Vivality, Równowaga i Pielęgnacja - szampon do włosów mieszanych

Vivality, Równowaga i Pielęgnacja - szampon do włosów mieszanych

Szampon opracowano z myślą o szczególnych potrzebach włosów przetłuszczających się przy skórze głowy i suchych na końcach. Wella Vivality z witalizującymi proteinami usuwa nadmiar tłuszczu u nasady włosów i równocześnie pielęgnuje suche końce. Włosy są delikatnie oczyszczone, nabierają świeżości i naturalnego połysku.

marność nad marnościami...

Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. Coś okropnego. Fuj, bleh i ohyda! Przechodząc do sedna- spowodował u mnie okropny łupież, ba, żeby tylko- to były skorupy łupieżu! Wizyta u dermatologa była konieczna. Odradzam!!!

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:trochę pierwszego, niestety...

Zwyczajnyy!!!

Nic do niego nie mam… Tylko ani nie pomógł, ani nie zaszkodził, jednym słowem normalny jest. Poza tym ma ciekawa butelkę, która b.cieżko się otwiera (niejeden paznokieć ucierpiał :() Pachnie ciekawie. Tyle.

dla mnie bomba

Ten szampon jest moim ulubionym. Mam włosy przetłuszczające się przy skórze i suche końcówki. Na dodatek moje włosy puszą się i nie są podatne na układanie. Ten szampon bardzo dobrze sobie z nimi radzi: włosy są ładnie wygładzone, błyszczące, dobrze się układają. Szampon nie wysusza włosów, ja używam go codziennie.Jadyną wadą szamponu jest to, że raczej należy po nim stosować odżywkę

Cellulit jak stosować kosmetyki

Kiedyś go bardzo lubiłam.

W sumie - szampon jak szampon, nic rewelacyjnego, ale nie jest zły. Kupowałam go kiedyś często z powodu:
- ładnego opakowania,
- miłego zapachu,
- przyzwoite wydajności,
- niskiej ceny
- przyjemnej konsystencji

Jego jakiś nadzwyczajnych właściwości nie dostrzegłam. Nie jest zły. Nie przetłuszcza nadmiernie włosów, ale też ich nie normalizuje.Jednym słowem: przyzwoity supermarketowy szmpon.