Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Cena już od 22,07 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji Biovax Naturalne Oleje 'Argan Makadamia Kokos' to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości, uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd utrzymując je w doskonałej formie. Gruntownie rewitalizuje zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia.
- Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
- Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
- Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Napisanych recenzji: 13

Mam po niej sztywne włosy ;D

Maska jest bardzo gęsta, ładnie pachnie, nakładam jej bardzo mało a i tak po zmyciu włosy bardzo dziwnie się zachowują, schną z 6 godzin i pierwszego dnia są sztywne jak druty drugiego zaś część włosów jest bardzo bardzo sucha, końcówki włosów wręcz kłują, są splątane, wspomagam się odżywką nawilżającą w sprayu. Ta odżywka nie podpasywała mi niestety.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206988].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 64

Cudowny produkt

PLUSY
- działanie na włosy: są nawilżone, odżywione, gładkie, mniej się rozdwajają, nie puszą się i nie elektryzują
-konsystencja
- cena
- dostępność
-zapach w porządku
-wygodna aplikacja

MINUSY
- obciąża włosy, nawet te przesuszone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1202338].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Wykorzystała: kilka próbek

wreszcie się skończyła :)

Zachęcona zachwytami internautek-włosomaniaczek postanowiłam wypróbować to cudo, więc kupiłam 2 saszetki. Przelałam sobie produkt do słoiczka i gitara, wystarczył mi na 5 razy :)
U mnie najlepiej się sprawdziła jako drugie O w metodzie OSO. Konsystencja mi się podoba, zapach dużo mniej. Jeśli użyjemy maseczki na zakończenie mycia, to jej zapach jest wyczuwalny do następnego razu (u mnie 2-3 dni).
Co producent obiecał, to się prawie spełniło. Zabrakło mi tylko tego blasku, maska trochę zmatowiła mi włosy.
Myślę, że za taką maskę z dobrym składem cena jest jak najbardziej ok.Jak dla mnie jedna z lepszych przeciętnych masek, niczym szczególnym się nie wyróżnia. Plus za dostępność i możliwość zakupu produktu w saszetce i w słoiczku.
Mnie ten produkt nie przypasował, chociaż nie mam mu nic do zarzucenia oprócz zapachu i matowienia włosów. Po prostu zabrakło chemii między nami. Wypróbowałam i idę dalej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185168].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Napisanych recenzji: 1

Ekstra Maska

To jest moja pierwsza maska z Biovax. Ja się zakochałam w szamponach serii Glamour które są w Rossmannie. A ta seria jest w Naturze i w aptecie. Na taki efekt 17.99 za maskę to nie jest dużo. W zestawie jest maska, czepek termiczny, i próbka eliksiru która jest też dostepna do kupna. Ja mam bardzo wrażliwą skóre głowy a ta maska ma naturalny skład i nie podrażnia skóry. Odrobinę produktu że pokryć cała głowę. Na głowie trzyma się maska min. 15 minut ale ja trzymałam 30 min. Efekt jest prawie odrazu. Zapach na włosach miałam aż do 8 godzin po myciu . Bardzo polecam tą maskę i szampon z odżywką też z tej samej serii. Ja już na inna firmę nie zamienię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1176933].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

biovax naturalne oleje

Uwielbiam tą maskę , ślicznie pachnie, jest wydajna. Moje kręcone włosy ją uwielbiają, są miękkie , lśniące i dobrze się rozczesują

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1159546].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Hit w 100%

Nie musiałam się tutaj zastanawiać nad oceną - jest to zdecydowanie mój hit i nr 1 jeśli chodzi o pielęgnację włosów. Używałam kilka masek Biovax, ale ta jest zdecydowanie najlepsza, działa tak, jak obiecuje producent, włosy są po niej błyszczące, gładkie i wraz z regularnym stosowaniem stają się coraz piękniejsze i zdrowsze.
Zdecydowanie polecam, naprawdę warto wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1153881].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 72

Uwielbiam maseczki biovax. Na moich włosach spisują się świetnie.
+nawilżają
+wygładzają
+włosy po użyciu super się układają i są sypkie
+regenerują, naprawdę poprawiają kondycję włosów która się poprawia i utrzymuje a nie jak inne maseczki których efekt jest od mycia do mycia
+cena
+wydajność
+zapach
+opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149651].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 674

Napisanych recenzji: 1519

Dobra maska dla włosów w dobrym stanie

Lubię maski Biovax, stosuję je zawsze raz w tygodniu i zostawiam na około 20 minut. Intensywna regeneracja nie jest aż taka intensywna, ale daje radę.
Mam kręcone, długie, blond, naturalne włosy, są suche, łamią się, toteż moja pielęgnacja opiera się przede wszystkim na nawilżaniu, bogatych i ciężkich konsystencjach. Maska ma bardzo odpowiednią konsystencję, jest super gęsta, prawie jak masło momentami. Pachnie trochę średnio, tzn. nie jest to zapach nieprzyjemny, ale jest ostry, surowy, wulkaniczny, nie przypadł mi do gustu.
Opakowanie standardowe dla masek z Biovaxa, plastikowy słoik, z długimi paznokciami trochę trudno się maskę wydobywa, ale nie jest aż tak źle, dzięki jej zbitej konsystencji.
Nie zauważyłam, żeby nawilżyła jakoś specjalnie, odżywiła czy coś w tym stylu, ale na pewno nie pogorszyła stanu włosów. Skręt loków był średni, a po tym najczęściej poznaję, czy dany kosmetyk jest dla mnie dobry. Czy ją kupię? Pewnie tak, bo wierzę, że działa od środka, a efekt przyjdzie po dłuższym stosowaniu. Nie plącze.

