Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Korektor kamuflujący Catrice Camouflage Cream - kremowa i matowa konsystencja korektora gwarantuje wysokie krycie maskując wszystkie niedoskonałości cery, cienie pod oczami oraz przebarwienia.
Dostępny w 3 kolorach: 010 Ivory, 020 Light Beige, 025 Rosy Sand

kryjące
w kremie

Catrice, Camouflage Cream.

Dobry korektor, zakrywa niedoskonałości. Wydajny. Konstystencja gęsta. Pod oczy nie próbowałam, dla mnie za ciężki na tą okolicę. W tej cenie nie spotkałam lepszego.

jeden z lepszych korektorów

Dłuższy czas szukałam korektora, który byłby w stanie zakryć niedoskonałości i nie kosztowałby fortuny. Ten, zdecydowanie spełnia to zadanie. Jedynym minusem, jest to, że w przeciwieństwie do wersji w płynie, jest za ciężki pod oczy.

Cudeńko

Niesamowita trwałość i krycie - wystraczy nabrać odrobinę korektora aby zakryć nawet najbardziej czerwone pryszcze.
Ma gęstą kremową konsystencję, łatwo się rozprowadza, ale nie wyciera i nie znika z twarzy. Do tego niska cena, naprawdę cudo!

Jest świetny

Korektor Camouflage Cream spełnił moje oczekiwania w 100%. Bardzo dobrze kryje, zawsze ratuje mnie przed ukryciem wyprysków i niedoskonałości. Ma fajną, "masełkowatą" konsystencję, dzięki czemu fajnie się go rozprowadza. Fajne jest również opakowanie - malutki i poręczny słoiczek. Może wydawać się, że nie jest wydajny, jednak wystarcza na bardzo długo. Kolejną zaletą jest cena, zaledwie 13 zł. Naprawdę polecam. :)

Jestem na TAK!

Bardzo fajny korektor. U mnie poradził sobie z wszelkimi niedoskonałościami na twarzy - począwszy od chrostek, aż po blizny malutkie z wypadku! Jego konsystencja jest bardzo fajna, nie jest ciężki w aplikowaniu wystarczy tylko zwykły malutki pędzelek. Godny polecenia produkt!

Kryje wszystko

Chyba nie ma lepszego. Nie dość, że kosztuje praktycznie grosze to jego jakoś mega fajna. Kamuflaż kryje praktycznie wszystko - ja najczęściej używam go do maskowania niedoskonałości i radzi sobie bardzo dobrze. Kiedy nałożę dwie warstwy tego kosmetyku niedoskonałość, która pojawiła się na mojej twarzy jest praktycznie nie widoczna.
Czasami stosuje pod oczy ale ze względu na dość ciężką i zawiesistą konsystencje wolę użyć innego kosmetyku.
Kamuflaż nie przesusza skóry.

Zdecydowany HIT !

Długo szukałam korektora, który idealny radziłby sobie z moimi niedoskonałościami i wypryskami i wtedy właśnie pojawił się catrice camouflage cream, który od razu podbił moje serce. Uważam, że nie posiada on żadnych wad. Przede wszystkim wydajność, ponieważ niewielka ilość wystarczy na pokrycie niedoskonałości co związane jest z jego mocnym kryciem. Kolorystyka jak najbardziej trafiona i dla osób o jasnej jak i opalonej ciemniejszej karnacji. Dodatkowo nie zauważyłam, aby zapychał on pory i przyczyniał się do występowania większej ilości wyprysków co dla cery problematycznej daje duży atut. Ponadto jest trwały, nie ściera się i dobrze się utrzymuje na skórze mieszanej jak i tłustej. Nie wyobrażam sobie, aby mogło go zabraknąć w mojej kosmetyczce.

Bardzo dobry korektor

Zakrywał to co trzeba i był trwały. Jednak nałożony na zmiany trądzikowe, zapychał skórę. Ze wzgledu na jego konsystencję nie dziwi mnie to. Produkt jest wydajny i nigdy nie udało mi się zużyć go przed datą terminacji po otwarciu.

Najlepszy kamuflaż

Nie wyobrażam sobie swojej kosmetyczki bez tego produktu. Świetnie kryje, radzi sobie nawet z największymi niedoskonałościami, a przy tym wygląda naturalnie. Dzięki niemu mój makijaż wygląda o wiele lepiej i czuję się pewniej. Polecam!

Dobry korektor

Korektor świetnie zakrywa wszelkie przebarwienia i problemy skórne. Bardzo dobra konsystencja, dzięki której łatwiej nałożyć jest produkt w miejsce które chcemy zakryć. Trzeba dobrze dobrać do koloru skory. Ma fajne małe zgrabne pudełeczko.

Bardzo dobry

Korektor bardzo dobrze kryje i jest długotrwały. Podoba mi się w nim konsystencja, która jest "masełkowata", co ułatwia nakładanie produktu. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny i bardzo tani jak na tą jakość

Zdecydowanie najlepszy

Bardzo dobrze kryje, odpowiedni dobór kolorów,gęsty dzięki czemu wystarczy odrobinka aby zakryć to co niepotrzebne ;) co daje nam gwarancje że posłuży dłużej. Cena malutka i dostępny w różnych miejscach. Wracam do niego zawsze , polecam :)