Correctin Sensitia, Fluid łagodzący trwale kryjący dla skóry wrażliwej SPF 30

Correctin Sensitia, Fluid łagodzący trwale kryjący dla skóry wrażliwej SPF 30

Cena już od 14,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Właściwości:
- koi i łagodzi podrażnioną skórę,
- regeneruje warstwę hydrolipidową naskórka,
- zapewnia optymalny poziom nawilżenia,
- wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
- zapewnia trwały efekt naturalnego makijażu do 10 godzin,
- zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (filtr SPF 30).
Dostępny w 3 odcieniach (jasny, naturalny, ciepły beż).
Efekt jednolitego koloru skóry bez podrażnień potwierdziło 91% badanych.

Nie dla mnie

Pierwsze wrażenie było pozytywne: jasny odcień idealnie zgrał się z moją cerą. Miał pudrowe wykończenie. Niestety szybko zaczyna schodzić z twarzy i to w arcybrzydki sposób-mój nos i policzki były nie do odratowania, nawet po interwencji pudru.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278246].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Fluid polecono mi w aptece. Mam skórę wrażliwą, skłonną do alergii i rumienia. Chciałam lekkiego kosmetyku, który nie obciąży skóry, delikatnie wyrówna jej koloryt i nie podrażni jej dodatkowo. Mile widziane nawilżenie. Nie lubię kłaść na twarz kilku warstw kosmetyków zależało mi na czymś uniwersalnym. Marka może nie jest z wysokiej półki ale jest znana, dałam się przekonać.

Plusy:
- cena, produkt nie jest drogi,
- konsystencja bardzo "lejąca" umożliwia szybkie nakładanie i łatwo się zmywa.

Minusy:
- najogólniej to farbka w lekkiej emulsji, słabo kryje i pozostawia jakby tłustą warstwę na skórze a nie mam tłustej cery,
- bardzo mocno farbuje, ale kolor szybko spływa z twarzy nawet z deszczem,
- zapycha pory, nie po każdym nałożeniu ale często mnie podrażniała,
- mało przyjemny zapach.

Ogólnie nie polecam, w moim przypadku kosmetyk się nie sprawdził, może posiadaczki bardzo suchej cery będą bardziej zadowolone.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 połowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1112641].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Kolejny podkład sprezentowany przez kogoś znajomego. Produkt jak na apteczny i firmy która akurat lubię jest całkiem niezły cenowo ale niestety z jego plusami jest gorzej.

Plusy :
+ fajna konsystencja
+ nie zapycha
+ nie uczula
+ jest bardzo delikatny
+ nie czuć go na skórze
+ ładnie zrównuje koloryt
+ cena

Minusy :
- bardzo małe krycie, to raczej krem koloryzujący niż fluid
- nie łagodził podrażnień, ale też ich nie wykonywał
- kolor który posiadam (natural) na pierwszy rzut oka wydawał mi się pasujący, jednak z czasem na twarzy robił się troche żółty, podchodzący wręcz pod pomarańcz
- ścierał się robiąc plamy

Sumując, używam go kiedy potrzebuje jedynie troszkę zrównać koloryt skóry, nie traktuję go jako pełnowymiarowy podkład

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1096506].usefull || 0 }}% pomocna.

Inglot swatche sypkie cienie

Mogło być lepiej

No cóż-mam mieszane uczucia co do tego podkładu. Kupiłam go gdyż mam skórę skłonną do alergii oraz przesuszająca się od czasu do czasu.

Co mogę zaliczyc do plusów:
+ bardzo łatwo sie rozporwadza
+ kryje niedoskonałości
+ jest bardzo ale to bardzo wydajny
+cena

Minusy:
- już po kilku godzinach twarz się niemiłosiernie świeci
- przy rozprowadzaniu drażni mnie jego zapach, którego nota bene nie czuć przy odkręcaniu tubki
- gdy mam skórę w gorszej kondycji (czyli wyedy kiedy jest przesuszona), fluid jeszcze bardziej podkreśla jej suchoć

Nie wiem czy do niego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062456].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok

Mam cerę tłustą, ale matujące podkłady są dla mnie za ciężkie i tworzą efekt maski, którego nie lubię, więc wybrałam iwostin sensitia. Sprawdził się u mnie całkiem nieźle, ale na pewno nie jest to podkład dla każdego. Przede wszystkim nie kryje mocno- dla mnie to plus, bo od podkładu wymagam tylko wyrównanie kolorytu, z czym ten radzi sobie świetnie, a od niedoskonałości mam korektor. Dużym plusem iwostinu jest to, że nie wysusza- a moja cera ma do tego skłonność i źle dobrane kosmetyki od razu powodują pojawienie się nie estetycznych suchych skórek. Jeśli chodzi o trwałość, jest naprawdę niezła- mimo, że jest to fluid łagodzący, a nie matujący, to trzyma się na mojej ekstremalnie tłustej skórze od rana do wieczora. Jeśli chodzi o błyszczenie to nie jest w stanie sobie z nim poradzić, ale jeszcze nie znalazłam takiego podkładu, który by był. Utrwalony pudrem matującym wygląda całkiem dobrze przez ok 4-5 godzin, i nawet przy przetłuszonej cerze nie spływa, choć niestety ,,ciastkuje" się na czole i policzkach, co nie wygląda najlepiej, ale przy tłustości mojej skóry i tak zachowuje się nieźle. Reasumując, idealny podkład dla kogoś, kto nie wymaga bardzo mocnego krycia, idealnie sprawdzi się przy normalnej i suchej cerze, a przy tłustej - całkiem nieźle.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno, w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042958].usefull || 0 }}% pomocna.

żadnych minusów

mój pierwszy \'aptekowy\' podkład, który okazał się strzałem w 10!
dla mojej delikatnej skóry jest idealny, super się rozprowadza i plusuje również swoją wydajnością, używam go koło 8 miesięcy, przez 7 miesięcy codziennie, a ostatni miesiąc naprzemian z podkładem Bourjois.
polecam osobom z alergiami i delikatną skórą! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026071].usefull || 0 }}% pomocna.

I jestem pod wrażeniem

Jest to mój pierwszy w życiu podkład z "apteki" i na prawde mnie urzekł. W sumie zdecydowałam się na niego bo był w promocji, a moja cera podczas ciąży bardzo się wysuszyła i stwierdziłam, że może akurat apteka ma coś do zaoferowania konkretnego :) dodam, że interesowały mnie produkty, które głównie nawilżają.

+ odcień idealnie dopasowuje się do cery;
+ równomierne krycie;
+ wygodna buteleczka;
+ bezzapachowy;
+ trwały (nie mniej jednak dodatkowo obowiązkowo nakładm również puder)

Jedyny problem jaki dostrzegłam to:
- dosyć gęsta konsystencja. Jedyny dobry sposób nakładania jaki odkryłam w tym podkładzie to opuszkami, pędzel w tym wyadniu nie spełnia swojej roli.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 standard w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019827].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry dla wrażliwej skóry

Odczucia po zużyciu jednego opakowania mam mieszane, podkład trochę tępo się nakłada i czasami źle rozprowadza. Po nałożeniu jest ladny efekt. Kolor dobrze dopasowuje się do skóry.Nie wysuszał, co dla mnie jest istotne i nie podrażniał mnie. Pod koniec dnia, w niektórych miejscach zmieniał kolor.i oczywiście błyszczałam się w strefie T.
Pod koniec opakowania konstystencja zrobiła się "dziwna" wręcz jakby nastąpiło rozdzielenie emulsji i śmierdział. Z aptecznych kosmetyków preferuję jednak bardziej Pharmaceris..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019221].usefull || 0 }}% pomocna.

kocham i nienawidzę - po nałożeniu - cud, po paru godzinach - masakra!

Mam cerę mieszaną, lekko przetłuszczającą się w strefie T, z drobnymi wypryskami w okolicach brody i bardzo rozszerzonymi porami na policzkach.

