Pantene, Pro-V, Zimowa Ochrona, Odżywka

Pantene, Pro-V, Zimowa Ochrona, Odżywka

Odżywka Zimowa Ochrona to wyjątkowa formuła odżywiająca włosy od nasady po same końce. Wygładza strukturę włosa regenerując i wzmacniając ją od wewnątrz, dzięki zawartości aminokwasów i podwójnej dawki pro-witaminy B5, tworzących rewolucyjny Amino Pro-V kompleks. Włosy stają się mocniejsze, bardziej lśniące i zdrowe. Odżywka jest niezwykle lekka, co sprawia, że włosy nie są obciążone a tym samym łatwiej się układają, nabierają objętości i nie elektryzują się. Odpowiednio chronione włosy są odporne na dalsze zniszczenia. Zawarte w odżywce pomagają przywrócić blask włosom, jednocześnie regenerując i wzmacniając te miejsca, w których struktura włosa uległa uszkodzeniom.

Cena: ok. 10 zł / 200 ml

cudowne wspomnienie

cudownie wspominak tą odżywkę, szkoda że tylko wspominam bo to była seria limitowana rodukowana tylko raz przez zimę I DLACZEGO JA SIĘ PYTAM JUŻ JEJ NIE MA? Oczywiście jako zwykła odżywke drogeryjna nie robiła cudów po którym moje włosy sa jak nowe.... no to chyba nie możliwe, ale cudem było to, że WŁOSY SIĘ PO NIEJ NIEELEKTRYZOWAŁY a to chyba najgorsze upierdlistwo zimą......
z chęcią bym kupiła jeszcze raz, n ale jak cś na naszym rynku jest dobre to wycofują.... polska;/

Używam tego produktu od: przez jedną zimę
Ilość zużytych opakowań: dwa

godna polecenia

Bardzo dobry produkt. W polaczeniu z szaponem moje wlosy calkowicie przestaly sie elektryzowac!Przetluszczaja sie zima bardziej, ale to pod czapka, wiec cudow nie ma :/ Ale nawilza, odzywia, wlosy sa po niej miekkie, dobrze sie rozczesuja, bardzo sypkie i sliskie. Na pewno kupie ponownie jesli bedzie znow dostepna seria. polecam

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: duzo

***

W tym roku stosowałm razem z szmponem i włosy były gąłdkie, dłuzej lśniące i łatwije sie rozczesywały.Na zimę wieć dobra. Niestety na zniszczone końcówki nie nadaje sie. Nie zabezpieczyła ich przed niszczeniem i rozdwajaniem. Widać i ona jest za słaba do moich suchych i z tendencją do rozdwajania sie włosów. :(
Ogólnie polecam. Spodoba się dziewczynom z normalnymi włosami, nie zbyt problematycznymi.

Ma gęstą konstenca, łatwo sie rozprowadza, zapach też w porządku, łatwo ją spłukać.

Cellulit mity

Mój ideał

Zgłosiłam ją, więc jako pierwsza dodam recenzję :)
Według mnie jest to naprawdę dobra odżywka.
Ma ładne, poręczne opakowanie, jest tania, ślicznie pachnie, ma gęstą kremową konsystencję, jest wydajna. Jeśli chodzi o reakcję moich włosów na nią, to jest ona BARDZO pozytywna. Są po niej bardzo miękkie, lśniące, nawilżone, pachnące, gładkie i co najważniejsze nie elektryzują się. Ani troszkę!
Polecam ją szczególnie osobom które chcą mieć wygładzone włoski, gdyż zapobiega on puszeniu i sprawia, że są bardziej proste.
Dodam, że używam ją z szamponem z tej samej serii i dodatkowo odżywką w sprayu do suchych włosów Avonu.
Efekt jest niesamowity. Włosy jak z reklamy!

Świetna!

