: 1 użycie
Ilość zużytych opakowań: żadne

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042539].usefull || 0 }}% pomocna.