Minusy:
-średni zapach,
-średnie odżywienie,
-długo trzeba trzymać.

Cechy neutralne:
-nie plącze włosów,
-nie pogarsza ich stanu,
-wydajność przeciętna,
-opakowanie ok,
-cena przeciętna.

Plusy:
-szeroka dostępność,
-doskonała, zbita konsystencja,
-nie spływa z włosów,
-dobrze się spłukuje.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126431].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 26

Najlepszy efekt na włosach z dotychczasowych.

Żadna maska/odżywka nie zadziałała jeszcze na moich włosach tak widocznie. Skalp i górna część - nie tak bardzo, tam miałam zwykle miękkie włosy, ale na końcówkach czuję wyraźną różnicę, przedtem były suche, bo i wysuszałam je namiętnie cały czas, a po użyciu maski są nagle jedwabiście miękkie. Efekt przebija wszystko, co do tej pory używałam. Co prawda użyłam niewiele produktów dostosowanych do moich włosów lub w ogóle masek i odżywek, ale i tak ten efekt jest wyjątkowy. Jeśli dalej będzie dobrze działać, to kupię więcej i oznaczę to jako mój KWC. Na razie poddam się dalszym testom. Mam nadzieję, że dobry skład poprawi kondycję moich włosów.
Jeśli maska sprawia, że włosy są krócej świeże, to polecam nakładać niżej, szczególnie na końcówki, albo użyć czegoś np. proteinowego. Z taką dawką olei można przedobrzyć.

Cena? Na promocjach kupujcie.
Skład? Nie umiem czytać! Ale podobno okej.
Wydajność? Jak się ma mniej włosów (jak ja) i umie się oszczędzać to spoko. Jeśli włosów macie od groma, to wiadomo jak będzie.
Zapach? Nie podoba mi się, ale nie jest zbyt intensywny, nie jest też nie do zniesienia. Po prostu nie w moim guście, wolałam tą do wypadających pod tym względem.
Działanie? Jestem pod wrażeniem. Jak zmienię zdanie to zmienię recenzję. Na razie daję 5 za zaskoczenie mnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1110671].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Idealna dla delikatnych włosów

Wycałuję stopy temu, kto wyprodukował tę maskę.
Moje włosy nienawidzą, gdy pakuje się w nie miliony protein i składników pielęgnacyjnych, ponieważ są delikatne i bardzo łatwo potrafią oklapnąć, gdy potraktuje się je nietrafionym produktem.

Jest to jedyna maseczka, z którą moje włosy się polubiły. Pamiętam jeszcze całkiem podstawową wersję sprzed kilku lat, którą można było dorwać jedynie w aptece :) Wersja intensywnie regenerująca przeszła moje najśmielsze oczekiwania.
Przyznam się - nie potrafię aplikować olejów na głowę, po prostu nie wychodzi mi to, dam zawsze albo za dużo, albo za mało i już. Dlatego postanowiłam wybrać tę maskę za na prawdę ładny skład. Przy pierwszym użyciu, gdy profilaktycznie czytałam instrukcję byłam w szoku - ale jak to "nałożyć na skalp?!". Byłam przerażona, bo moja skóra głowy nigdy nie tolerowała masek i odżywek. Zaryzykowałam, nałożyłam, odczekałam ponad 30min i... zamurowało mnie. Świeżość włosów, ich gładkość i lekkość utrzymywały się nawet po wymaltretowaniu ich podczas snu w poduszkę.
Po kilku pierwszych aplikacjach nie były idealnie gładkie - ale utrzymuje mnie to w przekonaniu, że maska rzeczywiście nie zawiera silikonów, które sztucznie wygładzą i nabłyszczą włos. Po miesiącu stosowania (1-2 razy w tygodniu) widzę niewielkie efekty, gdzie gładkość włosów rzeczywiście poprawiła się oraz mniej się przetłuszczają. Przede wszystkim idzie odczuć, że wszelkie potrzebne składniki są wchłaniane, a włosy stopniowo zyskują również na swojej objętości.
Producent poleca nakładać je na osuszone ręcznikiem włosy - u mnie o wiele lepiej sprawdzało się rozprowadzanie jej na jeszcze wilgotnych, ale na tyle osuszonych, aby woda z nich nie kapała.

Z tak pozytywną opinią nie mogę się doczekać, aby wypróbować inne produkty z tej serii do włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1109181].usefull || 0 }}% pomocna.