Eveline, Tusz 3D Glam Effect (Tusz wodoodporny pogrubiający, podkręcający i wydłużający)

Jedwabisty tusz zawiera specjalny, akrylowy copolimer, który zapewnia rzęsom wodoodporność i gwarantuje trwały makijaż przez cały dzień. Nylonowe włókna, przyczepiając się do rzęs, zagęszczają je i wydłużają. Woski Carnauba i pszczeli, otaczając każdą rzęsę, gwarantują wspaniały efekt pielęgnacyjny.
Specjalnie dobrana szczoteczka pozwala gładko i szybko rozprowadzić tusz od nasady aż po same końce rzęs, precyzyjnie pogrubiając, podkręcając i wydłużając każdą rzęsę z osobna. Specjalna formuła 3D gwarantuje uzyskanie trójwymiarowego efektu, już po pierwszym zastosowaniu:
- Maksymalnie i perfekcyjnie pogrubione rzęsy
- Fantazyjnie i zniewalająco podkręcone
- Maksymalnie i długotrwale wydłużone.

Cena: 14-16zł / 10ml

Wszystko super, ale...

Wyjechałam sobie na wakacje z opcją codziennych kąpieli w jeziorze i już na miejscu przypomniałam sobie, że zapomniałam o kupieniu wodoodpornego tuszu. Przy najbliższej okazji wpadłam więc do Rossmanna, żeby uzupełnić brak. Wcześniej słyszałam dużo dobrego o tuszach Eveline, a nie chciałam na szybko kupować czegoś przekraczającego 15 zł, więc poleciałam od razu na półkę z tą marką. Z racji, że wizyta w tym sklepie była po drodze dokądś tam, to miałam dosłownie 1,5 minuty na zastanowienie się, który tusz wybrać. Wolę tradycyjne szczoteczki, a nie te silikonowe, więc dużego wyboru nie było - ten jeden był wodoodporny, tradycyjny, a do tego najtańszy ze wszystkich (mam wrażenie, że im węższe opakowanie, tym niższa cena).
Zaraz po powrocie do samochodu zajrzałam tutaj i się trochę przestraszyłam, bo ocena niziutka... Ale czytając recenzje upewniłam się przynajmniej, że jest wodoodporny, a na tym mi najbardziej zależało.
Przetestowałam od razu po powrocie, żeby nie zaskoczyć się nad jeziorem. Trzeba przyznać, że efekt jest zadowalający - wydłuża, pogrubia (choć trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością, wtedy trochę skleja rzęsy), podkręca, wszystko zgodnie z planem. Bez wow, ale jak na coś tak przypadkowego i taniego, a do tego z tak złymi ocenami, to jestem naprawdę usatysfakcjonowana. Trzy godziny wytrzymał całkiem przyzwoicie, trudno mi powiedzieć, czy delikatny cień pod oczami to ślad po zmazanym wcześniej tuszu, czy osypany ten. Niestety próby prysznica nie wytrzymał... Nie oszczędzałam wody do lania na twarz, a do tego parokrotnie potarłam oczy. Wyszłam spod prysznica jako panda - nie było jakoś tragicznie, ale nie tego się spodziewałam po wodoodpornym tuszu.
Dzisiaj spędziłam z nim cały upalny dzień, jakieś 7 godzin. Przez cały ten czas efekt wydłużenia, podkręcenia i pogrubienia się utrzymał! Niestety trochę obsypany, ale bardzo delikatnie. Cóż, głowy w jeziorze jednak na wszelki wypadek nie zamoczyłam...
Jestem naprawdę zadowolona, dałabym może nawet 4 gwiazdki, gdyby nie jedno... Tusz nie spełnia swojego podstawowego zadania!

Plusy:
+ cena
+ ładne opakowanie
+ dobra konsystencja
+ wygodna szczoteczka
+ odpowiednia dla mnie czerń
+ wydłuża
+ pogrubia
+ podkręca
+ efekt długo się utrzymuje

Minusy:
- NIE JEST ZA BARDZO WODOODPORNY
- trochę się obsypuje
- może sklejać rzęsy

