HiPP, Babysanft, Żel do mycia ciała i włosów dla niemowląt

HiPP, Babysanft, Żel do mycia ciała i włosów dla niemowląt

HiPP Waschgel oczyszcza delikatne włosy i skórę dziecka, pozostawiając ją gładką w dotyku. Idealny dla całej rodziny.
Dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą i skłonną do wyprysków:
- bez olejków mineralnych, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia alergii,
- bez olejków eterycznych,
- bez barwników,
- bez konserwantów,
- bez mydła,
- bez PEG - emulgatorów,
- bez parabenów.
Łagodny dla oczu. Testowane dermatologicznie.

oczyszczające
w butelce, z pompką
żel

Cudo

Świetny dla noworodków. Ma bardzo dobry skład, bez alergizujacych detergentów. Jest wydajny i ma łagodny zapach. Nie wysusza delikatnej skóry maluszka. Delikatnie się pieni i łagodnie myje. Nasz numer jeden

Dobry żel

Dobry kosmetyk do mycia ciała i włosów maluszków. Ładne opakowanie, przyjemny zapach a do tego do tego dobry skład bez zbędnej parafiny czy drażniących detergentów. Nie pieni się zbyt mocno ale myje dobrze. Co prawdą nie nawilża jakoś super zauważalnie skóry ale jest to poprawny kosmetyk do codziennego użytku.

Bez zachwytu

Żelu używam z przerwami od 8 lat, stosowałam na dwójce dzieci i zdążyłam go dokładnie poznać. Jest dobry, jeśli dziecko nie ma problemu bardzo suchej skóry. Dla mojej córki gdy była noworodkiem był zbyt słabo nawilżający i pomimo stosowania go razem z mleczkiem do ciała tej samej marki był niewystarczający by skóra doszła do siebie. Dopiero inne, silniejsze i z gorszym składem kosmetyki (!) wyprowadziły skórę córki na prostą i wówczas mogłam nadal stosować ten żel. Z synkiem, który ma normalną, zdrową skórę nie ma tego problemu, jednak oprócz mycia nie zauważyłam żadnego pielęgnacyjnego działania. Nie wysusza skóry, ale też jej nie nawilża. Jak dla mnie wcale nie jest wydajny - o wiele bardziej wydajne są np. kosmetyki Musteli. Ten żel bardzo szybko się u mnie kończył. Zapach niegdyś mnie zachwycał, dzisiaj znam o wiele lepiej pachnące kosmetyki dla dzieci i ten chwilowo mnie męczy. Kiedyś był super wyborem, ale dzisiaj jest mnóstwo marek oferujących lepsze kosmetyki. Na plus oczywiście dostępność i opakowanie z pompką, która ułatwia używanie.

Wszystko co powinien mieć żel do mycia dla niemowląt

Nie jest to produkt, który zrobiłby na nas jakieś wielkie wrażenie ale na pewno jest to kosmetyk, który ma wszystko co powinien mieć żel do mycia ciała i włosów dla niemowląt.

Jest delikatny dla skóry i oczu dziecka, jego zapach jest ... zwykły nie robiący wrażenia - za tą cenę oczekiwałam czegoś lepszego :)

Rewelacja

Dość długo używaliśmy tego żelu służył całej rodzinie i nie tylko do ciała ale u dzieci także do włosów .Wygodne opakowanie z pompką to duży plus ,żel jest gęsty świetnie się pieni i jest bardzo wydajny i ma ładny ale delikatny zapach .Nie podrażnia skóry nawet u dzieci z alergią ,polecam od pierwszych dni życia.

