Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Hydrain 3 Hialuro, Krem pod oczy

Cena już od 18,40 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Skutecznie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Zapobiega procesowi starzenia skóry wokół oczu. Przeciwdziała tworzeniu się opuchlizny wokół oczu. Do stosowania również pod makijaż. Wzmacnia fibroplasty odpowiadające za produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.
Przeznaczenie: skóra wyjątkowo wysuszona, wymagająca intensywnej pielęgnacji nawadniającej.

• Aqua,
  • Cetylalcohol,
  • Tocopheryl Acetate,
  • Acrylates C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,
  • Triethanolamine,
  • DM DM Hydantoin (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone,
  • Allatoin,

Co mamy w składzie?
Kwas hialuronowy.
Co nam obiecują?
Nawilżenie.
I to rzeczywiście dostajemy przy używaniu tego kremu.
Skóra staje się miękka, odpowiednio nawilżona, natomiast nic więcej się z nią nie dzieje.
Nie spłycimy zmarszczek, nie pozbędziemy się kurzych łapek, po prostu nawilżymy skórę wokół oczu, tyle.
Nie użyje kremu ponownie, jak dla mnie ma za lekką konsystencję (tak,wiem, że skóra wokół oczu jest cieńsza i każdy krem ma lżejszą konsystencję), natomiast ten po pewnym czasie używania wchłaniał się tak szybko, że nawet sama nie wiedziałam, czy już używałam kremu czy jeszcze jestem przed aplikacją.
Opakowanie zakończone wygodnym aplikatorem, mogę go polecić dziewczynom, które dopiero zaczynają przygodę z kremami i chcą użyć czegoś mało inwazyjnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232253].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 84

rozczarowanie

Podobnie jak inne produkty z tej serii, krem działa bardzo słabo. Szybko się wchłania, już po kilku godzinach nie ma śladu po nawilżeniu, plus tego taki że nie zostawia tłustej warstwy ale liczyłam na bardziej dogłębne działanie. Zapach (jak w przypadku całej serii) - ogórek, który kojarzy mi się z wodą ogórkową po goleniu, jakiej kiedyś używał mój ojciec (jak się można domyślić nie jest to w przypadku tych kosmetyków komplement).

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132131].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 119

Napisanych recenzji: 557

Woda w tubce

Bardzo kiepski produkt. Myślałam że nazwa Hydrain 3 zobowiązuje do lepszego nawilżania, niż żadne. Niestety ten krem to jakby woda w tubce. Ma bardzo lekką, szybko wchłaniającą się konsystencję, jest właśnie taki wodnisty. Dodatkowo nawilża tak właśnie jak woda, czy raczej zerowo. Nie daje żadnego komfortu nawilżonej i wypielęgnowanej skóry pod oczami. Stosowałam go rano pod makijaż, na noc byłby w ogóle nie do pomyślenia za słaby. Pod makijażem sprawdzał się ok, nie rolował. I chyba tyle z jego zalet.
Nie wiem komu miałby być przeznaczony- jest po prostu zbyt słaby nawet jak na pierwszy podstawowy nawilżacz pod oczy, nie mówiąc już o kobietach potrzebujących czegoś mocniejszego.
Nie polecam, bubel.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1127351].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 8

Średniak

Kupiłam go w Superpharmie za chyba jakieś 9 zł. Pomyślałam,ze dobra marka dermokosmetyków więc będę zachwycona i to za 9 zł!
Krem właściwie nie robi nic. Gdybym go nie używała, miałabym taki sam efekt. Stosuję go dwa razy dziennie rano i wieczorem. Fakt nadaje się pod makijaż, szybko się wchłania , ale nie czuję żadnego nawilżenia okolic moich oczu, ani rano ani wieczorem. Nakładam go , wchłania się tak szybko, że czuję , że powinnam nałożyć krem jeszcze raz. Chcę go jak najszybciej skończyć i kupić krem który nawilża.
Nie wspominając o tym,że opuchnięć dookoła oczu również nie redukuje...
Bardzo przeciętny krem.

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1092446].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

nie wart uwagi

Bardzo słaby krem o wodnistej konsystencji. Bardzo szybko się wchłania i powoduje ściągnięcie skóry pod oczami. Nie nawilża.

Totalnie nie wart kupna.

Plusy:
-zapach
-cena

Minusy:
-nie nawilża
-wodnisty

Ilość zużytych opakowań: 1 (całe)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066821].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 83

cienizna!

Klasyczny przykład niespełnionych obietnic producenta.

Krem w standardowej jak dla tej kategorii tubce. Koszmarnie (tak, w tym wypadku najlepsze określenie ;) ) wydajny - swój egzemplarz męczę od ponad pół roku. Bez zapachu, jak przystało na produkt stosowany w okolice oczu. Leciutka, szybko (za szybko!) wchłaniająca się konsystencja. Tyle, jeśli chodzi o zalety.

