Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Sessio, Argan Oil Serum (Serum do włosów z olejkiem arganowym)

Sessio, Argan Oil Serum (Serum do włosów z olejkiem arganowym)

Jedwabiste serum do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, a w szczególności włosów zniszczonych, matowych i szorstkich. Olejek arganowy obecny w produkcie ma silne działania odżywcze i rewitalizujące. Tworzy film ochronny wokół włosa, dzięki czemu włosy są wygładzone i łatwo się rozczesują. Przeciwdziała elektryzowaniu się włosów oraz rozdwajaniu końcówek.

IDEALNY!

Jestem zdecydowanie na tak!
Mam włosy bardzo zniszczone od połowy w dół, a w szczególności końcówki. Jednak od góry są przetłuszczające. Poszukiwałam więc produktu, który sprawi, że włosy się odżywią, ozdrowieją, ale który jednocześnie nie będzie ich obciążać i "przyklepywać", nie mówiąc o wędrowaniu w górę i przetłuszczaniu.
I w końcu znalazłam coś idealnego :) Jest to właśnie ten kosmetyk. Mogę go z czystym sumieniem polecić w zasadzie wszystkim.
Olejek ma dobrą konsystencję, nie za rzadką, nie za gęstą, jednak bardziej przyporządkowałabym mu określenie "gęsta", co dla mnie jest plusem, nie rozlewa się po palcach, nie spływa.

Zapach: Bardzo ładny, arganowy, olejowy. DLa mnie superprzyjemny, często wącham go jeszcze kilka razy, gdy już jest na moich włosach :).

Działanie: Na moich włosach sprawdza się najlepiej ze wszystkich olejków wcześniej już przeze mnie używanych. Bardzo dobrze odżywia włosy, sprawia, że końcówki nie są rozdwojone, włosy powracają do siły już po pierwszym użyciu i z każdym następnym są coraz ładniejsze. Są puszyste, miękkie, takie zwiewne i lekkie, zero obciążenia, zero dodatkowego przetłuszczania.

Opakowanie: fajne, z pompką, dobrze się dozuje, jeden klik jest dobrze "wywarzony", akurat na jedną aplikację jak dla mnie (mam włosy do piersi, nakładam od ramion w dół). Produkt bardzo wydajny, naprawdę starczy, myślę, na pół roku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020787].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudeńko :)

KONSYSTENCJA, ZAPACH
Serum jest dość tłuste, ale na szczęście włosy znoszą jego solidną porcję. Serum pachnie rzeczywiście mieszanką jakiegoś oleju z czymś jeszcze, zapach nie jest uciążliwy.
Nie oceniam opakowania, bo tak jak pisałam - dostałam odlewkę :) Chantal ma jednak pompkę z tego co widzę, a to ogromny plus. Do tego opakowanie jest przezroczyste, więc widzimy ile zostało produktu w buteleczce.

DZIAŁANIE I OCENA
Chantalu używam już dobre pół roku, co jakiś czas zmieniając na inne sera. Podoba mi się w nim niemal wszystko od składu z lubianym przez moje włosy olejem arganowym, aż po samo działanie.

Zazwyczaj wcześniej nie nakładałam regularnie żadnego serum na długość włosów, jednak słońce i środek lata dawały włosom solidnie w kość, więc musiałam wreszcie zacząć zabezpieczać długość włosów przed wyjściem na upał.

Latem zaczęłam stosować dodatkowe produkty na długości bo najkrótsze włosy potrafiły się plątać na potęgę. Z racji faktu, że rzadko czeszę albo wcale (też bywa przy falach) to niestety brak kontroli nad wierzchnią warstwą mnie nie cieszył. Serum dokładnie wygładzało moje najkrótsze włosy, zapobiegało puszeniu, a także minimalnie nabłyszczało włosy. Na lato jak znalazł.
I chociaż teraz nie stosuję Chantalu na długość regularnie to trzeba przyznać, że jeśli już wybieram jakieś serum przed wyjściem na nieszczególnie piękną pogodę to najczęściej sięgam właśnie po Chantal Sessio. Na suche włosy nakładam je rzadko, ale za to kroplę serum rozcieram w dłoniach i często przeczesuję mokre włosy po myciu.

No i to, czym serum mnie do siebie w pełni przekonało: działanie na końcówki włosów. Od kiedy go używam nie czuję po trzech miesiącach od podcinania, że końcówki znowu nadają się tylko do ścięcia. W tym roku planuję podciąć włosy trzy razy, ale kusi mnie dwukrotne podcięcie, bo przy ostatnim, czteromiesięcznym odstępie między podcięciami naprawdę nie było źle, a to dzięki Chantalowi :) nie było idealnie, ale końce były tylko lekko rozdwojone.

Nie mam obecnie problemu z elektryzowaniem włosów, więc nie oceniam jego działania w tym aspekcie.

Jednym słowem: świetne! :)

Używam tego produktu od: 2o14

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013846].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłe zaskoczenie

Ten olejek oraz kilka innych produktów tej firmy polecono mi w sklepie fryzjerskim. Stwierdziłam, że warto zaryzykować, tym bardziej, że cena zachęcała. I nie zawiodłam się.
Olejek ładnie pachnie, opakowanie jest duże i starcza na długo. Ale najważniejsze jest działanie, które jest naprawdę niezłe. Po myciu wcieram go mniej więcej od połowy długości włosów. Kiedy wyschną włosy są miękkie, błyszczące, końcówki się nie rozdwajają. Nie mam też wrażenia ,,brudnych" włosów co zdarzało mi się przy innych tego typu olejkach.
Ogólnie polecam, ja zostanę z nim na dłużej!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974056].usefull || 0 }}% pomocna.
Fryzury na wesele

Bardzo fajne arganowe serum za bardzo przyjazną cenę

Produkt jest bardzo wydajny, serum mam od 6 miesięcy, jest już (dopiero) na wykończeniu. Dobrze odżywia włosy, nabłyszcza, ułatwia rozczesywanie i stylizację. To bardzo pozytywne zaskoczenie, wcześniej używałam produktu innej firmy i bardzo obciążał mi włosy , ten tego nie robi.

