Tolerance Extreme, Creme (Krem do skóry nadwrażliwej i skłonnej do alergii (nowa wersja))

Cena już od 54,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Avene Tolerance Extreme Creme to krem do skóry nadwrażliwej i skłonnej do alergii. Zamknięty w tubce z opatentowanym systemem próżniowym D.E.F.I. Składa się jedynie z 9-ciu starannie wyselekcjonowanych i czystych laboratoryjnie składników. Sterylna formuła produktu zapewnia jego maksymalne bezpieczeństwo stosowania, a opatentowane opakowanie próżniowe pozwala zachować właściwości kremu Avene Tolerance Extreme Creme w nienaruszonym stanie. Nawilża i odżywia skórę nadwrażliwą i skłonną do alergii oraz wspomaga jej ochronę przez szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Idealny do codziennego nawilżania skóry.
O% substancji konserwujących.
O% substancji zapachowych.
O% substancji powierzchniowo czynnych.

Dobry, ale nie powala.

Krem w regularnej cenie kosztuje jakieś 80 zł, tyle za krem jedynie nawilżający bym nie dała. Kupiłam w promocji za 50% ceny za około 40 zł, tyle jest warty. To w moim przypadku krem wyłącznie nawilżający. Szybko się wchłaniał, nie podrażniał skóry, ale nie było to nawilżenie utrzymujące się do rana. Tuba poręczna, ale aplikator faktycznie nieprzewidywalny, przy wyciskaniu potrzebna jest uwaga.
Mam krem w wersji o bogatej konsystencji, która okazała się zaskakująco lekka. Bardzo szybko się u mnie wchłania (cera normalno-mieszana).
Nie wiem, czy kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344466].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobre nawilżenie

Mam skórę normalną w kierunku suchej. Teraz jest dodatkowo przesuszona, ponieważ stosuję retinoidy. Krem dobrze nawilża, nałożony w umiarkowanej ilości dobrze się wchłania. Jednak może być troche zbyt tłusty do stosowania na dzień. Nie należy do najtańszych produktów, jednak często można go znależć na promocji.
Odejmuję 1 gwiazdkę za okropne opakowanie, które z założenia ma być higieniczne, lecz bardzo często się przycina i wydobywa się z niego zbyt duża ilość produktu.

Używam tego produktu od: 4,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136341].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobry ale...

Kilka mini tubek tego kremu otrzymałam do testów od sieci aptek/drogerii.

Nie mam cery wrażliwej, nie mam uczuleń ale obecnie używam kremu z retinolem więc skóra jest przesuszona i robi się czerwona podczas demakijażu, nakładaniu podkładu z dodatkiem alkoholu itp.

To co jest zdecydowanie na plus to nawilżenie chociaż powinnam powiedzieć natłuszczenie. Zadowolone będą osoby z suchą cerą lub te, które chcą go używać wyłącznie na noc. Nie wyobrażam sobie używać go na dzień. Skóra bardzo się świeci, jest lepka a krem nie wchłania się całkowicie. Polecam jako krem na noc dla każdego, bo daje skórze komfort nawilżenia jakiego nie daje każdy krem nawilżający. Mam w domu wiele różnych kremów nawilżajacych do skóry suchej ale ten się wyróżnia. Nie daję 5* ze względu na lepkość - może przeszkadzać, skóra klei się do poduszki czego strasznie nie lubię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1120621].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

nie dla mnie...

Krem poleciła mi pani w aptece, mam cere wrażliwa alegriczną, ale tłusta. Potrzebowałam czegoś na uspokojenie cery. Krem jest strasznie tłusty, nie wchłania sie do końca, świece się po nim jak przysłowiowa żarówka, używam go zazwyczaj na noc, nawet jak użyje go 2 godziny przed snem, to i tak nie wchłania się do końca i pozostawia ślady na poduszcze. Może i troche nawilża, ale po zmyciu kremu nie zostaje po nim nic, dalej mam ściągniętą twarz. Plusem jest, że mnie nie piecze, co mam po większości kremów, jednak to za mało,żeby kupić następną tubkę. Wadą jest też cena, kupiłam za 55 zł, a wg. mnie powinien kosztować góra 20 zł. Opakowanie też jest beznadziejne, może higieniczne, ale totalnie niepraktyczne, wyciska się go zawsze za dużo.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1093296].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowny

Świetny produkt dla mojej wrażliwej skóry. Bardzo dobrze sobie radzi z łagodzeniem podrażnień. Zawsze ratuje moją skórę, gdy pojawiają się na niej niedoskonałości. Wystarcza na 2 miesiące, jednak uważam, że po tym czasie na tyle ratuje moją skórę, że nie trzeba go używać przez jakiś czas. Zawsze do niego wracam, gdy pojawiają się problemy.

