Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy (nowa wersja))

Rimmel Podkład Lasting Finish 25 Hour Foundation to trwałość do 25 godzin. Nowa formuła z Mineral Complex pomaga w rewitalizacji i ponownie ożywia przepracowaną skórę. Brak oznak zmęczenia, makijaż na całe 25 godzin. zapewnia sprawne lekkie pokrycie. Lasting Finish 25 Hour Foundation zawiera nawilżający system Aqua Primer więc skóra jest nawilżona i czuje się komfortowo przez cały dzień. Skóra staje się pobudzona, nawilżona a kolor pozostaje wierny.

Lubimy się bardzo

Podkładu używam niemal codziennie,jest niezwykle trwały i kolor nie oksyduje od dwoch miesięcy. Kryje niedoskonałości w kierunku mocnego,ale nie w kierunku robienia maski na twarzy.

Meh..

Do podkładu Rimmel Lasting Finish podchodziłam kilka razy. Za każdym podejściem byłam mniej lub bardziej zadowolona, w zależności z jakimi kremami i bazami go stosowałam lub bez nich. Nie była to miłość od pierwszego użycia ani tez nie był to totalny bubel, dlatego ciagle żywiłam do niego nadzieję na "lepsze jutro". Konsystencja podkładu jest lekko kremowa, jednocześnie według mnie delikatnie tępa. Produkt nałożony gąbeczka daje u mnie efekt mokrej skóry (nie daje matu, błyszczy się i wymaga przypudrowania produktem sypkim) natomiast pędzlem ciężko rozprowadzić go na tyle dobrze i szybko, aby wszędzie był nałożony równomiernie i bez efektu maski. Podkład zapewnia średnie krycie. Można je stopniować jednak u mnie podkreślał wtedy włoski na twarzy i wyglądał niefajnie..
25h trwałość, którą zapewnia producent nie wytrzymuje nawet 5 godzin. Na mojej mieszanej cerze (normalne policzki, przetłuszczająca się strefa T) podkład wyglada dobrze max 2-3h od nałożenia, po czym zaczyna się wyświecać, a cały makijaż wygląda jakby był noszony conajmniej pół dnia. Do tego już wtedy bardzo łatwo zetrzeć podkład z czoła, nosa czy brody.
Opakowanie klasyczne z pompką na plus.

Zdecydowanie nie

Podkład kupiłam na promocji -49% w Rossmannie i dlatego nie jest mi aż tak żal pieniędzy, które na niego wydałam.. Po nałożeniu na twarz wygląda mokro i tak jakby trochę tłustawo. Zawsze po nałożeniu go, owijałam beauty blender chusteczką przyklepywałam go ścierając nadmiar tego tłuszczu.. Mimo używania bazy, pudru i fixera nie wygląda po +/- 7-8 godzinach dobrze. Twarz świeci się jak bombka, jak się przejedzie po niej palcem to się ściera, poza tym po jakimś czasie ciemnieje zarówno na twarzy jak i w opakowaniu. Zauważyłam, że wyskakują mi podskórne wypryski po nim :/

najgorszy zakup

czytam tyle dobrych recenzji i nie dowierzam. zawsze kiedy testuję nowe podkłady wybieram taki dzień kiedy nie będę musiała w najbliższym czasie wychodzić z domu i spokojnie będę mogła kilkadziesiąt minut obserwować buzię. dobrze, że po użyciu tego podkładu zrobiłam tak samo bo po kilku minutach od nałożenia moja twarz wyglądała fatalnie. ciastkowanie straszne, w ogóle nie trzymał się skóry, okropne plamy. tak szybko jak go nałożyłam tak szybko zmyłam. kilkanaście tygodniu później postanowiłam, że dam mu drugą szansę, nałożyłam inny krem,podkład nałożyłam staranniej i niestety było dokładnie to samo więc wylądował w koszu. nigdy wcześciej nie miałam do czynienia z takim bublem.