Używam tego produktu od: pól roku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964879].usefull || 0 }}% pomocna.

Złote cudo do włosów

Już nie raz przekonałam się o pozytywnym działaniu produktów z olejkiem arganowym. Dlatego też wybrałam sobie właśnie to serum.
Zacznijmy od opakowania, dość duże z wygodną pompką, która ułatwia aplikacje. Buteleczka jest przeźroczysta - dzięki czemu możemy widzieć jak ubywa nam produktu.Serum ma złoty kolor, konsystencja jest raczej tłusta. Produkt mam od ok 3 tygodni i muszę przyznać, że już zauważyłam iż jest wydajny. ( używa go u mnie i siostra i mama, no i ja )
Na moje włosy używam dwóch pompek, wpierw rozsmarowuje je na dłonie i delikatnie wcieram we włosy. Lepiej nie przesadzać z ilością, bo nasze włosy po prostu zrobią się tłuste, a tego nie chcemy!
Włosy po nałożeniu od razu stają się gładziutki i mięciutkie, czyli pierwszy efekt jest zdecydowanie zadowalający. Warto nałożyć go przed rozczesaniem włosów. Ułatwi nam to zadanie i nie będziemy szarpać naszych włosów. Włoski nie są obciążone, ładnie się błyszczą. Warto posiadać taki olejek szczególnie jeśli poddajemy nasze włosy prostownicy lub suszarce. Zapach jest bardzo ładny, delikatny, ale nie zostaje on na włosach.
Produkt nie obciąża włosów, co jest zdecydowanym plusem i możemy użyć jeszcze innych preparatów do włosów ( lakieru czy odżywki). A wiadomo im więcej tym gorzej. Jeszcze jednym ogromnym plusem jest fakt, że możemy stosować produkt codziennie.

Ja wam go serdecznie polecam. Jest bardzo tani. Starczy wam na naprawdę długi okres i będziecie bardzo zadowoleni! Jest to Tańszy odpowiednik drogich produktów. A po co przepłacać?

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszwgo

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[930686].usefull || 0 }}% pomocna.

czemu nie znałam go wcześniej?

Kupiłam go całkiem przypadkowo.. można powiedzieć, że z nudów, miałam ochotę na coś nowego iiii.. nie zawiódł mnie. Wcześniej stosowałam mały jedwab z firmy Marion o pojemności 13ml jednak jedna buteleczka starczała na max 2 tygodnie (mimo, to byłam bardzo zadowolona), ale.. dlaczego mam przepłacać skoro za ten olejek arganowy zapłaciłam 20zł - pojemność 100ml, ale mam go już jakieś 3miesiące, a jeszcze mam troszkę mniej niż połowę buteleczki.

+ cena
+ wydajność
+ poręczna buteleczka
+ efekty takie jak podane w opisie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[789023].usefull || 0 }}% pomocna.

super produkt

witam ten produkt uzywam od dwuch tygodni i powiem szczeze ze zrobil na mnie duże wrażenie brdzo wydajny super zapach włosy miwkkie i ładnie sie układają stosowałam wiele odżywek ale ta jest super polecam

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[774214].usefull || 0 }}% pomocna.

godny uwagi!

Kupiłam w ciemno. Nic o nim nie słyszałam, nigdy nie miałam niczego z tej firmy, nikt mi go nie polecał, po prostu zobaczyłam go na półce w drogerii, sięgnęłam po niego i postanowiłam sama wypróbować.

Stosuję go już jakiś czas, więc co nie co na jego temat mogę powiedzieć...
A więc...

ZAPACH:
Przyjemny, nie jest intensywny, słabo wyczuwalny na włosach.

OPAKOWANIE:
Poręczne, przeźroczyste ( co jest niewątpliwym plusem ), dobrze dozuje się odpowiednią ilość produktu.

EFEKT:
Czyli najważniejsze ;-)
Serum to nakładam po każdym myciu na lekko osuszone ręcznikiem włosy. Przy czym tylko i wyłącznie na długość włosów ( nie ma co czopować skóry głowy sylikonami! ), a w szczególności końcówki. Efekt jest zadowalający. Włosy są nabłyszczone, wygładzone, a końcówki scalone. Dobrze się rozczesują, jednak wbrew obietnicy producenta serum nie przeciwdziała elektryzowaniu się.

A na co trzeba uważać? Na ilość, jaką nanosimy na włosy. Trzeba wyczaić, ile tego serum im potrzeba, żeby nie obciążyć włosków i żeby produkt dobrze się wchłonął, a nie pozostawił tłustego śladu ;-)

WYDAJNOŚĆ:
Ma 100ml i naprawdę niewiele go trzeba nałożyć, żeby był fajny efekt na włosach. Stosuję go już dłuższy czas, a nie zużyłam nawet 1/3 produktu. A więc jest produktem bardzo wydajnym.

DOSTĘPNOŚĆ:
Ja zakupiłam w drogerii Jaśminowa.

Polecam. Naprawdę wart uwagi!

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[768829].usefull || 0 }}% pomocna.