Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Korektor kamuflujący Catrice Camouflage Cream - kremowa i matowa konsystencja korektora gwarantuje wysokie krycie maskując wszystkie niedoskonałości cery, cienie pod oczami oraz przebarwienia.
Dostępny w 3 kolorach: 010 Ivory, 020 Light Beige, 025 Rosy Sand

kryjące
w kremie

Niezbędny

Produkt kupiłam za poleceniem koleżanki. Na początku nie byłam pewna tak ciężkiej konsystencji, ale po pierwszym użyciu zmieniłam zdanie. Świetnie kryję nawet większe niedoskonałości. Jest też bardzo wydajny - pierwsze opakowanie zużywałam ponad 1,5 roku! Pod oczy się nie nadaję ale jak ktoś ma coś na twarzy do przykrycia to jest ideałem.

Niezbędny

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Super :)

Korektor bardzo dobrze kryje, ma fajną konsystencję i jest bardzo wydajny. Muśnięcie palcem wystarczy na pokrycie np. krostki. Jakość idzie w parze z ceną.
Mogliby zmienić opakowanie, bo niezbyt jest wygodnie maczać palcem w korektorze jak ktoś ma dłuższe paznokcie. Ja próbowałam pędzelkiem brać nieco produktu, jednak najlepiej jest palcem, gdyż lepsze krycie wtedy jest. Jednak pomimo opakowania po raz 2 zakupiłabym bez dwóch zdań ten produkt ! <3

Zbyt ciężki

Nie lubię tego typu opakowań kosmetyków - małe słoiczki, z których ledwo cokolwiek dasz radę wydobyć, a jak masz długie paznokcie, to nawet nie próbuj bo więcej zostanie pod nimi niż na palcu.

Efekt też nie jest powalający - fakt, ładnie kryje, ale podkreśla zmarszczki i "ciastkuje się". Jak dla mnie bubel.

Dobry na specjalne okazje

Krycie bardzo dobre. Konsystencja lekko tłusta i kremowa. Niestety potrafi się zważyć i zrolować dlatego trzeba go dobrze przypudrować. Potrafi też niestety zapychać bardzo dlatego nie polecam go do codziennego makijażu, pod oczy za ciężki - potrafi podkreślić zmarszczki. Używam go raczej na wielkie wyjścia i przy ogromnych wypryskach, na codzień raczej super sprawdzi się jako baza pod cień w niewielkiej ilości.

Photoshop w cremie

Mam sporo przebarwień, które potrafią przebijać spod podkładu. Ten korektor zakrywa wszystko! Idealnie stapia się z cerą. Jest łatwy w aplikacji i wydajny. Żałuję, że odkryłam go tak późno.

Bez szału

Korektor ten ma okrągłe, odkręcane opakowanie, jest nieduży i poręczny.
Mi osobiście nie podpasował. Jest gęsty a przez to ciężko prezentuje się na skórze. Ma dobre krycie i np. sińce pod oczami zakryje, ale niestety wygląda na tej okolicy zbyt ciężko. Podkreśla strukturę skóry, co również nie wygląda zbyt estetycznie. Wielkim minusem jest to, że niestety się utlenia. Na mojej twarzy, nawet dobrze przypudrowany zbierał sie w załamaniach i po 2-3 godzinach miałam efekt ciastka....

MUST HAVE!

Tytuł mojej recenzji nie jest przypadkowy, bowiem uważam, że produkt ten stanowi niezbędnik w każdej kosmetycznej kolekcji!
Jak sama nazwa wskazuje, po prostu: kamuflaż. Korektor, który nigdy mnie nie zawiódł i zawsze zakrywał to, co nie miało wyjść na światło dzienne. Biorąc zaś pod uwagę stosunek jakości do ceny... jest to IDEAŁ!

Osobiście stosuje go do kamuflowania:
- zasinień pod oczyma;
- zmian trądzikowych;
- przebarwień cery, pękniętych naczynek;

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że kosmetyk ten jest ze mną od kilku lat i póki co nic go nie przebiło, jestem mu wierna :)

PLUSY:
+ wysoki poziom krycia;
+ przyjemna, kremowa konsystencja;
+ trwałość utrzymywania;
+ brak niepożądanego wpływu na cerę (jak np. przesuszenie);
+ wydajność;
+ dostępność;
+ cena;

MINUSY:
W mojej opinii brak wad.

Krycie w sam raz.

Nie miałam szczęścia w Hebe do tego korektora. Za każdym razem brak 010.
Dopiero z miesiąc temu udało mi się go kupić.
Troszkę przypomina mi korektor Pixie, który dodatkowo rozświetla oko.
Ten z Catrice to taka lżejsza wersja. Ładnie wyrównuje koloryt , wygładza.
Dla osób posiadających zmarszczki radzę nakładać ostrożnie, bo lubi je podkreślić.
Co do trwałości : w ciągu dnia nieco znika i włazi w zmary.
Myślę , że u osób bez zmarszczek lub z nielicznymi sprawdzi się bardzo dobrze. U mnie cudu nie było, ale nie spodziewałam się , że będzie.

Wspaniały korektor

Polecam !!!! Korektor kupiłam w drogerii natura za niewielką cenę coś ok.12 zł Stosuje go bardzo długo. Jest to bardzo dobrze kryjący korektor zarazem bardzo trwał nie roluje się , zakrywa wszystkie nie doskonałość , jest bardzo wydajny i niepodrażnia

Ratunek przy cerze trądzikowej !

Gdy zmagamy się z cera trądzikową najbardziej bolesny problem dotyczmy zakrywania niedoskonaleń naszej cery. Korektor od Cartice jest idealnym rozwiązaniem problemu. Poręczne opakowanie daje możliwość trzymania go blisko siebie w różnych życiowych sytuacjach. Kremowa konsystencja łatwo rozprowadza się po skórze. Idealnie dobrany odcień współgra z podkładem a także daje możliwość nakładania go bez uprzedniego nałożenia podkładu. Polecam dla skóry trądzikowej dlatego , że nie podkreśla suchych skórek, które często są nieodłączna częścią kuracji przeciwtrądzikowych.