Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji Biovax Naturalne Oleje 'Argan Makadamia Kokos' to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości, uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd utrzymując je w doskonałej formie. Gruntownie rewitalizuje zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia.
- Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
- Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
- Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Świetna

Mam włosy wysokoporowate i bardzo trudno jest mi nad nimi zapanować. Jednocześnie wiele produktów ma tendencje do obciążania ich. Ten Biovax uporał się z obydwoma rzeczami - wygładził je, przez co nie miałam na głowie siana, ale jednocześnie nie obciążył ich. Włosy po nim były mega lekkie, miękkie i wygładzone. Do tej pory używałam kilku maseczek z Biovaxu i ta jak na razie była najlepsza.

Super maseczka dla włosów zniszczonych

Miałam wszystkie maseczki tego producenta, ale ta jest chyba najlepszą. Mam włosy rozjaśniane dużo razy, ale nie ma tragedii. Używam tą maseczkę 2 razy w tygodniu na 20-30 minut pod czapeczkę i ręcznik. Włosy są bardzo przyjemne w dotyku, lekko je roszczesać i bardzo fajnie pachną po tej maseczcę. Za tą cenę to robi naprawde bardzo fajny efekt.

Może być

Maseczka ma konsystencję gęstą, o kolorze kremowym i ładnym, przyjemnym zapachu. Kupując maseczkę oprócz samego produktu, otrzymamy także czepek na głowę i próbkę eliksiru wygładzająco-nawilżającego (1,5ml).
Maskę stosuję 2 razy w tygodniu. Trzeba troszkę czasu poświecić dla tej maseczki, ponieważ gdy ją nałożymy na głowę to trzeba odczekać co najmniej 15 min, można dłużej. Efekt jest taki, że włosy są wygładzone, miękkie, gładkie w dotyku, lekko pachnące, łatwiej można je rozczesać, lśniące.
Jedyne minusy to takie, że strasznie produkt przetłuszcza włosy. Już pod koniec dnia mam nieświeże włosy. No i włosy są strasznie oklapnięte.

WŁOSY lokówka

nic specjalnego.

Maska dość mocno obciążała moje wlosy, nie spowodowała efektu "wow", chociaż po składzie oczekiwałam czegoś innego. Ale w przyrodzie nic nie ginie, więc używałam maski przed myciem - jako jeden ze skladników OMO. Nie kupię jej ponowie, nie spełniła moich oczekiwań. Cena i wydajność ok.

O nie! Nie, nie , nie!

Kobitki... Ja naprawdę nie wiem co z tymi produktami na mojej głowie jest nie tak...
Po prostu ze mną nie współpracują! Szampon z tej serii to był istny horror.. A odżywka... kupiona przez mamę w prezencie (o zgrozo, mamo, czemu mi to zrobiłaś?) to kolejna tragedia. Zacznę od tego że pachnie dość ładnie i po samym zapachu można by wnioskować, że jest naprawdę dobra jakościowo i zdziała cuda na moich włosach.
Ale nie.
Włosy zaraz po umyciu stały się tłuste i oblepione, tak, jakbym ich w ogóle nie myła! Jeśli to ma być ta super nawilżająca i regenerująca moc maski to ja naprawdę podziękuję. Już wolę moje siano.

Ok, ale eliksir lepszy

Ta maska jest okej, ale mam wrażenie, że wszystkie maski z Biovaxa mają podobne działanie ;p To nie znaczy, że złe, ale jakby nie różnią się między sobą. Ta jest z olejami i faktycznie w składzie można dostrzec oleje, o których wspomina producent. Maska jest dosyć mała, ale mimo tego w miarę wydajna i przede wszystkim - działa. Mówiąc szczerze, z pomocą stosowania masek z Biovaxa i odpuszczania prostowania i kręcenia włosów, wróciły one do ładnego stanu i teraz cieszę się zdrowszymi i piękniejszymi włosami :)

Używa produktu od: próbka

Oleje całkiem ok

Maseczkę kupiłam w saszetce w aptece do przetestowania zanim zdecyduje się na większy produkt i był to całkiem dobry pomysł. W saszetce jest idealna ilość na jeden użytek dla dłuższych włosów, ma dobry skład jest gęsta nie spływa z włosów, ma ciekawy zapach. Nie do końca postąpiłam zgodnie z instrukcją bo nie trzymałam jej 15 min ale mimo wszystko włosy były przyjemnie nawilżone i odżywione więc jak najbardziej na plus.

niezła

Nawilża porządnie włosy, niestety cudów z nimi nie robi. Do stosowania co 2-3 dni, za często może je przetłuścić. Pachnie ładnie, nienachalnie, słodko i świeżo, niestety zapach nie utrzymuje się długo. Bardzo wydajna. Opakowanie wygodne, ale tylko dla drobnych dłoni.

Zależy od włosów

U mojej siostry maska robiła prawdziwy szał. Z rozjaśnianych, matowych, porowatych włosów po paru użyciach miała piękną kaskadę blond włosów wyglądających sto razy zdrowiej. Oczywiście nie mogłam się napatrzeć i przy najbliższej okazji sama ją nabyłam.
Mam włosy ciemny brąz, farbowane, puszące się, nie lubiące protein.

Tak!

Testowanie nowych Biovaxów to moje hobby :D Przy tym nie było zaskoczenia, bo działa tak samo dobrze jak pozostałe maski z tej serii. Moje włosy lubią oleje i wszelkie emolienty, dlatego lubią też ten produkt.
Zamknięty w niedużym plastikowym słoiczku, ładnie pachnie i ma dobrą konsystencję. Jest wydajny, na moje włosy wystarczy niewielka ilość maski. Trzymam ją zwykle ok. godziny. Włosy już przy zmywaniu maski są gładkie, miękkie, błyszczące. Czuć, ze są odżywione. Po wyschnięciu łatwiej je rozczesać i lepiej się układają, nie puszą aż tak jak naturalnie.
Polecam wszystkim, którzy chcą ujarzmić, dociążyć włosy i dodać im blasku :)

Niestety nie dla mnie

Sięgnęłam po maseczkę Biovax Naturalne Oleje, ponieważ codzienne używanie lokówki i prostownicy negatywnie wpłynęło na moje włosy. Maseczka ma gęstą konsystencję, łatwo się nakłada i przyjemnie pachnie. Świetnie radzi sobie z szorstkością - po użyciu włosy stają się miękkie, wygładzone i łatwo się rozczesują. Niestety po kilku użyciach zauważyłam, że produkt obciąża włosy, które szybciej się przetłuszczają. Finalnie rozstajemy się po jednym opakowaniu. Zostanę przy wersji do włosów suchych i zniszczonych.

Wykorzystała: kilka próbek

Maseczka odżywiająca włosy

Biovax Naturalne Oleje to intensywnie nawilżająca maseczka regenerująca z najpiękniejszymi, najsłodszymi zapachami, jakie możemy podarować naszym włosom w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie. Delikatna otoczka zapachu unosi się w koło nas cały dzień, a puszące się po rozjaśnianiu włosy nagle zaczynają się dobrze układać! Odżywcza maseczka z Biovaxa to coś, czego od dawna poszukiwałam. Polecam!