Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Intensywne Ujędrnianie, Odżywczy balsam ujędrniający

Intensywne Ujędrnianie, Odżywczy balsam ujędrniający

Garnier Intensywne Ujędrnianie:
- formuła wzbogacona o kofeinę i ekstrakt z zielonej herbaty,
- jednoczesne odżywienie i skuteczne ujędrnienie,
- konsystencja bogatego balsamu dla suchej skóry Polek.
Dla wzmocnienia skóry suchej i pozbawionej jędrności.
Szybko wchłaniająca się formuła balsamu wzbogacona w kofeinę i przeciwutleniacz - ekstrakt z zielonej herbaty, ujędrnia i chroni Twoją skórę przed przesuszeniem.

Struktura
bogate
balsamy
zapachowa
w butelce
lotion
>250ml

Dobry balsam :)

Używam go zawsze gdy w portfelu trochę mniej ;) Za fajną cenę otrzymujemy duże opakowanie i produktu wystarcza naprawdę na długo. Ładnie się rozprowadza i szybko wchłania pozostawiając skóre idealnie nawilżoną i czuć to pod palcami. Niestety opakowanie mogłoby być inne np z pompką ponieważ dużo produktu zostaje w środku gdy wydaje się, że już go nie ma. No i zapach jak na balsam mógłby być przyjemniejszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466762].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt może nie długotrwały, za to widoczny

Nie wiem, czemu zawdzięcza tak dobre działanie, ale podczas jego używania skóra wygląda dobrze. Efekt znika, kiedy się go nie używa, za to to w trakcie – nie mogę się przyczepić – pomaga znacznie bardziej niż kosmetyki bardzo przepłaconych francuskich firm dystrybuowanych w aptekach ;) Mam za sobą wiele wzrostów i spadków wagi, więc skóra potrzebuje wsparcia. W tym przypadku je dostaje – po dłuższym okresie stosowania z masażem wydaje się gęstsza i bardziej elastyczna. Ale najbardziej lubię to, że po jego nałożeniu skóra po prostu doraźnie wygląda o wiele lepiej – sprawia wrażenie napiętej i gładszej.
Co poza tym? Super wydajność, wolne wchłanianie pozwalające na masaż, przyjemny orzeźwiający zapach, który znika po aplikacji i nie koliduje z perfumami – słowem, bajka. Szczególnie w tak dobrej cenie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458702].usefull || 0 }}% pomocna.

x3 TAK!

Mam suchą skórę, wrażliwą. Ten balsam idealnie sobie z nią radzi. Super konsystencja (nie za gęsta, nie za rzadka), piękny zapach, parafina dalej w składzie (a nie na drugim miejscu jak w większości drogeryjnych balsamów). Nie zauważyłam super ujędrnienia, ale skóra jest naprawdę nawilżona. Co więcej, nie wychodzą mi żadne niespodzianki, np. na dekolcie, jak działo się w przypadku Isany, Ziaji, czy przy wielu innych balsamach. Jedyne do czego mogę się przyczepić to troszkę słaba wydajność, niewygodne opakowanie (ciężko przy końcówce wydobyć resztę balsamu) i dość wysoka cena (na promocjach rozchwytywany jest jako pierwszy). Chociaż to może moje subiektywne odczucie :-) Mimo wszystko polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342351].usefull || 0 }}% pomocna.

Gala KWC 2017

Dobry kosmetyk

Zalety:
- pachnie cytrusowo
- dobrze ujędrnia i napina skórę
- lekka konsystencja bardzo szybko się wchłania
- orzeźwia skórę
- nie powoduje alergii
- ma wygodne opakowanie
- to produkt wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327701].usefull || 0 }}% pomocna.

Z chęcią do niego wracam.