Wadą kremu jest jego cena oraz opakowanie (po pewnym czasie używania odpada mi zamknięcie)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989685].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyny który nie robi mi krzywdy stosowany dłużej

Kiedyś od niego odeszłam, bo za mało nawilżał mi skórę. Ale zawsze go darzyłam ogromną sympatią, bo nie śmierdzi, a mimo że nie ma zapachu. Jest bardzo dobrze tolerowany przez wrażliwą skórę, producent nie wciska nam tu kitu.

Mam teraz wersję Riche (nie wiem czy dawno się pojawiła), bo trochę zdradzałam ten krem z jakimiś innymi, które pięknie pachniały, a ja mam fioła na punkcie zapachów.

Odkąd ma wersję bardziej bogatą, wcale już nie narzekam, że słabo nawilża. Skórę mam suchą w stronę mieszanej, ale ten krem nie nasila problemów z zaskórnikami (tak jak niestety bywało to z bardzo dobrze nawilżającym kremem tej firmy do skóry suchej, który też mnie w sumie nieraz już poratował)

W stosowaniu jest całkiem przyjemny, dobrze się wchłania, nie pozostawia dziwnego filmu.

A co muszę napisać, skóra jest po nim jakaś taka mięciutka. Warto.

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927373].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój KWC zamiast dermatologa

Mam 40 lat i mega wrażliwca, teraz bardziej niż kiedyś (może hormonki mi trochę zwariowały). Ten krem uratował mnie przed dermatologiem, a mam takich wizyt dosyć ... mam super wrażliwą i suchą cerę do tego stopnia, że nawet kosmetyczka bała się zrobić kawitację, która jest jednym z łagodniejszych zabiegów. Jednak po tym kremie i kilku pilingach kawitacyjnych ilość liszai się zmniejszyła, a nawet są dni kiedy ich w ogóle nie mam :). Używam go rano pod makijaż.

PLUSY:
- opakowanie próżniowe (do tubki nie dostaje się powietrze z zew. to jest tzw system zamknięcia DEFI, dzięki czemu krem cały czas jest sterylny,
- mega nawilża, nie uczula, nie zapycha,
- lekka konsystencja,
- bez zapachu,
- można stosować pod makijaż,
- dostępność,
- mały skład produktu (idealnie dla mega wrażliwej skóry) tylko 9 składników

MINUSY:
jednak jesli jest ktoś uczulony na parafinę to niestety odpada bo ją zawiera( Paraffinum Liquidum) .

POLECAM GORĄCO

PS>Jest to napewno krem, który jeśli nawet nie pomoże to napewno nie zaszkodzi. Głównie należy go stosować jako pomoc do przywrócenia równowagi skóry a nie cały czas.

Używam tego produktu od: 3 misięcy
Ilość zużytych opakowań: 1,3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894476].usefull || 0 }}% pomocna.

ratunkowy wybawca

To moja pierwsza recenzja po długim czasie nieobecnośći na KWC ale ten produkt dodał mi niejako inspiracji wiec pisze.Mam cere mieszana ,naczynkową i jak sie okazało już z trądzikiem różowatym czyli po prostu dotkniętą chorobą która wymaga leczenia niestety, co sie okazało bardzo trudnego do przejścia.On stanowi pomoc przy podrażnieniach z jakimi sie borykam po stosowaniu protopicu,rozexu i innych lekarstwach stosowanych na skóre miejscowo.Krem ten niestety ma zabójczą cene można go dostać w promocji ale trzeba sie nagimnastykować troche,jednakże jest bardzo wydajny przy codziennym stosowaniu starcza na jakieś 3.5 miesiąca .Nie zpycha ,nie uczula ,nie ma żadnych konserwantów dlatego to geniusz mój wybawca .Czemu więc nie dałam mu 5 gwiazdek? Za tą nieszczęsną parafine ,która w nim dominuje i za to że przetłuszcza troche, twarz sie po nim świeci, ale wybaczam mu to i zostane z nim.

Używam tego produktu od: września 2013 roku
Ilość zużytych opakowań: całe 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[886307].usefull || 0 }}% pomocna.

prawdziwy bohater

zakupiłam go po zabiegu laserowym i zarówno wtedy, jak i teraz się sprawdził. po pierwsze- po zabiegu pomógł zregenerować skórę i ją zabezpieczył. ochronił, ukoił, nie podrażnił. myślałam, ze już nie będzie mi potrzebny po wygojeniu skóry a tu niespodzianka..
ostatnio borykałam się ze strasznym wysypem spowodowanym podrażnieniem innymi kosmetykami i zrezygnowana, że nic nie pomaga, postanowiłam sprawdzić jak poradzi sobie tolerance. i mile mnie zaskoczył. uspokoił skórę, wyciszył, wyrównał, złagodził, nawilżył i nie zapchał. po prostu uratował. prawdziwy bohater.
opakowania nie lubie, bo muszę mocno ścisnąć tube aby wyszedł krem i wychodzi go trochę za dużo. konsystencja aksamitna, przyjemna.
na pewno do niego wrócę w mniej i bardziej kryzysowych sytuacjach.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[810471].usefull || 0 }}% pomocna.

