Polecamy: 3 DNI DO BIELI

L'biotica, Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`

Cena już od 22,68 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Bogata maseczka o aksamitnej konsystencji Biovax Naturalne Oleje 'Argan Makadamia Kokos' to swoista BioOdnowa dla włosów, dzięki którym przejdą one efektowną przemianę. Kompozycja starannie dobranych szlachetnych olejów zapewnia kompleksową rewitalizację i odmłodzenie włosów na całej ich długości, uwalnia naturalne piękno i energię Twoich włosów, przywracając im zmysłowy wygląd utrzymując je w doskonałej formie. Gruntownie rewitalizuje zarówno włosy, jak i skórę głowy bez efektu obciążenia.
- Olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, pięknie je wygładza. Olej arganowy w maseczce Biovax jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
- Olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów.
- Olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy pełne blasku, życia i energii,
- równomierne nawilżenie, wygładzona powierzchnia włosów,
- promienne, lśniące zdrowym blaskiem włosy,
- niezwykła elastyczność i sprężystość,
- zabezpieczona przed promieniowaniem UV struktura włókien.

Zupa Pomidorowa

Jest to kosmetyk do pielęgnacji włosów, który miała w swojej kolekcji każda dziewczyna choć odrobinę wtajemniczona w pielęgnację włosów. Wiele zachwytów w blogosferze, przystępna cena, apetyczny skład - więc czemu nie?
Pamiętam, że przy pierwszym opakowaniu zrobił na mnie pewnie wrażenie - ale to była moja pierwsza maska do włosów, także niewiele mi było trzeba ;) Teraz, przy drugim zakupie entuzjazm osłabł - ot, niezła, acz nieszczególnie szałowa maska. Każdy powinien polubić - tak jak nieszczęsną pomidorówkę - ale zachwycać się nie ma czym

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509671].usefull || 0 }}% pomocna.

super dla gęstych puszących się włosów

Bardzo fajna maska, używam jej zarówno jako maski (trzymam dłużej na włosach) jak i odżywki (spłukuję po paru minutach).
Włosy są po niej miękkie błyszczące ale zdecydowanie jest maską ciężką dla osób z dużą ilością włosów/włosów puszących się, do stosowania na końcówki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506306].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywnie

Maseczka intensywnie regenerująca Biovax Naturalne Oleje jest najlepszą maską tej marki jaką kiedykolwiek stosowałam – stanowi dla mnie „Królową masek Biovax”. Dodam, że na moich włosach lądowały takie Biovaxy jak: bambus & olej awokado, keratyna + jedwab, kolagen & perły oraz ta do włosów suchych i zniszczonych. Biovax Naturalne Oleje należy do moich ulubieńców – po jej użyciu włosy są błyszczące, nawilżone, miękkie, gładkie i pięknie się układają, są sypkie. Zauważyłam, że po użyciu tego produktu moje proste jak druty włosy, stają się bardziej podatne na stylizację. Włosy u nasady bywają po niej nadmierne obciążane, znaczy „przyklapnięte”, ale nie mogę pozbyć się wrażenia, że to częściowo moja wina – efekt ten występuje wtedy, kiedy nakładam ją na 40 minut po umyciu włosów. Aktualnie wykorzystuje ten sposób wtedy kiedy nie zależy mi na odbiciu włosów u nasady, lecz na ich dogłębnej regeneracji. Kilkukrotnie nałożyłam ten produkt tak aby od ucha w dół był obecny na włosach 40 minut a u nasady 10 minut, wówczas nie zaobserwowałam utraty objętości. Zapach maski jest mi całkowicie obojętny – nie jestem nim zachwycona ale też nie drażni. Produkt jest gęsty, a jego aplikacja przyjemna – maska nie przelewa się przez palce i łatwo jest ją nałożyć oraz wydobyć z pojemnika - znajduje się w typowym opakowaniu charakterystycznym dla masek Biovax. Reasumując to jeden z najlepiej działających emolientowych kosmetyków do pielęgnacji włosów jaki stosowałam - w mojej opinii lepszym produktem są tylko włosy plus solutions.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481631].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Jedna z ulubionych.

Wśród ogólnie dostępnych masek ciężko jest znaleźć taką, która spełniałaby wszystkie oczekiwania. A jednak... Biovax Naturalne Oleje ma wszystko czego potrzebują moje włosy. W składzie znajduje się między innymi nawilżająca gliceryna i wygładzające olejki (kokosowy szczególnie mnie cieszy, gdyż rzadko spotykam go w maskach emolientowych), które również zabezpieczają włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. W dodatku maska nie ma w składzie PEGów, co jest niebywałym plusem. Włosy po użyciu są miękkie, błyszczące, sypkie, a zarazem dociążone. Nie jest to produkt, który jak większość masek z silikonami działa na włosy jak ,,makijaż,,. Jest to produkt, który po dłuższym czasie stosowania jest w stanie RZECZYWIŚCIE poprawić kondycję włosów. Wszystkie obietnice producenta zostają w tym przypadku spełnione. Opakowanie jest poręczne, zamykane na wieczko, wystarczająco szerokie aby umieścić w nim dłoń. Łatwo się otwiera i zamyka. Zapach przyjemny. Cena adekwatna do jakości i wydajności produktu, a także efektów. Więc cóż więcej chcieć? :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473411].usefull || 0 }}% pomocna.

