Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Cena już od 18,40 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Skutecznie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Zapobiega procesowi starzenia skóry wokół oczu. Przeciwdziała tworzeniu się opuchlizny wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Wzmacnia fibroplasty odpowiadające za produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.
Przeznaczenie: skóra wyjątkowo wysuszona, wymagająca intensywnej pielęgnacji nawadniającej.

Niestety nie

Miałam trzy podejścia po tego kremu,a co za tym idzie trzy różne tubki i jego największą wadą jest to, że momentalnie się psuje. Zwykle w przeciągu tygodnia, dwóch zaczyna brzydko pachnieć w sposób nie pozostawiający złudzeń,że jest to zapach kosmetyku, który się przeterminował.
Rozmawiałam o tym z panią aptekarką, która powiedziała mi,że był problem z tymi kremami i że jakąś partię wycofano z jej apteki. Dlatego też, trudno mi ocenić ten krem obiektywnie - może miałam pecha ( trzy tubki kremu kupiłam w przeciągu miesiąca w dwóch miastach w Polsce). Z czego dwa jednocześnie i
kremy od razu się różniły. Jeden pachniał charakterystycznym dla serii Hydrain 3 Hialuro zapachem,a drugi był pozbawiony tej kompozycji, śmierdząc przy tym nieświeżym i starym kosmetykiem. Skontaktowałam się z firmą Dermedic i odesłam im krem, a na jego miejsce dostałam nowy (tutaj dodam ,że firma ma absolutnie fantastyczny stosunek do klienta i jego obsługi). Niestety i krem , który mi przysłano zepsuł się po jakiś 3 tygodniach.
Gdyby nie taki obrót spraw, byłabym bardzo zadowolona; krem jest lekki, w sam raz na wiosnę i lato, o ślicznym zapachu, nie drażnił, nie uczulal. Przyjemnie nawilżał i delikatnie chłodził skórę wokół oczu. Jest łatwo dostępny, niedrogi, ma dosyć dużą pojemność. Mam ogromny szacunek do firmy Dermedic, ze względu na jakość ich produktów oraz podejścia do swoich odbiorców,ale z bólem serca stwierdzam,że ten krem przez problem, którego doświadczyłam, po prostu im się nie udał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530441].usefull || 0 }}% pomocna.

nie szkodzi

... ale i niewiele pomaga. Pod mikroskopem pewnie trzeba by badać skutki stosowania go. Ale faktem jest, że nie podrażnia. Nawet nie wiem, czy dla młodych osób jest ok, bo niewiele daje, więc równie dobrze można pominąć nawilżanie okolicy pod oczami. Dla dojrzałych, które oczekują co najmniej porządnego nawilżenia, nie sprawdzi się. Podobne działanie jak żele z flosleku, a cena większa z 3 razy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445346].usefull || 0 }}% pomocna.

Brak nawiżenia

Wszystkie negatywne opinie adresowane pod tym produktem są bardzo trafione. Dlaczego chce wystawić recenzje, otóż dlatego żeby każda z nas wiedziała coś o produkcie zanim go kupi. Bardzo żałuje że wcześniej sama nie byłam taka mądra żeby poczytać zanim kupie. A wiec brak nawilżenia, seria kremów jest dedykowana dla osób zmagających się ze skórą odwodnioną i bardzo suchą wiec z założenia powinien nawilżać , on tego nie robi zresztą cała ta seria kosmetyków pozostawia sobie wiele do życzenia. Kremik strasznie wysuszył mi skórę pod oczami, nigdy nie miałam problemów ze skórą wokół oczu a teraz mam suchą jak wiór, widoczne zmarszczki , delikatne , wygląda jakby takie małe bruzdy wyryte w zrogowaciałej skórze, wiem że mam zmarszczki każdy z nas ma i na ogół się nie przejmuje tylko problem polega na tym że odkąd zaczęłam stosować ten krem z dnia na dzień pojawiają się coraz to nowsze, skóra wygląda nie najlepiej. Zła jestem na siebie bo mogłam wyrzucić a nie stosować dalej, w promocji był dwa za które i tak zapłaciłam koło 60 zł z przesyłką bo u mnie w aptece nie ma nigdzie. I nie ważne ile kosztuje, bo skoro producent obiecuje poprawe po stosowaniu kremu to powinno tak być , a może nawet kosztować 5 zł.Jestem w trakcie drugiego opakowania i raczej wyrzucę bo czytając opinie doszłam do wniosku że nie jestem jedyna która twierdzi że krem bardziej szkodzi niż pomaga. I jeszcze jedno, kram po kilku tygodniach od otwarcia naprawdę jełczeje i śmierdzi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386381].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Nie.