Największe zastrzeżenie -> krem w ogóle nie nawilża!! W zasadzie nie robi nic! Wchłania się momentalnie pozostawiając uczucie spragnionej,czasami mam wręcz nieprzyjemnie ściągniętej skóry. Liczyłam, że produkt będzie moim porannym kremem pod korektor a tutaj niestety porażka. Nie wspomnę, iż krem nie jest wart żadnych pieniędzy (a jego cena regularna nie jest wcale niska).

Zdecydowanie odradzam!

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1063166].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 150

Nie polecam

Bardzo lubię tę linie Dermedic, ale krem pod oczy kompletnie się nie udał. Jest lekki i szybko sie wchłania i to jego jedyny plus.
Krem potrafi zebrac się w załamaniu powieki (!) lub pod okiem w zagłebieniach skóry i tworzyć białą nieestetyczną linię. Bardzo słabo nawilża - nawet na dzień (a mam cerę mieszaną) jest dla mnie za lekki, nie wspominając już o nocy. A jakby tego było mało - podrażnia moje oczy, które po użyciu tego kremu szczypią i łzawią, a wiadomo, nie nakładam go pod same oczy tylko odpowiednio nisko. Mam wprawdzie oczy wrażliwe, ale bez przesady, są kremy które nie podrażniają i dają im komfort i ukojenie.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043154].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 111

Napisanych recenzji: 715

nie dla mnie

Krem kupiłam na jakiejś promocji w SP.

Niestety jak dla mnie zwykłe lejące mazidło, które nic nie robi.

Krem ma lekką i rzadką konsystencję, szybko się wchłania. Niestety w ogóle nie nawilża. Nie redukuje żadnej opuchlizny. W sumie nie robi nic.

Plusem jest to, że krem nie uczula, nie podrażnia nawet wrażliwych oczu. Nadaje się pod makijaż. Jest bardzo wydajny.

Dla mnie bardzo przeciętny krem, bez żadnych ochów i achów

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040865].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 29

średni

Mam juz 2 opakowanie tego kremu.
Nie mam do niego zastrzeżeń, ładnie się rozprowadza, nie podrażnia, idealny pod makijaż.

Jednak nie ma dla mnie jakiegoś nawilżającego efektu wow.

Jednak tubka starczyła mi na 2 miesiące używania rano i wieczorem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027901].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 173

bardzo wydajny, ale pod koniec opakowania się zepsuł

Krem kupiłam za punkty w Super - Pharm.

Krem jest lekki, konsystencją przypomina mleczko. Gładko sunie pod palcami, świetnie się rozprowadza i niewielka jego ilość wystarcza na jedną aplikację.

Używałam go dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Idealnie nadawał się pod makijaż. Nie był tłusty, dzięki czemu nie rolował się.

Dzięki odpowiedniej aplikacji i masażowi zauważyłam zmniejszenie opuchlizny wokół oczu. Krem nigdy mnie nie podrażnił, nie uczulił.
Skóra była gładka, bardziej promienna, makijaż nie podkreślał każdego załamania skóry. Na tym mi najbardziej zależało.

Jedyne do czego mam zastrzeżenia to słabe nawilżenie w zewnętrznym kąciku oka. Moje oczy mają tendencję do łzawienia i czasem w zewnętrznym kąciku zbiera mi się trochę cienia lub pudru i tworzy mi się taka skorupka. Po demakijażu skóra w tym miejscu jest lekko zaczerwieniona, czasem podrażniona. Krem nie zawsze dawał sobie radę z ukojeniem tych miejsc w trakcie snu i rano podrażnienie było nadal widoczne.

Wydajność tego kremu jest naprawdę rewelacyjna. Niestety pod koniec 4 miesiąca od otwarcia krem zmienił zapach z przyjemnego (charakterystycznego dla tej serii) na nieprzyjemny. Dodatkowo zmienił się także kolor z białego na lekki beż.
Zdziwiło mnie to bardzo, bo na opakowaniu producent nie zamieścił znaczka, ile czasu od otwarcia mamy na zużycie kosmetyku, więc powinien nam służyć, aż do terminu ważności. Krem się po prostu zepsuł, bo nie był przeterminowany (termin mijał jakoś w 2016 roku). Szkoda, bo z ciekawości rozcięłam opakowanie i ilość, którą musiałam wyrzucić spokojnie wystarczyłaby mi na ponad miesiąc używania..

Nie wiem czy kupię krem ponownie, bo przez ostatnie tygodnie miałam okazję używać próbki innych kremów pod oczy i nawilżenie, jakie dawały było znacznie większe niż w przypadku tego kremu. Dodatkowo odejmuję mu gwiazdkę za to zepsucie się..

Używam tego produktu od: marzec - czerwiec 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027487].usefull || 0 }}% pomocna.