Natychmiastowe dociążenie sianka

Mam włosy suche i wysokoporowate, więc w teorii ten Biovax powinien pasować mi najbardziej. Do końca tak nie jest, ale nadal to świetna maska w przystępnej cenie.

Działanie: Maska zdecydowanie emolientowa – dociąża, ale nie obciąża (przynajmniej nie jest w stanie zrobić tego mnie, nawet nałożona przy nasadzie) i zmiękcza włosy. Po jej użyciu widzę na głowie połysk, włosy są gładkie, zdyscyplinowane i łatwo się rozczesują. Na dłuższą metę sprzyja zdrowiu włosów – mniej się rozdwajają i wolniej niszczą, chociaż przyznam szczerze, że mm wrażenie, że moim włosom szybko się ,,nudzi” i po kilku użyciach pod rząd efekt jest nieco gorszy.

Na plus:
-włosy dociążone, gładkie i błyszczące i zdyscyplinowane
-łatwo się rozczesują
-na dłuższą metę pomaga uniknąć zniszczeń
-maska jest gęsta, ale rozprowadza się łatwo, więc ma świetną wydajność
-mało wkurzający zapach
-dobra cena

Na minus:
-po kilku użyciach włosy nie wyglądają już tak dobrze (szczególnie się nie układają) jak po pierwszym

Minus jest jednak maleńki, więc i tak polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450842].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra maseczka

Jeśli chodzi o maski Biovaxu, jeszcze nie udało mi się trafić na bubla. Podobnie i w tym przypadku, maseczkę dostałam w prezencie na święta i pomimo iż oleje kokoswy i makadamia średnio lubią się z moimi włosami to odżywienie które daje maska używana raz w tygodniu jest naprawdę zauważalne.
Jedynym małym minusikiem jest to, że moje włosy (rozjaśniane na końcówkach) właśnie na tych końcówkach lubią się po niej poplątać (to wina kokosu), poza tym nie mam zastrzeżeń.
Gęsta konstystencja sprwia, że produkt nie ścieka z włosów, opakowanie wystarcza na 2-3 miesiące cotygodniowego używania.
Zapach jak w przypadku wszystkich Biovaxów śliczny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441971].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra jak wszystkie!

Bardzo dobra, regenerująca maska:

+najlepiej sprawdza się stosowana pod kompres (czepek,turban,ciepło)
+dobrze odżywia, wygładza i nawilża włosy
+wpływa na regenerację
+nie obciąża włosów
+gęsta. nie spływa z włosów
+dobrze się rozprowadza i dobrze spłukuje
+wydajna

Maski Biovax to już klasyka. Wiele o nich powiedziano a ich sława je wyprzedza. W tym przypadku akurat w 100% uzasadniona!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430756].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza maska pod słońcem !

Kupiłam ją za 9 złotych w SP. Wiem, jak moje włosy lubią oleje, dlatego zawsze decyduję się na maski i odżywki, które mają je w składzie. Ta sprawdziła się u mnie rewelacyjnie. Ma gęstą konsystencję i cudowny zapach. Puszka jest duża i wystarcza nawet na rok, przy stosowaniu jej dwa razy w tygodniu. Nie warto stosować jej częściej, ponieważ jest bardzo mocno nawilżająca i dociąża włosy. Może powodować oklapnięcie i szybsze przetłuszczanie, dlatego 2 razy w tygodniu i nakładanie jej od połowy włosów w niewielkiej ilości sprawdza się najlepiej. Można trzymać ją 2-3 minuty albo nawet godzinę pod folią - zawsze daje super efekty. Po spłukaniu włosy są śliskie i błyszczące. Po wysuszeniu leją się i wyglądają jak milion dolarów. Ich kondycja w miarę stosowania widocznie się poprawia i pomaga w opanowaniu elektryzowania. Numer jeden wśród masek !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405376].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna maska

+ cena
+ poręczne opakowanie
+ gęsta konsystencja
+ włosy są miękkie, dociążone, sypki
+ dobrze się układają
+ zapach <3
+ odżywia i nawilża

Produkt kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami. Nie zawiodłam się na nim. Bardzo dobrze działa na moje włosy. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395901].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza z Biovax..

O ile nie przepadam za kosmetykami do włosów Biovax, zwłaszcza szamponami tak ta maseczka mnie zaskoczyła. Ona i serum Biovax A+E zawsze goszczą u mnie w łazience.
Plusy :
- piękny zapach,
- włosy po niej są zregenerowane, błyszczące i wygładzone, wyraźnie poprawia się ich stan,
- dostępna w dużym opakowaniu, a także w saszetkach,
Minusów brak!!! Serdecznie polecam!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386391].usefull || 0 }}% pomocna.