L'biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Cena już od 22,07 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji Biovax Naturalne Oleje 'Argan Makadamia Kokos' to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości, uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd utrzymując je w doskonałej formie. Gruntownie rewitalizuje zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia.
- Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
- Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
- Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Natychmiastowe dociążenie sianka

Mam włosy suche i wysokoporowate, więc w teorii ten Biovax powinien pasować mi najbardziej. Do końca tak nie jest, ale nadal to świetna maska w przystępnej cenie.

Działanie: Maska zdecydowanie emolientowa – dociąża, ale nie obciąża (przynajmniej nie jest w stanie zrobić tego mnie, nawet nałożona przy nasadzie) i zmiękcza włosy. Po jej użyciu widzę na głowie połysk, włosy są gładkie, zdyscyplinowane i łatwo się rozczesują. Na dłuższą metę sprzyja zdrowiu włosów – mniej się rozdwajają i wolniej niszczą, chociaż przyznam szczerze, że mm wrażenie, że moim włosom szybko się ,,nudzi” i po kilku użyciach pod rząd efekt jest nieco gorszy.

Na plus:
-włosy dociążone, gładkie i błyszczące i zdyscyplinowane
-łatwo się rozczesują
-na dłuższą metę pomaga uniknąć zniszczeń
-maska jest gęsta, ale rozprowadza się łatwo, więc ma świetną wydajność
-mało wkurzający zapach
-dobra cena

Na minus:
-po kilku użyciach włosy nie wyglądają już tak dobrze (szczególnie się nie układają) jak po pierwszym

Minus jest jednak maleńki, więc i tak polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450842].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra maseczka

Jeśli chodzi o maski Biovaxu, jeszcze nie udało mi się trafić na bubla. Podobnie i w tym przypadku, maseczkę dostałam w prezencie na święta i pomimo iż oleje kokoswy i makadamia średnio lubią się z moimi włosami to odżywienie które daje maska używana raz w tygodniu jest naprawdę zauważalne.
Jedynym małym minusikiem jest to, że moje włosy (rozjaśniane na końcówkach) właśnie na tych końcówkach lubią się po niej poplątać (to wina kokosu), poza tym nie mam zastrzeżeń.
Gęsta konstystencja sprwia, że produkt nie ścieka z włosów, opakowanie wystarcza na 2-3 miesiące cotygodniowego używania.
Zapach jak w przypadku wszystkich Biovaxów śliczny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441971].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra jak wszystkie!

Bardzo dobra, regenerująca maska:

+najlepiej sprawdza się stosowana pod kompres (czepek,turban,ciepło)
+dobrze odżywia, wygładza i nawilża włosy
+wpływa na regenerację
+nie obciąża włosów
+gęsta. nie spływa z włosów
+dobrze się rozprowadza i dobrze spłukuje
+wydajna

Maski Biovax to już klasyka. Wiele o nich powiedziano a ich sława je wyprzedza. W tym przypadku akurat w 100% uzasadniona!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430756].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Najlepsza maska pod słońcem !

Kupiłam ją za 9 złotych w SP. Wiem, jak moje włosy lubią oleje, dlatego zawsze decyduję się na maski i odżywki, które mają je w składzie. Ta sprawdziła się u mnie rewelacyjnie. Ma gęstą konsystencję i cudowny zapach. Puszka jest duża i wystarcza nawet na rok, przy stosowaniu jej dwa razy w tygodniu. Nie warto stosować jej częściej, ponieważ jest bardzo mocno nawilżająca i dociąża włosy. Może powodować oklapnięcie i szybsze przetłuszczanie, dlatego 2 razy w tygodniu i nakładanie jej od połowy włosów w niewielkiej ilości sprawdza się najlepiej. Można trzymać ją 2-3 minuty albo nawet godzinę pod folią - zawsze daje super efekty. Po spłukaniu włosy są śliskie i błyszczące. Po wysuszeniu leją się i wyglądają jak milion dolarów. Ich kondycja w miarę stosowania widocznie się poprawia i pomaga w opanowaniu elektryzowania. Numer jeden wśród masek !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405376].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna maska

+ cena
+ poręczne opakowanie
+ gęsta konsystencja
+ włosy są miękkie, dociążone, sypki
+ dobrze się układają
+ zapach <3
+ odżywia i nawilża

Produkt kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami. Nie zawiodłam się na nim. Bardzo dobrze działa na moje włosy. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395901].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza z Biovax..

O ile nie przepadam za kosmetykami do włosów Biovax, zwłaszcza szamponami tak ta maseczka mnie zaskoczyła. Ona i serum Biovax A+E zawsze goszczą u mnie w łazience.
Plusy :
- piękny zapach,
- włosy po niej są zregenerowane, błyszczące i wygładzone, wyraźnie poprawia się ich stan,
- dostępna w dużym opakowaniu, a także w saszetkach,
Minusów brak!!! Serdecznie polecam!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386391].usefull || 0 }}% pomocna.

kokos <3

+ cena
+ opakowanie
+ zapach, bardzo ładny, słodki - czuć kokos na pierwszym miejscu :)
+ skład
+ gęsta i wydajna formuła
+ nawilża
+ włoski są wygładzone i błyszczące
+ ułatwia rozczesywanie

Maski Biovax na zawsze będą moim guru wśród wszystkich masek do włosów :) są to po prostu klasyki!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386336].usefull || 0 }}% pomocna.

DrJekyll i MrHyde

Kupiłam kilka saszetek.
Spodziewałam się, że maska będzie ciężka, ale chciałam czegoś dociążającego.
Bardzo przyjemnie pachnie, w sam raz na jesień, zimę.
Zapach utrzymuje się na włosach. Jest wydajna. Jednej saszetki używałam na dwa razy. Nakładałam ją na umyte, ale mocno wilgotne włosy. Trzymałam 5-10 minut, akurat na czas prysznica i ogolenia nóg. Zmyłam.
Włosy rozczesały się bez trudności. Kiedy wyschły bardzo przyjemnie zaskoczyła mnie ich gładkość i miękkość. Efekt był naprawdę piorunujący. Jednak pod koniec dnia, wyglądały strasznie. Sklejone, wysuszone, sterczące na bokach. Musiałam ponownie umyć włosy.
To taka odżywka na połowę dnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344026].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Maseczka ma bardzo fajna konsystencję dzięki której łatwo rozprowadza się na włosach co czyni ją bardzo wydajną. Na włosach czyni cuda wygładzając je. Dodatkowo pięknie pachnie co jest dla mnie wielkim plusem, ponieważ lubię mieć intensywnie pachnące włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315556].usefull || 0 }}% pomocna.

Zależy...

Bardzo treściwa i kremowa konsystencja sprawia, że bardzo dobrze rozprowadza się na włosach. Niesamowicie i cudownie pachnie. Jest bardzo wydajna. Bardzo dobrze odżywiła moje włosy, zwłaszcza, że były narażone na duże ilości słońca i wody morskiej.

Ale,

przy dłuższym stosowaniu moje włosy wyglądały za każdym razem tak, jakby w nocy szalał sztorm na morzu. Każdy pukiel w inną stronę. Zupełnie nie radziłam sobie z ich uczesaniem, czy przygładzeniem ( choć nie cierpię przylizanych włosów). Moje włosy są krótkie, kręcą się i falują. Ten kosmetyk dodatkowo powodował, że moje włosy wyglądały tak jakbym ich zupełnie nie myła i nie czesała. Aaa i nie zapominajmy o czapce, bo zimno w uszy. Efekt - no masakra jakaś.

Nie wrócę nigdy więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299641].usefull || 0 }}% pomocna.