Balsam ujędrniający Garniera to produkt do którego wracam co jakiś czas. Lubię testować nowości, dlatego rzadko kupuję ponownie ten sam produkt, ale akurat ten balsam lubię stosować.
Zalety:
+ wygodne opakowanie z ciekawą szatą graficzną
+ żelowa konsystencja
+ krem szybko się wchłania, ale pozostawia na skórze taki delikatny film - ja lubię ten efekt
+ cudowny, odświeżający zapach
+ cena - w promocji do zaakceptowania
+ wydajność
+ działanie - balsam dobrze nawilża i wygładza skórę, a także ją napina. Przy dłuższym stosowaniu skóra jest gładka, miękka i jędrna.
Z tego co czytam po recenzjach podobno zmienił się zapach - mam nadzieję, że również przypadnie mi do gustu. I co ważne produkt ten sprawdza się u mnie latem. Zimą wolę stosować produkty o gęstszej konsystencji i innych nutach zapachowych.
Moja obecna opinia - 5 :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283406].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo mieszane uczucia

Niby na początku kiedy zakupiłam produkt wszystko było idealnie, balsam spełniał swoją rolę. Po pewnym czasie mleczko zaczęło podrażniać moją skórę a zapach był bardzo chemiczny. Nie wiem co było przyczyną, ale niestety więcej nie kupię tego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266316].usefull || 0 }}% pomocna.

Super produkt !

Czytając opinie poniżej, po raz kolejny można się przekonać, że zapach to bardzo subiektywna sprawa :)
Dla mnie zapach tego balsamu jest naprawdę bardzo przyjemny i umila mi jego użytkowanie. Woń przypomina mi trochę perfumy Dior J\'adore.
Ale do rzeczy:
Balsam odkryłam dopiero 2 tygodnie temu i bardzo się z tego cieszę.
Działanie jest zgodne z tym co obiecuje producent - skóra po użyciu jest ujędrniona, bardziej napięta i nawilżona w odpowiednim stopniu.
Konsystencja raczej gęsta, dzięki czemu aplikacja i wydajność także na plus.
Cena za 400ml była na promocji bardzo korzystna.
Nie przepadałam wcześniej za produktami do ciała marki Garnier, a tu takie miłe zaskoczenie.
Polecam wypróbować!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (400ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1084141].usefull || 0 }}% pomocna.

śmierdziuszek

Niestety. Nie mogę ocenić tego kosmetyku za efekt działania. Noor ma rację, że zapach jest obrzydliwy. Dla mnie takie kwaśniejące mleko. Nie jestem w stanie wytrzymać w tym mazidle. Ledwo kupione- ląduje w koszu. Szkoda że trudno jest dostać próbki takich kosmetyków, wyeliminowałyby tego typu rozczarowania. Szkoda, bo po recenzjach widzę, że niektórym nawet pomógł.

Używam tego produktu od: 1 użycie
Ilość zużytych opakowań: żadne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042539].usefull || 0 }}% pomocna.

idealnie ujędrnia

jest zdecywanie moim ulubiencem wsrod balsamow ujednraniajacych
- idealnie nawilża i ujędrnia skórę
- ma lekki miły zapach
- konstytencja tez jest ok
- przystepna cema
- latwo dostepny

Ilość zużytych opakowań: 2 duże butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034284].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej na tak

Kupiłam ten balsam skuszona atrakcyjną ceną -15 zł za 400ml, oraz obiecankami na odwrocie. Producent zapewnia, że widoczne są natychmiastowe rezultaty:
Skóra jędrniejsza o 10%, i bardziej napięta o 26%
A rezultaty po 7 dniach:
Mniej sucha skóra o 61% i bardziej miękka o 30%

Pomyślałam, że jestem na tak, balsam, który niweluje suchość skóry oraz ujędrnia - kosmetyk idealny.
Schludne opakowanie informujące o ekstrakcie z zielonej herbaty i kofeiny jestbardzo zachęcające i przekonało mnie (bo jak wiadomo kofeina i herbata sa idealne dla skóry borykającej się z cellulitem i brakiem jędrności). Może chwyty marketingowe, może nie...

Przechodząc do działania
Nie wiem czy był to efekt placebo, ale rzeczywiście po pierwszym użyciu skóra byla jakby bardziej napięta. Przestała być sucha i szorstka, a powitałam nową, mięciutka, miłą w dotyku skórę. Balsam szybko sie wchłania, więc nie jest najlepszy do masażu, ale za to kiedy nie ma się czasu jest idealny. Poręczna butelka dobrze leży w dłoni. Po dluższym czasu uczucie miękkości skóry i gładkości, jak i nawilżenia jest spotęgowane i zostaje na dłużej.

Plusy:
-wydajny
-nawilża
-wygładza
-cena

+/-
-szybko się wchlania

Minusy:
-zapach
-na efekt ujędrnienia trzeba poczekać

Używam tego produktu od: Pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998510].usefull || 0 }}% pomocna.