Dla maluszka

Dobry skład, bez parafiny i drażniących czy agresywnych detergentów.Oczyszcza skórę i włosy, nawilża, zmiękcza i pielęgnuje skórę.Jest bardzo delikatny w działaniu, nie podrażnia skóry i nie wysusza.Kosmetyk można stosować już od pierwszych dni życia dziecka.Żel ma gęstą konsystencję, świetnie się rozprowadza i bardzo dobrze się pieni dzięki czemu skóra jest dokładnie umyta. Włosy po tym żelu są delikatne i pachnące.Opakowanie bardzo wygodne z pompeczką, co przy tego rodzaju kosmetyku ma duże znaczenie, bo zwalnia jedną rękę

Genialny

Żel który można stosować u niemowląt i my go stosowalismy. Pieknie pachnie, dla mnie to produkt który sama uwielbiam używać. Nadaje skórze miękkości, delikatnie oczyszcza i pielęgnuje, dobrze myje też włoski i pozostawia ten piękny zapach. Bardzo wydajny, z bardzo dobrym składem. U nas od kilku lat to nasz hit. Jest świetny i warto go poznać.

Rewelacja

Najlepszy żel do mycia jaki do tej pory używałam. Pięknie pachnie, nie pieni się, dzięki czemu nie szczypie w oczy.
Używam go do mycia Ignasia i do mycia swoich włosów, ze względu na skład.

Tatuś kupił

Przywiózł nam go tata w niemieckiej wersji. Jest o pięknym zapachu, delikatnym działaniu kojącym, obowiązkowo już jest hipoalergiczny przeznaczony dla niemowląt już od pierwszego dnia życia. Stosujemy go póki co naprzemiennie z innymi produktami, lecz maluszek lubi go do tego stopnia, że uspokaja się wyglądając jakby odpływał w marzeniach. Jest bardzo wydajny dzięki solidnej pompce, kosztował niewiele bo około 3 euro, na pewno przywiezie go nam jeszcze raz. Nie wiem jak skuteczna jest polska wersja, jednak my jesteśmy bardzo zadowoleni z tego kosmetyku. Maluch ma nawilżoną, aksamitnie gładką, skutecznie oczyszczoną skórę, co w pierwszych dniach jest szalenie istotne.

Mój hit

Jest moim ideałem ! Skład jest głównym powodem dla którego go kupiłam a został z nami na codzień. Nie podrażnia skóry, nie szczypie w oczka stosowany jako szampon a włoski mojej córeczki po nim są zdrowe i lśniące.

Nie tylko dla dzieci

Kosmetyk kupiłam jako produkt 4w1 do szpitala, żeby nie zabierać aż czterech dużych opakowań ( żel pod prysznic, szampon do włosów, żel do mycia twarzy i żel do higieny intymnej) sprawdził się idealnie!!! Ma gęstą konsystencję, która delikatnie pachnie, super myje, jest wydajny. Dodatkowo ma świetne opakowanie z pompką, którą można zablokować. Skóra jest czysta i nawilżona, włosy dobrze umyte, okolice intymne nie podrażnione i twarz bez żadnych "niespodzianek". Bedzie to dla mnie kolejny hit.

absolutnie świetny

Kolejny produkt z Hipp, do którego bardzo chętnie wracam.
Z żelem pierwszy raz zetknęłam się prawie cztery lata temu, w pierwszej ciąży, kiedy to większość żeli zaczęła mnie podrażniać. Hipp spisał się fantastycznie, załagodził skórę a jednocześnie bardzo dobrze oczyszczał, dawał uczucie odświeżenia.
Był to też pierwszy żel do kąpieli mojej córeczki. Nie wysuszał delikatnej skórki, pięknie pachniał, a zapach utrzymywał się na ciałku. Obecnie, choć Mała lubi wszelkie nowości w opakowaniach z postaciami z baniek ten żel wciąż stoi w łazience.
Sprawdza się również do mycia włosków. Pozostawia je puszyste, mięciutkie i pachnące.
Używa go również mój tata. "Poczęstowałam" go tym żelem, kiedy po wakacjach w ciepłych krajach jego skóra zaczęła wariować. Hipp pomógł, a tata używa go do dziś.
Plus oczywiście również za opakowanie. Jest bardzo ładne, wygodnie leży w dłoni, a pompka jest bezawaryjna.
Ja ze swojej strony bardzo polecam. To świetny kosmetyk.