Super odżywka! Dostawałam powoli szału przez wiecznie elektryzujące sie włosy, a ta odżwyka sprawiła, ze zapomnialam całkowicie o tym problemie. Stosuje ja razem z szamponem z tej samej serii i efekty sa rewelacyjne. Wlosy sa miekkie, puszyste, dobrze sie ukladaja i co najwazniejsze - nie elektryzuja sie :D

doskonała

Świetna jest ta odżywka, jak zresztą wszystkie odżywki pantene pro-v. Jak dla mnie są to jedne z lepszych odżywek pod słońcem. Włoski są po nich śliczne, pięknie błyszczą, nie plączą się, są mięciutkie, gładziutkie, slicznie pachną, cudnie się układają, nie elektryzują. Nic dodać, nic ująć. Czysta rewelacja :D

Zawiodłam się

Mam zdrowe, długie, niefarbowane włosy, które zima maja tendencję do elektryzowania się. Kupiłam tą odzywkę by temu zjawisku zapobiec i co ? I nic ! :-(
Elektryzują się tak samo jak poprzednio. Zawiodłam się.
Nie potrzebuję odżywiać włosów bo nie mam zniszczonych i nie moge się wypowiedzieć czy ta odżywka odżywia włosy czy nie ;-)
Zapach ma fajny, ale to wszystko. Używam jej obecnie na końcówki, ale sama nie wiem po co, chyba tylko po to by ją skończyć i tu mogę dodać, ze jest wydajna, bo nadal ją mam ;-)

Dobra odzywka

Uzywam jej na zmianę z innymi odzywkami, ale jestem z niej bardzo zadowolona. Brałam ją ze sobą na basen i dzięki temu moje wlosy nie są zniszczone ani chlorem ani suszeniem suszarką. Bardzo dobrze nawilza wlosy, które po jej uzyciu są miekkie, gladkie i lśniące. Kosmetyk ma ladny zapach, jest wydajny i w promocji kosztuje ok 7 zl ( a bardzo czesto jest w promocji wiec rzadko kupuje po normalnej cenie ), uzywam jej razem z szamponem z tej samej serii, polecam na zimę;)

Gorsza od poprzedniczki

Zachwycona działaniem odżywki ze Złotej Linii postanowiłam spróbować tej odżyweczki z Zimowej Ochory. NIestety ta nawet w połowie nie porównuje poprzedniczce :( Owszem-również odżywia włoski, troszkę je wygładza, nawilża i zdecydowanie ułatwia rozczesywanie. Ale nie jest to taki sam efekt jak Dzięki Złotej linii.
Odżywka bardzo ładnie pachnie, odżywia włoski. Jednak efekt ten jest powierzchowny-owo odżywienie znika po umyciu włosów.
ma ładny zapach i jest wydajna-niewiele potrzeba na moje półdługie włoski ( ja używam od połowy włosów w dół).

ekspressowy efekt !

odżyweczka jak się patrzy :) działa bardzo szybko i zapewnia błyszczące i mięciutkie włoski. Nic a nic nie naelektryzowane. Bardzo ładnie pachnie. Rzeczywiście raczej na zimę, bo latem włoski mogłyby być po niej zbyt ciężkie.

Świetny team z szamponem

Często stosuję kosmetyki Pantin Pro-v, bo lubię w nich to, że moje włosy stają się naprawdę gładkie, błuszczące i miękkie. Kiedy na rynku pojawiły się kosmetyki pantine Pro-v na zimę, od razu się w nie zaopatrzyłam. Zauroczona pięknymi włosami pani z reklamy pobiegłam po szampon, wypróbowałam i nie zawiodłam się. Jak wszystkie inne odżywki i szampony Pantine, ta także pięknie pachnie.
Jedyny minus to wydajność - na moje długie do pasa włosy potrzeba wieeeeelkich ilości odżywki, więc zdążę zużyć 3 opakowania odżywki i jedno opakowanie szamponu....

Dla mnie jest zła

Dziwią mnie poprzednie opinie, ponieważ opierając sie na własnym doświadczeniu z tą odżywką, mam całkiem inne zdanie, niż moje poprzedniczki. Efekt nieelektryzujących się włosów jest bardzo różny - raz sie elektryzują, a raz nie. Odżywka ta robi z moich włosów piórka! Nie żadne mocne, silne włosy - tylko cienkie i delikatne. Błyszczących włosów (jak zapewnia producent)również nie zauważyłam. Mam z natury włosy przetłuszczające się, a po tej odżywce moje włosy prztłuszczają sie jeszcze szybciej. Także, jeżeli chodzi o mnie - szczerze nie polecam.