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Żałuję, że kupiłam

Produkt ten kupiłam pod wpływem chwili, ponieważ potrzebowałam jakiegokolwiek tuszu do rzęs. Nie jestem fanką tuszy wodoodpornych, ale tym razem pomyślałam, że spróbuję. Zachęciła mnie niska cena, ładne opakowanie, szczoteczka i do tego uważam, że produkty Eveline są całkiem w porządku.
Tusz miał intensywny kolor czerni, który ładnie wyglądał na rzęsach. Przy początkowych użyciach rzeczywiście pogrubiał, chociaż już wtedy miał problemy z dobrym rozdzieleniem rzęs oraz ich wydłużeniem (chociażby minimalnie). Trwałość również była na plus.
Jednak po, dosłownie, kilku aplikacjach tusz wyglądał coraz gorzej na rzęsach. Sklejał je, nie wydłużał, kruszył się - po prostu makijaż oka wyglądał nieestetycznie.
Więcej się już nie skuszę na tusz wodoodporny, ponieważ to produkt po prostu nie dla mnie. Jednak ten miał słabą jakość, dlatego nikomu go nie polecę.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Bardzo dobry

Kupiłam go niedawno i powiem szczerze - skusiła mnie cena, ładne opakowanie i wygląd szczoteczki. Do tej pory korzystałam głównie ze Scandaleyes Retro Glam Rimmela, ale cóż, wszystko, co dobre, kiedyś się kończy, a gotówki za dużo nie posiadałam. Wybrałam więc to cudo i z niepewną miną zapłaciłam w kasie Rossmana. W domu wypróbowałam i powiem szczerze, jest bardzo dobry.
+ Rozdziela moje krótkie, jasne, ale cholernie gęste u nasady rzęsy
+ Podkreśla je.
+ Lekko podkręca.
+ Wydłuża, ale nie spektakularnie, a na takim looku mi zależy.
+ Jest bardzo wilgotny.
+ Nie śmierdzi.
+ Popłakałam się wczoraj - tusz nie rozmazał się, a więc wodoodporny :D
+ Tani - niecałe 11,30 w Rossmanie bez promocji.

Zamierzam korzystać z niego jako awaryjny produkt, ale zadowolenie jest.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Manicure - klasyczny

nie jest tak źle...

Tusz Eveline jest naprawdę wodoodporny. Takie jest jego główne zadanie, a wywiązuje się z niego na 5+. Na samym początku użytkowania, ciężko jest się przyzwyczaić do jego szybkiego "zastygania" na rzęsach, przez co łatwo robić nim "owadzie nóżki", a właściwie nóżkę, bo można rzęski skleić nim wszystkie rzęsy w jedną. Na szczęście, jeśli go nakładamy malując warstwa po warstwie w odstępach kilkunastu sekund, otrzymujemy piękny wachlarz długich rzęs. Jest to wachlarz czarny, mega długi, ale niestety niepogrubiony, a o to głownie miało chodzić z jego właściwościami. Za te problemy odejmuję pół gwiazdki. Za to całą gwiazdkę odejmuję za jego demakijaż. Trzeba na niego zużyć dwa razy więcej płynu dwufazowego, co w ostateczności się nie kalkuluje, bo kupując tusz za 30 zł, nie muszę zaraz dokupywać dodatkowych kosmetyków. Ogółem porządny, ale nie pożądany na przyszłość.

Używam tego produktu od: używam od miesiąca

Okropność

Kupiłam, ponieważ mój ukochany tusz z Avon\'u zagubił się w akcji, a potrzebowałam na gwałt innego.
Skuszona pięknym opakowaniem i niewygórowaną ceną (13 zł) zadowolona udałam się do kasy.
Jak w domu się umalowałam stwierdziłam że do ideału to mu daleko, ale również nie jest najgorszy.
Jednak szybko zmieniłam o nim zdanie, kiedy zaczął się kruszyć, rozmazywać i szybko po prostu znikać z oczu.
Szczoteczka nie jest najgorsza opakowanie ładne. Szkoda tylko, że zawartość taka kiepska.
Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku użyć
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

W ostateczności...

Dostałam ten tusz w prezencie, bo sama jestem wierna innemu tuszowi tej marki i nie zamienię go na żaden inny. Pomyślałam, że może ten prezent dołączy do mojej grupy ulubionych kosmetyków. Nic podobnego.

- tusz jest nietrwały
- kruszy się
- nie pogrubia
- nie wydłuża
- nie rozdziela rzęs

Gdyby nie to, że mam jasne rzęsy, prawdopodobnie wogóle nie zauważyłabym, że coś mam na rzęsach.

