Advance Techniques, Straight & Sleek Shine Spray (Spray nabłyszczający)

Advance Techniques, Straight & Sleek Shine Spray (Spray nabłyszczający)

Formuła oparta na techonologii Tri-Keratin zatrzymuje wilgoć przeciwdziałając przesuszeniu, matowieniu i splątaniu włosów. Ułatwia układanie, wygładza włosy i nadaje im fantastyczny połysk. Włosy stają się do 70% gładsze (podobno) ;)

polecam

Boski był, uwielbiałam go i żałuję że wycofali.
Moje długie proste włosy były po nim cudowne, gładkie, błyszczące, super się układały. Nie zauważyłam żeby były przetłuszczone.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

szkoda, ze wycofany

spray naprawdę nabłyszczał włosy, były gładkie i śliskie, wyprostowane prostownicą dłużej sie trzymały, likwidował puszenie, był bardzo wydajny, w poręcznym opakowaniu

duzym minusem było tylko przetłuszczanie - po 1 dniu trzeba było koniecznie myć włosy
jednak żałuję że jest wycofany, bo może bym go jeszcze kupiła - był fajny na jakieś "okazje"

Używam tego produktu od: 3 lata temu?

Taki se

zuzylam jedno opakowanie. po uzyciu wlosy faktycznie sie blyszczaly, ale nie naturalnie tylko tak, jakby byly potraktowane lakierem do wlosow...tak dziwnie odbijaly swiatlo - moze dlatego ze [psikalam na suche wloski? psikalam bardzo malo i nie od nasady glowy, z duzej odleglosci wiec zbytnio nie wplywal na przetluszczanie

Używam tego produktu od: dlugo go uzywalam

Manicure - odwrócony french

nie bardzo

Mam włosy skłonne do przetłuszczania się, więc zdecydowanie nietrafiony dla mnie produkt. Przyspiesza przetłuszczanie włosów nie dając jednocześnie zbyt wielkich efektów. Użyłam go dwa razy i więcej nie zamierzam. Być może lepiej sprawdzi się przy włosach suchych, sianowatych...?

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: żadne

łatwo go przedawkować

stosuje go miedzy umyciem glowy a suszeniem ;) jesli spryskam nim wlosy za mocno beda wygaldaly na przyklapniete i przetluszczone. jesli jednak uzyje go z umiarem zawsze dobrze mi sie za to odplaci :D faktycznie sprawia ze wlosy nabieraja zdrowego polysku, ktory niestety nie utrzymuje sie zbyt dlugo :(

Używam tego produktu od:

MOŻE BYĆ

Zalety:
* Wspomniany powyżej zapach (boski :) ).
* Poręczne, wygodne opakowanie (oczywiście piszę tu o nowej wersji).
* Doskonale nadaje się na suche końcówki - leciutko je nawilża i nabłyszcza.
* Blask bardzo bardzo lekki i tylko przy zastosowaniu odpowiedniej dawki!

Minusy:
- oczywiście to, o czym już niemal każda recenzentka wspomniała, tj. zbyt dużo produktu = tłuste włosy. Niestety trzeba go bardzo umiejętnie dawkować i raczej omijać nasadę włosów.

Podsumowując - najlepiej nadaje się do włosów kręconych, ładnie nawiża i nabłyszcza loki i suchych lub z tendencją do przesuszania. Posiadaczkom tłustych, cienkich włosów nie polecam.

Używam tego produktu od:

nie nie nie

Nie jestem zadowolona ponieważ włosy wyglądają i staja się tłuste a tak nie powinno być!!!!!!!!!!! nie polecam bo się zawiodłam poprostu jedyna zaleta to zapach reszta to :-/

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/3

Fuj!

Na opakowaniu powinni dawać jakieś ostrzeżenie. Jedyne, co można zrobić po użyciu tego czegoś, to poprzeklinać sobie trochę i dokładnie umyć głowę. Alternatywą może być zakrycie głowy chustą, jeśli akurat nie ma czasu na prysznic. Wychodzić z domu nie radzę - nic tak natychmiastowo nie przetłuszcza włosów, efekt kloszarda murowany. Ale można równie dobrze (i taniej) uskutecznić "nabłyszczenie", wylewając sobie na głowę szklankę oleju. Olej z pewnością ma też bardziej akceptowalny zapach. Bo śmierdzi toto nieziemsko i bardzo, bardzo intensywnie.
Generalnie produkt z kategorii "dla miłośników mocnych wrażeń".
Nikomu nie polecam, może jedynie tej wrednej sąsiadce z piątego piętra.
Fuj!

Super!

Używam go już od momentu pojawienia się produktu w ofercie katalogowej. Jest to preparat w postaci tłustawego olejku, który pięknie nabłyszcza włosy. Porównując z produktami Wella tej samej kategorii - jest lepszy.
Polecam głównie do suchych włosów. Kilka trysków z rozsądnej odległości i efekt piękny (no chyba że ktoś ma ciemno w łazience;p)

Ładnie pachnie użyty w rozsądnej ilości.

OK

Zamówilam sobie ten spray w demo z 06. Jest w nowym opakowanku, "ulepszony". Pozatym ze ma nadawac wlosom piekny blask ma ich tez nie obciazac za bardzo i przedluzac ich swiezosc (znika z katalogu spray przedluzajacy swiezosc wlosow). Co do nablyszczenia to sie zgodze - wloski sa zdrowo blyszczace, nie wygladaja na tluste. Jednak jesli sie choc troche przesadzi z ilosci kosmetyku to nastepnego dnia trzeba umyc wloski bo wygladaja na tluste...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
Recenzja: ...

żyć bez niego nie mogę

Moje włosy wyglądają po nim ślicznie, jak z jakiejś reklamy :D. Nabłyszcza je i wygładza, nie elekryzują się, ogranicza ich puszenie, nawilża.. No REWELACJA ! Trzeba tylko uważać żeby nie psiknąć za dużo u nasady włosów, bo wtedy będą się nadmiernie przetłuszczać.. ale to żadna wada.. teraz jest w promocji, biorę 4, dwa dla siebie, jeden dla mamy i jeden dla siostry :) Polecam

kiepściucho....

Włosy błyszczą sie chwilkę kiedy są mokre ,potem klapną bezwładnie.Preparat wygładza włosy ale natępnego dnia włosy są mocno przesuszone i splątane.To pewnie zasługa zawartego alkoholu:(nie polecam chyba ze na wyjscie zeby wygładzić włosy ,a potem szybko pod prysznic:)