Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Max Factor, CC Colour Correcting Cream (Krem CC)

Max Factor, CC Colour Correcting Cream (Krem CC)

Krem CC łączy zalety pielęgnacyjne z właściwościami kryjącymi podkładu. Doskonale koryguje koloryt skóry, pozostawia ją niezwykle gładką i spełnia wysokie wymagania dotyczące pielęgnacji nawilżającej.
CC Colour Correcting Cream Max Factor charakteryzują:
- 9,7% pigmentów podkładu zapewnia nieskazitelne krycie,
- naturalne składniki pielęgnacyjne: koktajl z wody z ogórka, gliceryny, ekstraktu z owocu róży i rokitnika ma działanie nawilżające i rozjaśniające,
- SPF 10.
Wiele lat temu Max Factor połączył zmysł artystyczny niezbędny przy tworzeniu produktów do makijażu z wiedzą o pielęgnacji i stworzył pionierską formułę podkładu Xperience. Podkład ten wyrównywał koloryt skóry, zapewniał nieskazitelne krycie, a dzięki obecności naturalnych składników pielęgnujących nawilżał i rozjaśniał skórę. Teraz ulepszona wersja tego wyrafinowanego, pionierskiego produktu znalazła się w nowej kategorii kremów CC (colour correction cream).

Używa produktu od: próbka

Fajny, POLECAM

Bardzo fajne połączenie kremu i podkładu. Nakładam go na delikatną warstwę kremu matujące na dzień. Trzeba troszkę poczekać aż się ładnie wchłonie, Nakładanie tego produktu (palcami) to czysta przyjemność. Jest lekki, przyjemny w dotyku. Bardzo fajnie wyrównuje cerę i lekko matowi. Ten krem cc to idealne rozwiązanie na lato, lub osób, które potrzebują lekkiego podkładu o niewielkim stopniu krycia. Dla mnie rewelacja.

polecam !!

Jeden z lepszych produktów do twarzy jakie testowałam. Używam zamiennie z revlonem colorstay i według mnie oba są porównywalne, cc ma oczywiście mniejsze krycie ale według mnie i tak jest mocne jak na tego typu produkt.

+ cena w drogeriach internetowych
+ krycie ( a mam co zakrywać )
+ jasne kolorki

Warto przetestować, niepozorny produkt, który jest genialny.

Świetny

Kiedy robi sie cieplej zawsze moja uwaga ciągnie w stronę kremów bb i Cc . Ten kremik Cc jest poprostu świetny . Posiadam odcień jak na zdjęciu głównym natural . Zdecydowanie posiada on żółte neutralizujące tony . Jak złamanie super lekki . Idealnie współgra z moja mieszana i czasami provlematyczna cera . Polecam wszystkim . W internecie mozna nabyć go juz za 15 zł a w szafach stacjonarnych ja go nie widzę w żadnej drogerii . Podsumowując wraz z bourjois ulubieniec .

Drogie Kontra Tanie

@idealny na letnie, gorące dni!

Posiadam odcień 50 natural. Uwielbiam ten produkt, choć używam go tylko w okresie letnim, gdy jestem trochę opalona. Świetnie kryje i idealnie wtapia się w skórę. W dodatku nie czuć go w ogóle na twarzy! Świetnie tolerowany przez moją skórę, nie podrażnia jej ani nie powoduje wyprysków, co czasem się zdarza przy produktach tego typu.
Minusem jest cena, kupiłam go na promocji w naturze z 46 zł, co jak dla mnie jest sporym wydatkiem. W kwestii podkładów - od kiedy są promocje w rossmanie -49%, to staram się kupować podkłady zamykające się w cenie 30 zł.
Dobre opakowanie, gdyż nie lubię tych ciężkich, szklanych buteleczek :-P

W porządku

Nie jest to mój ulubiony podkład MaxFactora, ale jest dość dobry. Wydajny, lekki, całkiem dobrze się rozprowadza.
Głównym minusem jest to, że dość szybko schodzi i powoduje, że twarz się świeci. Trzeba nałożyć dwie warstwy by zakrył niedoskonałości.

Bez rewelacji.

Nie mam za dużo do opowiadania jeśli chodzi o ten krem.

Jest OK, nie zrobił mi nic złego ze skórą, ale nie jest to jakiś cud kosmetyczny. Używam go od czasu do czasu, gdy wiem, że makijaż będę miała na sobie krótko. Konsystencja zbyt bogata jak na moje potrzeby. Wiąże się to z tym, że krem muszę nałożyć na twarz dużo, dużo, dużo wcześniej.

Nie jest to zły produkt, jednak mnie po prostu nie zachwycił w żaden sposób.