Doskonale przyjemny opatrunek

Skuteczny opatrunek przywracający kondycję
Krem Tolerance Extreme stosowałam w trakcie kuracji Glyco-A. Natrafilam na niego przy okazji zestawów Avene. Krem typu opatrunek S.O.S.

+ ratuje silnie podrażnioną cerę
+ bezzapachowy
+ koi i uspokaja
+ łagodzi rysy
+ dobrze nawilża
+ pozostawia warstwę ochronną po aplikacji na skórze
+ gęsta przyjemnie kremowa i delikatna konsystencja
+ łatwo sie aplikuje
+ nie zapycha
+ zawiera nawilżającą glicerynę i skwalan
+ skóra odzyskuje komfort i kondycję
+ zawiera wodę termalną z Avene
+ minimalna ilośc koniecznych skladników
+ dostępny również jako50 ml z systemem zamknięcie D.E.F.I
+ szalenie wydajny
+ brak phenoxetanolu
+ brak konserwantów
+ brak substancji zapachowych
+ brak substancji powierzchniowo-czynnych

+/- relacja pojemności do ceny, aczkolwiek traktowany jako interwencja kryzysowa te 5ml zapewniają 100% sterylność i bezpieczeństwo, zaś tuba 50 ml jest idealną inwestycją na sytuacje kryzysowe a kosztuje niecałe 50 zł
+/- obecność parafiny moze odstraszać, niemniej na mojej mieszanej cerze nie wyrzadził szkody. Parafina w wypadku tego kremu ma dzialac jak opatrunek okluzyjny przed utratą wilgoci, zatem spodziewajmy sie ze zostawi drobny film na skorze, co jednak nie powodowało u mnie silnego przetłuszczenia. Niemniej niewskazany wówczas makijaz (chociazby nawet ze względu na podraznioną cerę a nie na tłusty film)

Minusow ewidentnych nie odnotowałam.

Krem jest świetny i niezwykle łagodny.
Posiada konsystencję puszystej śmietanki, aplikuje sie lekko i miekko. Z uwagi na parafine w składzie pozostawia okluzyjny film na skórze.

Sklad doskonaly i minimalny:
Avene Aqua - woda termalna Avene
Glycerin - gliceryna, humektant
Paraffinum Liquidum- okluzyjna parafina
Squalane - skwalan. emolient
Carthamus Tinctorius - olej z krokosza brawerskiego. przeznaczonych dla skóry tłustej z trądzikiem, mieszanej (z tendencją do tłustej), przy skórze ze skłonnością do stanów zapalnych. Szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy.
Cyclomethicone - silikon
Glyceryl Stearate - humektant
Sodium Carbomer - skladnik konsystencjotworczy
Titanium Dioxide -barwnik, filtr UV, w mikronizowanej (drobno zmielonej) formie używana jako filtr przeciwsłoneczny (UVA i UVB) w kremach, mleczkach, lotionach do ciała, skutecznie chroni przed poparzeniem słonecznym i przedwczesnym starzeniem skóry. Szczególne zastosowanie znajduje w kosmetykach dla dzieci i osób o wrażliwej skórze
używana jako dodatek do przezroczystych składników kosmetycznych w celu zmętnienia, aby utrudnić przenikanie światła jako zagęszczacz w emulsjach

Bardzo szybko moja skóra odzyskala komfort.
Idealnie sie sprawdza w sytuacjach kryzysowych takich jak: kwasy, silne podrażnienie słońcem, silne przesuszenie i alergia. Stosowalam go w wersji 5 ml (zdjęcie ponizej) jak i 50ml. Male tubki sa idealne na krótkotrwałe kuracje i wymagają szybkiego zużycia ( z uwagi na zachowanie sterylności i bezpieczenstwa produktu), są tez droższe. Tuba 50ml ma opatentowany przez Pierre Fabre system zamknięcia DEFI( Dispositif Exclusif Formule Intacte)chroniący krem i zapewniający sterylność jak najbardziej zblizoną do tej z jaką opuscił krem fabrykę. Zamknięcie działa na zasadzie śluzy (dzialanie systemu zalaczone ponizej) udostępniając krem a po rozluźnieniu nacisku na tubę śluza się zamyka uniemożliwiając dostęp tlenu i bakterii do zawartości tubki. Tres genial!
Nie jest to bynajmniej krem dlugodystansowy, a idealny jako s.o.s z uwagi na sklad. Stosowany stale nie przyniesie cerze korzyści, gdyż jego przeznaczeniem jest przywrocenie skórze rownowagi i odbudować jej warstwę hydrolipidową. Raz odzyskana równowaga pozwala na siegnięcie regularnych preparatow pielegnacyjnych dostosowanych do rodzaju i potrzeb skóry. Producent zaleca krem nie tylko przy nietolerancji, alergii, nadwrazliwości czy podraznieniach ale rowniez po zabiegach kwasami, laserowych, peelingach.

Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: 2009 _____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Używam tego produktu od: od 2009
Ilość zużytych opakowań: 2x50ml, 2 x 5ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[777494].usefull || 0 }}% pomocna.