Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation (Podkład mineralny do twarzy (nowa wersja))

Rimmel Podkład Lasting Finish 25 Hour Foundation to trwałość do 25 godzin. Nowa formuła z Mineral Complex pomaga w rewitalizacji i ponownie ożywia przepracowaną skórę. Brak oznak zmęczenia, makijaż na całe 25 godzin. zapewnia sprawne lekkie pokrycie. Lasting Finish 25 Hour Foundation zawiera nawilżający system Aqua Primer więc skóra jest nawilżona i czuje się komfortowo przez cały dzień. Skóra staje się pobudzona, nawilżona a kolor pozostaje wierny.

Lekki,latwo sie rozprowadza,latwo dostepny,nie powoduje wysuszenia ani uczulen,dobra cena za taka jakosc

Bardzo fajny podkład lekki utrzymuje się kilka godzina jedynie,na pewno nie taka ilość jak na opakowaniu. Nie powoduje podraznien ani uczulen.
Latwo dostępny u mnie w Tesco można go kupic .cCena za taka jakość jest adekwatna chociaż do najtańszych nie należy. Bardzo ladny przyjemny zapach dość długo utrzmuje sie na buzi.
Bardzo brudzi ubrania.

Nie jest zły

Mam 010, jak na moją jasną karnację trochę za ciemny, ale krycie ma na tyle słabe, że po wklepaniu tego nie widać. Ogólnie nie jest zły, ale na pewno nie kupię ponownie, nie jest to jeden z lepszych podkładów.

Nie polubiliśmy się

Niestety, do mojej twarzy ten podkład okazał się dość kiepski. Kryje całkiem nieźle, niestety jest nietrwały i dość szybko się ściera. W dodatku nie odpowiada mi jego konsystencja, która jest dość tłusta i bez zmatowienia pudrem wygląda na twarzy dość topornie. Podkład ma także tendencję do ciemnienia. Na plus - zapach i opakowanie z pompką (która jednakże lubi się zapychać).

Nude make up

JEDEN Z FAWORYTÓW

PLUSY:
- naturalne krycie oraz wykończenie
- nie tworzy nam na twarzy maski
- lekka konsystencja
- bardzo ładne i jasne kolory (kolor najjaśniejszy wpada w róż, dlatego wybrałam kolor 103 - idealny jasny beżyk)
- szklana butelka oraz świetnie działająca pompka
- wydajność
- cena (w porównaniu do cen podkładów Loreal, czy Revlon jest ona naprawdę atrakcyjna)

MINUSY:
- trzeba pudrować w ciągu dnia okolicę T (natomiast tego wymaga większość podkładów dlatego nie jest to rażący minus)

Polecany, równiez polecam

Mam jasną karnacje i poleciła mi go koleżanka twierdząc że jej sluzy. Przekonałam się, że rzeczywiscie miala racje. Podkład dobrze się rozciera, nie pozostawia smug. Ma fajną konsystencje i ciekawą cenę. Utrzymuje się dość dlugo na twarzy. Ogólnie dobry akup

Niestety podkład nie jest dla mnie

Posiadam skórę mieszaną , wrażliwą , trądzikową .... I gdy już prawie wyszłam na prostą z moim trądzikiem i się trochę uspokoił zachęcona pozytywnymi opiniami poszłam do drogerii i kupiłam podkład z nadzieją , że będzie to mój NUMBER ONE ,niestety, jak zwykle się przeliczyłam... Podkład pozostawia mi smugi na twarzy , ściera się , po 4-5 godzinach się nie świecę więc z tym jest ok ale wydaje mi się, że zapycha mi pory bo odkąd zaczęłam go używać powstają mi krosty.... Nie wrócę już niestety więcej do niego , nic innego mi nie pozostało jak szukać dalej jakiegoś cuda :)

Nietrwały

Podkład ładnie kryje, ale wytrzymuje na twarzy za krótko. Szybko schodzi zwłaszcza z nosa, na tłustej twarzy po prostu spływa, a nie lubi poprawek, brzydko się wtedy odznacza i robi się widoczny. Jego dużo lepszą, bo trwalszą, ale też mniej kryjącą alternatywą jest Astror Perfect Stay. Zużyję, ale więcej nie kupię.

Lubię go!

Mam odcień 091 light i niestety jest dla mnie trochę za jasny,ale przyciemniam go sobie pudrem. Podkład ma średnio gęstą konsystencję, dobrze rozprowadza się na skórze, dobrze wyrównuje jej koloryt. Zapach jest ładny. Podkład ma bardzo przyzwoite krycie, zazwyczaj nie używam dodatkowo korektora mając go na twarzy. Nie zapycha mi porów. Nie tworzy efektu maski. Nie rolluje się na twarzy i nie ściera. I co najważniejsze nie brudzi ciuchów!
Kupię go kolejny raz ale w kolorze 100 :)

Z całego serca polecam ten podkład!

Świetny

Mam cerę trądzikową z licznymi przebarwieniami. Dlatego dobranie odpowiedniego podkładu z naturalnym kryciem niedoskonałości jest nie łatwym zadaniem. Podkład bardzo dobrze kryje wszelkie przebarwienia i większość niedoskonałości. Ma fajne odcienie ( w tonacji żółtej a nie różowej, jak większość podkładów), co jest niezmiernym atutem. Dodatkowo dosyć długo utrzymuje się na twarzy bez jakichkolwiek poprawek. Ponadto n ie wysusza i nie podkreśla suchych skórek, jak dla mnie wręcz nawilża suchą cerę.

Bez szału

Moim zdaniem dobry podkład jednak bez rewelacji. Nawet fajnie kryje, chociaż po dłuższym czasie moim zdaniem odkrywa wszystkie ,mankamenty. Ma ładny zapach i łatwo się go rozprowadza. Raczej nie wrócę do niego...

Jestem zadowolona

Jest to podkład który używam od bardzo długiego czasu. Podklad ten dobrze kryje , jest wydajny (na prawdę wystarcza na bardzo długo) Jest w wygodnej dla mnie formie (pompka) . Mimo wszystko podkład jest jednym z cięższych podkładów jakie miałam okazję wypróbować . Nie jest to podkład który zostanie na naszej twarzy nienaruszony do samego wieczora ale całkiem nie źle się utrzymuje .

polecam

Bardzo dobry podkład, dość mocno kryjacy, raczej z tych gęstszych, zimowych. Ma duża gamę kolorów, nie ciemnieje, wystarczył mi na rok prawei codziennego używania. Mógłby by być ciut tańszy.