Przeogromnym minusem jest cena i ograniczony wybór kolorystyczny. Nie ma jasnego żółtego odcienia - jedyny jasny odcień wpada w róż, a pozostałe są bardzo ciemne. Ponadto denerwuje trochę fakt, że u naszych angielskich sąsiadów odcieni jest znacznie więcej - ale to już urok MaxFactora.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Delikatny dla cery wrażliwej

Mam cerę mieszaną, wrażliwą ze skłonnością do przesuszania oraz co jakiś czas niestety pojawiają mi się krotski i zaczerwienienia. Szukałam delikatnych podkładów, lekkich z różnych firm aż w końcu trafiłam na Max Factor CC, który sprawdził się mimo mojej problemowej cery. Lekki podkład, matuje, nie wysusza skóry, brak efektu maski, ładnie kryje, wydajny, wygodne i praktyczne opakowanie :-) Jedyny mały minusik troche się utlenia na powietrzu.
\\\\\\\\n

przyjemny

Mam cerę mieszaną, miejscami tłustą,miejscami przesuszoną z licznymi stanami zapalnymi. Krem ten, a właściwie lekkipodkład kupiłam, by nie podrażniać mojej wrażliwej cery i uspokoić jej stan. Sprawdził się przyzwoicie :)

+lekka konsystencja
+nie zapycha
+przyjemnie nawilża i eliminuje uczucią ściągnięcia skóry
+nie tworzy maski
+świetne kolory,wpadające w żółć
+nie czuć go na twarzy

-słabo kryje (nie oszukujmy się, jednak jest to krem, więc trzeba wspomóc się korektorem), dla mojej cery jest to zdecydowanie za mało
-jest krótkotrwały, czasem "trzyma" się 3 godziny ;/
-cena myślę, że jest za wysoka, jak na przyjemny krem-podkład

ogólnie, jeśli ktoś macerę normalną, niewiele wyprysków, to z pewnością polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Lekki krem dla naturalnego makijażu

Długo szukałam idealnego kremu BB czy CC, który nie byłby "tłusty" jak np. krem Garniera. I znalazłam! Używam odcienia 50 Natural, przy jasnej cerze.

Plusy:
+ lekko matowi twarz
+ nadaje naturalny wygląd zdrowej cery
+ łatwo się zmywa
+ starcza na długo
+ ma ładny zapach
+ nie wysusza cery
+ nie podkreśla suchych skórek

Minusy:
- nie zakrywa niedoskonałości w 100% (bo to krem)
- trzeba go troszkę przypudrować dla lepszego efektu (mnie to nie przeszkadza)

Do makijażu wieczorowego się nie nadaje, ale na co dzień tak :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

słaby

- nakłada się łatwo
- fajna konsystencja
- średnie krycie
- trzeba przypudrować
- ciemnieje i różowieje w ciągu dnia
- wybłyszcza się
- schodzi ze skóry
- po kilku godzinach znika z twarzy

Wydaje mi się, że może się sprawdzić dla osób o suchej skórze, chłodnym odcieniu (różowienie podkładu na skórze o ciepłym odcieniu wygląda koszmarnie), która nie potrzebuje większego krycia.

Ilość zużytych opakowań: 1x30ml

Dziwne...

Markę Max Factor uwielbiam. Wszystko co do tej pory miałam sprawdzało się doskonale i spełniało moje oczekiwania... do czasu sięgnięcia po CC

Konstytencja wydaje się wporządku, matuje oraz kryje nie stwarzając maski na twarzy. Niestety nakładanie tego kosmetyku to porażka. Wałkuje się i ściera pod palcami. Próbowałam nakładać pędzlem - wtedy zostają smugi. Myślałam, że jest to wina kremu który używam. Zmieniłam go, jednak wałkowanie jak było tak zostało...

Wiele sobie obiecywałam po lekkiej formule CC jednak u mnie ten kosmetyk się nie sprawdził.

Ilość zużytych opakowań: mam jedno i nie moge go zuzyc

uwielbiam

Kupiłam skuszona promocją 1+1 w rossmanie na zasadzie co by tu wybrać gratis i dokonałam strzału w 10

+przy mojej problematycznej, tłustej cerze podkład dobrze kryje i ujednolica koloryt, co na prawde jest trudne z uwagi na blizny, krosteczki itp.
+ kryje dobrze wągry nie wchodząc w nie (to też rzadkość)
+ krycie to jest bez efektu maski - twarz wygląda naturalnie jakbym była bez makijażu ale miała lepszą cerę;)
+ nie zatyka,
+ nie wysusza
+ długo się utrzymuje

- cena...
- po kilku godzinach mam wrażenie troszkę tłustej skóry

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego opakowania