Puma, Flowing Woman EDT

Puma, Flowing Woman EDT

`Puma Flowing` to zapach stworzony dla ludzi młodych, pełnych energii. Ten zapach jest jak owocowy koktajl na skórze. Jego energetyczna siła polega na połączeniu kwiatowo-owocowych nut zapachowych.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, malina, frezja
nuta serca: fiołek, irys
nuta bazy: drzewo cedrowe.

Cena: ok. 40zł / 20ml; ok. 60zł / 30ml; ok. 70zł / 50ml

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Jeden z moich fav

Uwielbiam nuty owocowo kwiatowe, ten jest jednym z moich najlepszych perfum. Jest bardzo trwały jak i wydajny. Popsikane ubranie pachnie cały dzień bez kolejnego psikania. Słodziutki, delikatny ale nie mdły.

okej

Woda toaletowa Puma Flowing jest nie zwykle trwałym i subtelnym zapachem dla kobiety w każdym wieku. Podoba sie on i jest używany zarówno przez siostre jak i przeze mnie i mame mojej koleżanki. Nuta kwiatowo owocowa w tej małej uroczej buteleczce tworze idealną harmonię z osobami energicznymi. Idealne na zimę, wiosnę - wyjście z chłopakiem na dyskoteke czy przyjaciółką na kawę.

Przyjemny

Słodki, ale nie mdły, zapach jak najbardziej na codzień- dość delikatny, uniwersalny, wprost dla nastolatek. Trwałość w porządku, choć nie jest to mój ideał. Polecam.

Coś mi nie pasuje...

Dostałam perfumkę od taty pod choinkę. Zapach nie przypadł mi zbytnio do gustu, mimo,że lubię słodkie zapachy. Niby słodki, ale coś jest nie tak... Chociaż czasami lubię nim pachnieć, szczególnie w upalne dni. Trwałość i wydajność nie powala na kolana. Bardzo podoba mi się prosty wygląd flakoniku, ładnie komponuje się z innymi perfumami na półce :)

Super

Jest to jedna z moich trzech ulubionych zapachów.

Słodki ale nie mdły, przeznaczony dla młodych osób.
Jeśli używam danego dnia tego zapachu to bardzo często słyszę pozytywne komentarze na jego temat.

Uwielbiam też tą uroczą buteleczkę.

Przepiękne perfumy!

Są to moje ulubione perfumy. Jaka szkoda, że już nigdzie nie można ich upolować.

Pachną przepięknie, dla mnie wręcz ekskluzywnie, intensywne, ale i delikatne, wyrafinowane. Poprawiają humor i nadają się na wszystkie okazje; te ważniejsze i mniej ważne. Po prostu są uniwersalne i wyjątkowe.

Mam nadzieję, że wznowią sprzedaż tych perfum, bo naprawdę warto nimi pachnieć.

Taki sobie

Pretensjonalne opakowanie, lekko mdłe nuty zapachowe - a wszystko to w wyjątkowo dobrym guście i przystępnej cenie. Coś pomiędzy sportowym zapachem na co dzień i produktem luksusowym na specjalne okazje. Od dawna używam tej Pumy, kiedy idę na spacer. Czemu akurat wtedy? Bo Flowing tak jak romantyczna przechadzka łączy w sobie element dbania o kulturę fizyczną, jak i rozwój duchowy, słodkie refleksje i przemyślenia. Muszę przyznać, że kiedy podnoszę zatyczkę finezyjnego opakowania, od razu na mojej twarzy pojawia się uśmiech - taka mała przyjemność każdego dnia. Co ciekawe, ten słodki zapach naprawdę orzeźwia! Jeden z niewielu przypadków, w których "róż" wcale nie znaczy "kicz".

Plusy:
- delikatny
- łatwość użycia
- efektywność
- przyjemny zapach
- świetna jakość
- do każdej okazji
- ładny zapach
- eleganckie opakowanie

Wyczuwam malinę, frezję, fiołka.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

ladny ale nie trwaly

Prawdopodobnie nie kupilabym tych perfum gdybym nie trafila na ciekawa promocje jaka byly trzy rozne zapachy Pumy po 40 ml plus torebeczki za 7 euro za jedna. Uznalam ze to tanio, i mam okazje przetestowac trwalosc i zapachy. Zapach slodki, przyjemny ale cóż nie trwaly, perfumy starczyly mi na miesiac. Mysle ze perfumy z taka kiepska trwaloscia to moge kupic tansze. Po perfumach zostaly mi tylko torebki, ale nie skusze sie wiecej na nie.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 duza

Super uwielbiam je!

Posiadam nie ten flakonik a wodę toaletową w większym opakowaniu. Czaiłam się na przecenę i wkońcu go kupiłam. Uwielbiam ten słodki zapach nie dusi i się nie nudzi. Idealny do szkoły, pracy, na wypad z koleżankami, urodziny, imieniny, i wiele innych okazji. Świetne perfumy :)

mój ulubieniec :)

Pierwszy flakonik dostałam w prezencie w okresie gimbazy - czyli całe lata świetlne temu :) Może dlatego większość moich znajomych nadal mnie z nim kojarzy :)

Przypomina mi szalone, beztroskie czasy gimnazjum, kiedy największym zmartwieniem był szlaban "na koleżanki" i jedynka z matematyki :) Mimo, że gimnazjum skończyłam dawno temu, chętnie ( i regularnie) do niego wracam.

Fajny, lekki,dziewczęcy, owocowy zapach, wyraźnia woń mandarynki sprawia, że jest on rześki i orzeźwiający - w sam raz na lato :)

Mój hit od wieki wieków i takim pozostanie. Amen :)

Używam tego produktu od: czasów prehistorycznych :)
Ilość zużytych opakowań: niezliczona :)

Ulubiony :)

Idealny dla mnie. Gdy czuję ten zapach czuję się super.
+pięknie pachnie
+długo się utrzymuje (5-6h, na ubraniach zdecydowanie dłużej)
+podoba się facetom (a to przecież ważne)
+często na promocjach w Rossmannie
+ piękna buteleczka, można nosić śmiało w torebce

- nie znalazłam

Mój chłopak uwielbia ten zapach na mnie. :)

Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie 3

dziewczęcy

Bardzo odprężający, miły zapach. Welurowy, mocno kwiatowy, ale nie urywający głów ludziom naokół. Frezje, dużo frezji i jeszcze więcej, pożeniono z malinowym cukrem niczym letni koktajl, czyli opis trafny :) Gdzieś tam majaczy ten fiołek, a mandarynkę wyczuwam bardziej jak kwiat pomarańczy, ale co tam, i tak nieźle się zapowiada. Raczej bezpieczny, uniwersalny i także na prezent powinien się spodobać, a cena przyzwoita.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: zero