Dałam jedną gwiazdkę tylko dlatego, że zdarzyło mi się używać jeszcze gorszych tuszy.

Używam tego produktu od: kilka razy

średni

kupiłam oczywiście za względu na niską cenę i wodoodporność. później przeczytałam recenzje na wizażu i przeraziłam się. na szczęście nie było aż tak źle. przez pierwsze 2-3 tygodnie byłam z tuszu bardzo zadowolona. nie rozmazywał się, nie kruszył, nie sklejał rzęs, nawet jakoś wytrzymywał moje wiecznie płakanie. rzęsy wyglądały naturalnie, ale ładnie, były ciemniejsze, grubsze, dłuższe. po tych 2-3 tygodniach tusz jakby stracił trochę swoje właściwości. przy malowaniu zaczęły się robić grudki na rzęsach, trochę zaczął je sklejać. i coraz gorzej wytrzymywał łzy. jeżeli chodzi o zmywanie to tak sobie. jakieś tam trudności sprawia, ale przy odrobinie wysiłku schodzi np. dwufazową ziają. zużyję go, ale na pewno nie kupię ponownie. nawet nie dlatego, że jest jakiś beznadziejny, tylko mam jeszcze mnóstwo tuszów w podobnej cenie do wypróbowania, a znam inne w tej samej cenie lepsze od tego.

Jak dla mnie okej

Przede wszystkim zdziwiła mnie ilość negatywnych opinii na temat tego tuszu. Nie jest on może jakiś wybitnie dobry, ale nie jest też aż taki zły. Mam go już od paru miesięcy. Opakowanie mnie skusiło do kupna. Plusem była cena, coś w granicach 10-11 zł. Po takim czasie od otwarcia jeszcze nie wysechł. Szczoteczka jest w porządku, początkowo był trochę zbyt rzadki ale z czasem się "ogarnął". Na rzęsach wygląda dobrze, jeśli ma się czas je rozczesać dodatkowo mini grzebyczkiem. Ładnie wydłuża. Minusem jest zapach. Okropny, trochę spirytusowy, po prostu tragiczny. Poza tym jest to tusz godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

COŚ STRASZNEGO

W życiu nie mialam tak nie udanego tuszu.. Kupiłam go przed wyjazdem nad jezioro. Przed kąpielą nałozyłam go na rzesy, troche poleżałam po czym wskoczyłam do wody. To co zobaczyłam po wyjściu to była tragedia... Miałam prawdziwe smoky eyes! Gdyby chociaż wyglądał na tych rzęsach jakoś rewelacyjne to możliwe, że wybaczyłabym ten odchył. Nic specjalnego, rzęsy jak były krótkie takie zostały. Podsumowując: najgorzej wydane 15zł w moim życiu, dałabym 0 gwiazdek jeśli byłoby to możliwe. Z prawdziwą roszkoszą i szczesciem nie do opisania wywaliłam ten shit do kosza.

tragedia - omijać szerokim łukiem!

Nie wiem co mnie kiedyś podkusiło żeby kupić ten tusz... może opakowanie, może cena.
MINUSY:
- wysechł dosłownie po miesiącu
- śmierdział okropnie
- wyrywał rzęsy
PLUSY:
- przynajmniej nie było dużo do zmywania po nim;]

Używam tego produktu od: 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Kiepski

Kupiłam ten tusz z ciekawości. Spodobała mi się szczoteczka. Niestety, poza szczoteczką nic dobrego w tym produkcie nie ma. Sam tusz - jako substancja - skleja rzęsy, bo jest za gęsta po lekkim wyschnięciu (po 7 dniach użytkowania).
Wypróbowałam szczoteczkę z moim starszym tuszem i rewelacyjnie rozdzieliła rzęsy.

Nie polecam akurat tego produktu. Natomiast z Eveline wypróbujcie sobie np. VOLUME CELEBRITIES (tani, a wprost rewelacyjny do moich rzęs)

Ilość zużytych opakowań: pół

porażka...

Ten tusz to po prostu porażka.

Minusy:
- skleja rzęsy
- pozostawia grudki
- ciężko się go zmywa

Plusy:
- wydłuża rzęsy

Jedna gwiazdka za wydłużenie rzęs, niestety żadna to pociecha wobec nieestetycznych grudek jakie z sobą zostawia:/ poza tym za cenę 11 zł można kupić o wiele lepsze tusze innych marek. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie