Avon Color, Optical Bright Eye Colour (Rozjaśniająca kredka do oczu)

Avon Color, Optical Bright Eye Colour (Rozjaśniająca kredka do oczu)

Pojemność 1,42 g

Błyszcząca kredka optycznie rozjaśnia okolice oczu. Dzięki specjalnym perłowym pigmentom powieki są bardziej świetliste i błyszczące. Może być stosowana jako eyeliner lub jako cień do powiek. Jedno pociągnięcie sprawia, że spojrzenie od razu nabiera blasku i uwodzi lśniącymi iskierkami. Dostępna w czterech kolorach.

Cena: 25,90 zł / 1,42 g

Napisanych recenzji: 14

mieszane uczucia :)

Kredka ogolnie ok, tyle ze na moim oku szybko przestaje byc widoczna, po ok 3 tyg od zakupu zaczela sie walkowac i kruszyc w trakcie rozprowadzania, trudna do naostrzenia.
Ale fakt faktem , pieknie rozswietla oko :)

Używam tego produktu od:2006

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[310952].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 41

Doskonałe!!!

Świetne kredki pod warunkiem że się je dobrze stosuje Ja zawsze nakładam odrobinę na powiekę albo na palec i rozcieram na powiece, wtedy efekt jest spektakularny - jest gładka, jedwabista i nie wygląda chamsko. Kiedy pomaluję się rano wytrzymuje praktycznie cały dzień. Doskonała tez do stosowania w kącikach oczu (jasne odcienie), rezultat jest zniewalający. Dodatkowo niezwykle wydajna (starcza mi na rok przy częstym stosowaniu, czasem stosuje jako bazę pod cień do powiek jest wtedy trwalszy i mocniejszy efekt) A jeśli chodzi o temperowanie to trzeba się zaopatrzyć w temperówke do grubych kredek ( np. taką podwójną z avonu) Polecam!!!

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:6 (różne kolory)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[111258].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 119

Napisanych recenzji: 875

Sama nie wiem

Jestem maniakiem cieni w kolorze białym i innych naturalnych kolorków na oku.Tak kredka pod względem odcienia bardzo mi pasuje(mam białą frosting).Mimo,że nie lubię cieni w kremowej kosystencji to ta jest całkiem ok.Nadeja się jako kredka do robienia kresek na wewnętrznej stronie powieki jak i jako cien a także rozświetlacz pod inne kosmetyki.Niestety nie jest zbyt trwała i lubi się wałkować:(.Ogólnie jest w porządku ale na kolana nie rzuca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[73061].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - glitter nails

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 105

średnia

Bardzo ładnie rozświetla oko, długo wytrzymuje na oku, wałkuje się dopiero po dłuższym czasie. Szkoda tylko że tak trudno ją naostrzyć...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[72252].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

fajniutka

Fajna kredeczka, ladnie rozswietla oko, daje ladny efekt.
Ale ma znaczny minus - nigdzie nie moge znalezc do niej temperowki :baba: i dlatego przelezala w mojej kosmetyczce chyba pol roku, az ja znalazlam i postanowilam zastrugac nozykiem :P udalo sie, ale trzeba uwazac, bo kredka jest bardzo miekka i najlepiej przed temperowaniem schlodzic ja w lodowce:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[67974].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 74

Bardzo ją lubię!!!!!!!!!!

Bardzo ładnie rozświetla oko. Mam kolorek honey blue i chętnie zakupiłabym inne, ale chyba zaczynają ją wycofywać :(
Używam jej dość często, bo jak napisałam już wyżej pięknie wygląda na oku. :p:
Nie uważam się za masochistkę kiedy zabieram się do jej temperowania. Fakt, nie jest łatwo ale można sobie poradzić.
Chyba mam duże szczęście, bo moja temperówka nie jest za mała do tej kredeczki.
Jednak jak już zauważyły poprzedniczki jest b. miękka, dlatego na końcu temperuję ją żyletką. :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[60990].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 220

sama nie wiem...

kredeczka mnie poczatkowo zachwycila,dopoki nie przyszlo jej temperowac.to jest dopiero tragedia:) jest za gruba i nie moge znalezc odpowiedniej temperowki,strugam ja za pomoca zyletki ;)
mam ten najjasniejszy kolorek,w sumie jestem zadowolona,jest dosc trwala,latwo sie ja rozprowadza, pieknie rozjasnia oko.a najbardziej nadaje sie na luk brwiowy. jest tez dosc wydajna,ale miekka.chyba dlatego taka wydajna ze nigdy nie mam sily jej strugac ;)
ogolem plecam masochistkom o mocnych nerwach albo posiadaczkom odpowiednio duzej temperowki ;)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...pol roku,ciagle mecze jedna.
Recenzja: ...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[57216].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 37

Napisanych recenzji: 276

średnio na jeża

hmm spodziewalam sie czegoś lepszego. minusy: beznadziejnie sie struga to drewnopodobne tworzywo a sama kredka jest za miekka i kruszy sie przy tym. mam jasny kolorek i tu tez sie pomylilam bo jak zwykle obrazek w katalogu nijak sie ma do rzeczywistosci (ale to osobna sprawa) byl bezowy a sie okazal byc bialym metalik. plus: ladnie powieksza oko.

Używam tego kosmetyku od pol roku
ilość zużytych opakowań: 1- ostatnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[57040].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 25

Napisanych recenzji: 349

fajny wynalazek

Nie stosuję jej na całe powieki, gdyż podejrzewam, że długo by tam nie pozostała. Za to znalazłam dla niej własne zastosowanie i używam jej do rozświetlenia makijażu oka. Sprawdza się znakomicie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[53490].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

No spoko

Fajna jest ta kredka ale bez rewelacji. Myśle ze nie warta swojej ceny. Owszem nie jest bardzo trwała... ale ładnie wygląda na oku. Chyba nie jest niezastąpialna... na rynku u mnie można kupić tańsza a dajaca podobny efekt. Uzywam jasnego koloru - troche bardziej błyszczy niż wydawac by sie mogło po zdjęciu w katalogu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[50399].usefull || 0 }}% pomocna.