Patrol kosmetyczny - szminki

Nie, nie, nie

- twarz się po nim błyszczy jak latarnia, bez pudru i poprawek w ciągu dnia się nie obejdzie, twarz po posmarowaniu nim wyglądała jakbym do podkładu dodała jakiegoś olejku, to nawet nie satyna, a totalnie mokre wykończenie, przez to też w ogóle nie trzyma się skóry,
- twarz po jego nałożeniu "lepi się" bleee
- ciastkuje się w strefie T,
- szybkość jego znikania z twarzy jest powalająca,
- nie wygląda zbyt naturalnie.

Plusy są takie, że faktycznie nie obciąża skóry, nawilża ją, nie wyskakują po nim żadne niespodzianki.

Trochę ciężki, dobre krycie

Ten podkład zapewnia dość dobre krycie. Niestety nie zakrywa wszystkich niedoskonałości, ściera się dość szybko. Po jego aplikacji ma się wrażenie jakby buzia była lekko klejąca, jest zbyt ciężki. W moim przypadku zaczął również trochę ciemnieć buzi gdy już byłam w połowie butelki. Dobry dla osób, które lubią cięższe, kryjące podkłady. Myślę, że bardziej sprawdzi się na zimę.

Lasting Finish 25H Foundation

Dobrze się trzyma na twarzy. Zawiodły mnie trochę odcienie, nie mogłam trafić na taki, który by pasował idealnie. Ma dosyć dobre krycie. Zakrywa moje niedoskonałości

Się polubiliśmy

Zakupiłam go w ciemno, kierując się tylko i wyłącznie opiniami znalezionymi w internecie. I okazał się to być trafny wybór.
Podkład ma dość dobre krycie, nie zapycha i daje takie trochę błyszczące wykończenie. Ładnie utrzymuje się na twarzy, nie robi się pomarańczowy.
Ja mam odcień 100 Ivory i jest okej.

nowy codzienny przyjaciel

Kupiłam go oczywiście na promocji w Rossmanie wybierając na chybił-trafił kolor (mam odcień 200). okazał się idealny do mojej cery. nie trzyma jakoś wybitnie długo (25h to to na bank nie jest), ale daje radę w ciągu dnia, a jestem osobą dość aktywną więc wymagam, żeby podkład nie ścierał się przy byle okazji.

Używa produktu od: próbka

dobry !

Dobry !
Podkład ma bardzo rzadką, lejącą konsystencję. Dobrze się go rozprowadza, ja używam w tym celu zawsze pędzla. Podkład ma dobre krycie jak na moją cerę, jednak warto podkreślić iż nie mam problemów z cerą. Mam odcień Ivory i świetnie dopasował mi się do mojej karnacji, która nie jest zbyt opalona. Nie odcina się na szyi. Produkt po otwarciu już w pierwszym momencie urzeka przepięknym zapachem, który też długo utrzymuje się na skórze. Podkład spisze się zarówno na dzień do lekkich makijaży jak i do makijaży wieczorowych. Nie tworzy maski i dosyć długo utrzymuje się na twarzy.

Dawno nie miałam tak dobrego podkładu. Pierwszym plusem był dosyć łatwy dobor koloru. Bałam się ze z czsem bedzie ciemniał na skórze ale tak sie nie dzieje a jeżeli juz to niezauważalnie. Póki co nie zapycha, dovrze sie rozprowadz i świetnie kryje. Fakt że pod koniec dnia troszkę się zciera ale za te pieniądze można mu to wybaczyć. Z czystym sumieniem moge polecic. Bardzo zadowalający produkty i w przyzwoitej cenie.

Świetny podkład!

Używam tego podkładu od ponad roku i nie zamienię go na innego :) Mam problematyczną cerę i ciężko było mi znaleźć odpowiedni kosmetyk, który spełni moje potrzeby, jednak udało się!

+ dobrze kryje
+ udało mi się za pierwszym razem dobrać odpowiedni odcień
+ wydajny
+ dobra konsystencja
+ nie zapycha

- czasem wydaje mi się, że dosyć mocno widać go na twarzy , mimo to polecam! :)

Ulubiony z drogerii

Zaczęłam przygodę z nim, gdy Revlon Colorstay i Doube Wear zaczęły bardzo wysuszać mi cerę. Okazał się dobrym nawilżającym zamiennikiem na codzień. Lubię jego dosyć mocne krycie i fajną trwałość. Z pudrem wytrzymuje cały dzień.