Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy (nowa wersja))

Rimmel Podkład Lasting Finish 25 Hour Foundation to trwałość do 25 godzin. Nowa formuła z Mineral Complex pomaga w rewitalizacji i ponownie ożywia przepracowaną skórę. Brak oznak zmęczenia, makijaż na całe 25 godzin. zapewnia sprawne lekkie pokrycie. Lasting Finish 25 Hour Foundation zawiera nawilżający system Aqua Primer więc skóra jest nawilżona i czuje się komfortowo przez cały dzień. Skóra staje się pobudzona, nawilżona a kolor pozostaje wierny.

Się polubiliśmy

Zakupiłam go w ciemno, kierując się tylko i wyłącznie opiniami znalezionymi w internecie. I okazał się to być trafny wybór.
Podkład ma dość słabe krycie, nie zapycha i daje takie trochę błyszczące wykończenie. Mam odcień 100 ivory, ale nie jest to zbyt jasny kolor. Jak dla mnie to tak sobie wyobrażam kolor Nude.
Produkt nie należy do najtrwalszych, nie zasycha na twarzy przez co ściera się w ciągu dnia, wiec jest ryzyko zostawienia plam na jasnych ubraniach.
Mimo to lubię go, bo jest do stosowania na codzień.

dobry, ładny efekt naturalny

Naturalny efekt przy jednoczesnym dobrym kryciu. Bardzo estetyczne opakowanie. Nie tworzy maski. Nie zauważyłam żadnych niespodzianek. Nie wchodzi w pory.

Rimmel lasting finish

Aktualnie używam tego podkladu, jak dla mnie jest jak najbardziej okk, nie mam idealnej cer, dobrze kryje, dla lepszego efektu używam do tego pudru z tej samej serii, nie tworzy efektu maski, nie splywa z twarzy nie świeci się, na promocji warto kupic

Niestety nie dla mnie

Używałam tego podkładu jakiś czas temu. Plusy: cena, krycie i wykończenie. Minusy: miałam problem by dobrać odpowiedni kolor, zapycha, dość szybko się świeci i ciastkuje. Ogólnie nie polecam

Kosmetyk na 5 -

Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation to w moim odczuciu dobry podkład. Zawsze nakładam go gąbeczką przez co na twarzy wygląda obłędnie. Używam go już kilka lat na przemian z innymi podkładami. Zużyłam 3 buteleczki jestem w trakcie 4. Jest idealny na jesień i zimę latem zamieniam go na coś lżejszego.
Nie należy do najtańszej póki cenowej bo kosztuje około 35 zł, ale jest wart swojej ceny.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie nie nie !

Po wycofaniu mojego ulubionego podkładu z Rimmela, przerzuciłam się na ten, ponieważ ma praktycznie ten sam skład, tylko dodatkowo wprowadzone jakieś serum. Używałam go trzy dni i oddałam mamie. Już po pierwszej aplikacji twarz była czerwona, dostałam okropnego świądu skóry i zapchał mnie dosłownie na całej twarzy. Nie jest z najtańszej półki i wiem że już na pewno po niego nie sięgnę.

Zapychacz

Na początku bardzo się z nim polubiłam. Znalazłam idealny kolor, super opakowanie , konsystencja troszkę kremowa. Fajnie wyglądał na twarzy. Trwałość, też bardzo w porządku. Niestety po dłuższym czasie stosowania na czole wyskoczyła potworna kaszka.Dopiero gdy przestałam stosować ten produkt, skóra zaczęła wracać do normy. Dużo czasu zajęło mi powrócenie do stanu przed Rimmelem. Teraz stosuję ten sam podkład tylko w wersji breathable i jest cudownie, nie zapycha!

Perełka wśród podkładów

Mam cerę mieszana i jednocześnie naczynkową. Przeszłam przez wiele fluidów i przy mojej cerze nie radziła sobie większość fluidów bo podkreślały suche skórki szczególnie w okolicy nosa. Natomiast ten jest idealny. Moja cera nie świeci się, bardzo dobrze wygląda na zdjęciach, nie robi efektu maski. Twarz wygląda bardzo naturalnie. Do tego ma śliczny zapach. Po 10h nadal wygląda bardzo dobrze. W dodatku na promocji można go kupić już za 25 zł więc tym bardziej warto. Z pewnością mogę uznać ten fluid za jeden z lepszych jak i najlepszy. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Przyzwoity

Podkład na prawde fajny. Mam cere mieszaną z tradzikiem. Ten podklad na prawde spoko wygląda na twarzy. Krycie ma też super. Nie jest to najpiekniej wyglądajacy podklad na mojej twarzy ale jest na prawde przyzwoity. Nie zapchał mnie. Zapach przyjemny. Jednak ma tendencje do scierania sie.

Podkład dla niewymagających

Kupiłam kolejne zopakowanie rzędu opakowanie wyłącznie ze względu na moją cerę. Nie pozostawia efektu maski, dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania, lekki, niewyczuwalny, idealny na lato. Podkład delikatnie kryje niedoskonałości, perfekcyjnie sprawdza się do makijażu codziennego. Niezła jakość za średnią cenę.

Świetne krycie :)

Podkład za niewielkie pieniądze a jaki dobry efekt. Krycie jest rewelacyjne i bez efektu maski. Mam mieszaną cerę, więc w strefie T podkład słabiej się trzyma, ale i tak jestem zadowolona. Nie polecam go na ciepłe dni, bo jest nieco za ciężki i w upale robi się nieprzyjemnie, ale na zimę nadaje się idealnie.

Nie dla cery tłustej

Skóra po nim wydaje się być nawilżona, a przy tym potrafi dać dobre krycie. Ma ładny, delikatny zapach. Mam tendencje do przetłuszczonej cery w strefie T. Ten podkład niestety sobie z tym nie radzi i po kilku godzinach wymaga poprawki.

Na lato super

Używam tego podkładu codziennie I muszę przyznać że się nie zawiodłam. Dobre krycie, przypudrowany trzyma się cały dzień. Najlepsza jego zaletą jest lekkość formuły w porównaniu do Catrice Hd albo Kobo które według mnie są moco kryjące, ale i cięższe. Noszę w pracy okulary A na słoneczne dni okulary przeciwsłoneczne i zawsze mam podkład starty Z nosa. Przy nim też to występuje, ale o wiele mniej widocznie. Nie płynie, nie waży się nawet przy poceniu twarzy w lato. Krycie jest bardzo dobre, ja w lato nie potrzebuje dużego krycia. Polecam!