Oczekiwałam od tego kremu jedynie nawilżenia. Niestety, zupełnie się nie sprawdził. Po ok. 3-4 tygodniach stosowania moja skóra wyglądała tragicznie! Była totalnie przesuszona (pomimo obfitego kremowania) i wyglądała na bardzo zniszczoną. Odstawiłam krem i zaczełam ratować skórę pod oczami. Nie polecam, nie kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371556].usefull || 0 }}% pomocna.

Trochę za słaby...

Lubię serię Hydrain 3 marki Dermedic, ale ten krem mnie nie zachwycił.
Plusy :
- lekka konsystencja,
- jakiś tam efekt nawilżenia,
Minusy :
- jakoś nie lubię zbyt mocno perfumowanych kremów pod oczy ( zawsze mi od tego łzawią oczy) i o ile lubię ten zapach w kremie do twarzy oraz w płynie micelarnym to tu mogłoby go nie być w ogóle, ewentualnie o nieco mniejszej intensywności,
- cena - no jest on trochę kosztowny bez promocji.
Ogólnie mówiąc jest to raczej średni krem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364191].usefull || 0 }}% pomocna.

Zadowalający...

Mimo wielu niepochlebnych recenzji uważam, że jest bardzo przyzwoitym kremem pod oczy, którego działanie nawilżające nie jest może spektakularne, ale na pewno odczuwalne. Stosuję go rano pod korektor - współpracuje z różnymi wariantami tego kosmetyku bardzo dobrze - oraz oczywiście na noc. Sprawuje się więc całkiem nieźle, chociaż pewnie wkrótce znajdę coś lepszego...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256016].usefull || 0 }}% pomocna.

Typowo nawilżajacy

Co mamy w składzie?
Kwas hialuronowy.
Co nam obiecują?
Nawilżenie.
I to rzeczywiście dostajemy przy używaniu tego kremu.
Skóra staje się miękka, odpowiednio nawilżona, natomiast nic więcej się z nią nie dzieje.
Nie spłycimy zmarszczek, nie pozbędziemy się kurzych łapek, po prostu nawilżymy skórę wokół oczu, tyle.
Nie użyje kremu ponownie, jak dla mnie ma za lekką konsystencję (tak,wiem, że skóra wokół oczu jest cieńsza i każdy krem ma lżejszą konsystencję), natomiast ten po pewnym czasie używania wchłaniał się tak szybko, że nawet sama nie wiedziałam, czy już używałam kremu czy jeszcze jestem przed aplikacją.
Opakowanie zakończone wygodnym aplikatorem, mogę go polecić dziewczynom, które dopiero zaczynają przygodę z kremami i chcą użyć czegoś mało inwazyjnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232253].usefull || 0 }}% pomocna.

rozczarowanie

Podobnie jak inne produkty z tej serii, krem działa bardzo słabo. Szybko się wchłania, już po kilku godzinach nie ma śladu po nawilżeniu, plus tego taki że nie zostawia tłustej warstwy ale liczyłam na bardziej dogłębne działanie. Zapach (jak w przypadku całej serii) - ogórek, który kojarzy mi się z wodą ogórkową po goleniu, jakiej kiedyś używał mój ojciec (jak się można domyślić nie jest to w przypadku tych kosmetyków komplement).

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132131].usefull || 0 }}% pomocna.

Woda w tubce

Bardzo kiepski produkt. Myślałam że nazwa Hydrain 3 zobowiązuje do lepszego nawilżania, niż żadne. Niestety ten krem to jakby woda w tubce. Ma bardzo lekką, szybko wchłaniającą się konsystencję, jest właśnie taki wodnisty. Dodatkowo nawilża tak właśnie jak woda, czy raczej zerowo. Nie daje żadnego komfortu nawilżonej i wypielęgnowanej skóry pod oczami. Stosowałam go rano pod makijaż, na noc byłby w ogóle nie do pomyślenia za słaby. Pod makijażem sprawdzał się ok, nie rolował. I chyba tyle z jego zalet.
Nie wiem komu miałby być przeznaczony- jest po prostu zbyt słaby nawet jak na pierwszy podstawowy nawilżacz pod oczy, nie mówiąc już o kobietach potrzebujących czegoś mocniejszego.
Nie polecam, bubel.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1127351].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Kupiłam go w Superpharmie za chyba jakieś 9 zł. Pomyślałam,ze dobra marka dermokosmetyków więc będę zachwycona i to za 9 zł!
Krem właściwie nie robi nic. Gdybym go nie używała, miałabym taki sam efekt. Stosuję go dwa razy dziennie rano i wieczorem. Fakt nadaje się pod makijaż, szybko się wchłania , ale nie czuję żadnego nawilżenia okolic moich oczu, ani rano ani wieczorem. Nakładam go , wchłania się tak szybko, że czuję , że powinnam nałożyć krem jeszcze raz. Chcę go jak najszybciej skończyć i kupić krem który nawilża.
Nie wspominając o tym,że opuchnięć dookoła oczu również nie redukuje...
Bardzo przeciętny krem.

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1092446].usefull || 0 }}% pomocna.