Podkład idealnie nadaje się do szybkiego wyrównania kolorytu skóry, kiedy wychodzę z basenu, nie nakładam pod niego kremu, faktora SPF, wklepuję produkt palcami, cera jest wyrównana, świeża przez 1-2 godziny. Na "krótkich dystansach" sprawdza się wyśmienicie.
Ale...
kiedy użyję go do całodziennego makijażu, nałożony na krem nawilżający + krem z filtrem SPF 50, dzieje się z nim coś dziwnego. Najgorzej kiedy go przypudruję (niezależnie od użytego pudru). Po paru godzinach nie można dotknąć twarzy, bo podkład dosłownie się od niej odkleja, zostaje w porach, a wierzchnia warstwa schodzi przez co skóra wygląda jak pokryta kropeczkami, z daleka względnie, ale jak ktoś spojrzy bliżej, to chce się zapaść pod ziemię...

Próbowałam nakładać go różnie, najlepiej wklepuje się palcami albo zwilżoną gąbeczką (używam tej z yves rocher). Sam niestety za bardzo się świeci, by pozostawić go bez lekkiego zmatowienia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019073].usefull || 0 }}% pomocna.

Swietny!

Odkad zaczelam uzywac minerałów jest to jedyny plynny podklad po ktory siegam i do ktorego stale wracam.

Aktualnie dzieki odpowiedniej pielegnacji i mineralom nie mam wiekszych problemow z cera. Czasami pojawi sie jakies podraznienie, czerwone krostki na tle alergicznym, ale nic poza tym. Dlatego od podkladu oczekuje wygladzenia, ujednolicenia kolorytu , filtru SPF i to zeby nie szkodzil czyli nie zapychal, nie podraznial, nie wywolywal reakcji alergicznych.

Dla mnie ten podklad jest po prostu idealny :D Wracam do niego zazwyczaj latem kiedy mineraly kaprysza i niebardzo daja sobie rade z niewarzeniem sie czy ze swieceniem cery.

Ale do rzeczy :D

Podklad cenie za :

1. Kolor - posiadam odcien jasny, ktory okazal sie kolorem idealnym dla mojej cery. Pieknie stapia sie z nia, nie odznacza sie , po posmarowaniu podkladu nie widac bym w ogole cos miala na twarzy.

2.Filtr SPF - ktory jest naprawde wysoki i skuteczny. A jako ze swiadomie zrezygnowalam z uzywania filtrow ( z uwagi na to, ze solidna iwiekszosc mnie zapychala) jest to dla mnie dodatkowy atut, ktory zalatwia mi dwie pieczenie na jednym ogniu. Dodam, ze filtr zawarty w tym podkladzie naprawde chroni przed promieniami. Mam to zweryfikowane na podstawie spacerow nad morzem :D Kiedy ja praktycznie nic sie nie opalilam, a moja mama z siostra w tym samym czasie juz tak. A dodam, ze mamy bardzo podobna karnacje.

3.Wykonczenie - podklad daje naturalne, satynowe wykonczenie, co mi bardzo odpowiada. Mialam matujacy podklad z Iwostinu i nie dosc , ze tepo sie rozprowadzal, bardzo wysuszal cere to jeszcze dawal efekt plaskiego matu ktorego nie lubie. Dodatkowo podklad ten nie wusza cery, ani po zmyciu nie powoduje jej sciagniecia.

4. Trwalosc - podklad jest naprawde trwaly. Tak jak mowilam siegam po niego glownie latem, kiedy moja twarz sie poci i bardziej sie swieci, a kosmetyki mineralne nie daja rady. Podklad na twarzy w stanie idealnym utrzymuje sie spokojnie 8 godzin. Nie schodzi brzydko, nie robi plam, twarz nawet jak sie swieci to wyglada to naturalnie, a nie jak latarnia.

5.Lagodzi - i na sam koniec podklad spelnia swoje zadanie lagodzace. W ogole mi sie wydaje, ze ten podklad bedzie idealny dla osob, ktore przechodza kwasoa kuracje.

Tak jak pisalam wyzej, dla mnie jest to podklad idealny. Nie musze dodawac ze za smiesznie niska cene :D
Pol gwiazdki odejmuje jedynie za to, ze po jakims czasie faktycznie sie rozwarstwia i wyplywa z niego woda, ale to w zaden sposob niewplywa na jego jakosc.Dziala tak samo. No i minusem jest to, ze gdy stosuje go naprawde czesto i dlugo to po jakims czasie mam czerwone krostki kolo brody, ktore znikaja po odstawieniu.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011723].usefull || 0 }}% pomocna.