Adidas, Fun Sensation, Deodorant Spray (Dezodorant perfumowany z atomizerem)

Adidas, Fun Sensation, Deodorant Spray (Dezodorant perfumowany z atomizerem)

Uzależniający, owocowo - kwiatowy zapach `Fun Sensation` emanuje radością. Wyróżnia go porywająca soczystość maliny granita, aromatyzowanej różowym pieprzem oraz cierpką cytryną. Kwiatowe serce zapachu rozkwita słodką różą i czarującym fiołkiem, rozświetlone przez soczyste liczi. Nuty bazowe zmysłowego drzewa sandałowego nadają dodatkowego wymiaru uzależniającej ambrze i delikatnemu piżmu, tworząc skrzący i atrakcyjny zapach.
Dezodorant perfumowany w atomizerze to idealne uzupełnienie wody toaletowej. W eleganckim, szklanym opakowaniu.

zapachowa
dezodoranty zapachowe
uzupełnienie perfum
szklane z atomizerem
normalna

Przyjemniaczek

Dezodorant otrzymujemy w szklanej butelce o pojemności 75 ml. Opakowanie przezroczyste dzięki czemu możemy łatwo kontrolować zawartość. Atomizer bardzo sprawny, ładnie rozpyla produkt.
Zapach owocowo- kwiatowy, dominują jednaj owocowe nuty, takie pod brzoskwinkę.Zapach jest słodki, ale nienachalny i mdły. Bardzo przyjemny, świeży, idealny na lato, taki młodzieżowy, idealny na dzień. Trwałość jest średnia. Nie jest to zapach, który idzie za nami. Jest to delikatny aromat. Powiedziałabym, że idzie w kierunku mgiełki do ciała.ja go dorwałam za dyszkę więc nie żałuję zakupu.

Bardzo fajny i trwały zapach

Akurat na Adidasa w tej formie skusiłam się przez przypadek - wyprzedaż w Rossmannie w cenie 4,99 była mocno przekonująca ;)
Zapach bardzo mi się podoba. Jest rześki, lekko słodkawy, owocowo-kwiatowy, z naciskiem na owocowy. Przy tym okazał się bardzo wydajny - wciąż od kwietnia mam ponad połowę, a na wyjeździe wręcz się nim oblewam ;)
Podoba mi się również to, że jest trwały. Da się go wyczuć późnym wieczorem, gdy psikałam się rano. Nie brudzi ubrania. Myślę, że jeśli jakiś zapach wpadnie w oko... no w nos zasadniczo, to nie będę się bała zaryzykować - bo trwałości nie można mu odmówić. Nie wiem natomiast jak w tej chwili wygląda sprawa z dostępnością Fun Sensation, ale jeśli gdzieś znajdziecie to gorąco polecam. Orzeźwiający, radosny i letni zapach :)

Ładnie pachnie

Skuszona super cena bo dosłownie 5 zł ! Kupiłam i ? Fajnie pachnie , lekko, owocowo. Po prostu delikatnie, idealnie na upalne dni. Nie mogę napisać złego słowa. Fajna szata graficzna powoduje dodatkowy zmysł dla oka. Jestem w szoku że udało mi się upolować taka promocję! Czasem warto poszperać w sklepach. Gorąco polecam na ciepłe dni. Nie dusi i nie drażni

Letni zapach

Słodziutki perfum, ma w sobie jakąś nutkę, która mi przeszkadza. Ogólnie fajny zapach na lato. Opakowanie standardowe dla perfum tej marki, dobry atomizer. Niestety spray ten w ogóle nie jest trwały. Bardziej jest to mgiełka niż coś perfumowanego. Raczej nie polecam...

Slodziaczek

Jestem fanka słodkich perfumow. Stosuje go na codzien. Jest bardzo trwały. Pryskając rano- czuje go przez cały dzien. Lubie w nim to, ze jest jak mgiełka- mozna pryskać na ciało, na ubrania- a ja często jeszcze odświeżam nim pokoj w dzien! :)
Perfum za niewielka cenę mieszczący sie w torebce.
Trzeba tylko uważać na szklana buteleczkę, bo jak wiadomo przy mocniejszym upadku mogłoby to sie zle skończyć!

Przyjemny letni zapach

Przyjemny słodki zapach. Taki dzienny. Ja go używam idąc latem na rower czy rolki. Nie jest ciężki pomimo swojej słodkości. Używam go w tych sytuacjach, bo lubię ładnie pachnieć a on mi się kojarzy właśnie w takich sytuacjach. Niezobowiązujących.
Jak na dezodorant utrzymuje się w porządku. Wiadomo trzeba w ciągu dnia psikac kilka razy ale to nie problem.
Buteleczka szklana, dobry atomizer. Nie zostawia mokrych plam.

Alternatywa dla perfum na lato

Cała seria zapachów adidas odpowiadająca mgiełkom zapachowym. Jak dla mnie dobra alternatywa na lato aby szybko się odświeżyć i zastąpić cięższe perfumy jeśli ktoś chce delikatnie pachnieć.

Zapach bardzo fajny, przyjemny, lekki ale też wyraźny idealny na lato. Wyczuwalne nuty kwiatowo owocowe, które szybko odświeżają i pobudzają. Nie jest ani za słodki ani też zbyt mdły dość długo wyczuwalny.

Opakowanie jest szklane i przezroczyste dzięki czemu widać poziom zużycia produktu. Szata graficzna w odcieniach tropikalnej pomarańczy, bardzo optymistyczny kolor. Widoczne logo marki na etykiecie. Poza tym wygodne i poręczne, zmieści się do torebki aby mieć perfum zawsze pod ręką.

Aplikacja jest przyjemna ponieważ atomizer jest bardzo wygodny, dobrze rozpyla produkt do ostatniej kropelki. Dezodorant jest łatwo dostępny znajduje się w wielu drogeriach w korzystnych cenach, często w promocji lub w zestawie z innym produktem o tym samym zapachu.

Cena tez przystępna w miarę atrakcyjna szczególnie jeśli wyrwiemy go w promocji. Moim zdaniem warto przetestować.

Letni zapach

Bardzo przyjemny i wakacyjny zapach.
Nie jest zbyt słodki.
Używałam to częściej jak chodziłam do szkoły że względu na swoją niska cena i nie za mocny zapach.

Zapach na co dzień

Zapach dezodorantu jest całkiem fajny. Chętnie używam go w ciągu dnia. Nie jest intensywny, więc idealnie nadaje sie do pracy, czy szkoły. Trwałość bardzo przeciętna. Jest niedrogi i dostępny chyba w każdej drogerii.

Może być

Ten dezodorant można znaleźć prawie w każdej drogerii za niska cenę więc to idzie na plus. Zapach ma ładny ale napewno nie trwaly. Używam go gdy chce się szybko odświeżyć przed wyjściem z domu i nie mam czasu.

Nie

Dezadorant Adidas który nie zaskoczył mnie w ogóle zapachem A tym bardziej trwałością... Nie trafił w moje gusta. Po 15 minutach zapach ulecial a na ubraniach nie czuć w ogóle... Bardzo tani i dostępny niemal że w każdych większym sklepie czy drogerii.

Nie jest zły

Zapach dla mnie trochę za bardzo mdły, jest trwały, wydajny w wygodnym opakowaniu z atomizerem. Nie jest drogi, jednak zapach nie przeznaczony dla mnie