Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Iwostin, Correctin Purritin, Fluid matujący trwale kryjący dla skóry trądzikowej SPF 30

Właściwości:
- reguluje wydzielanie sebum,
- zmniejsza ilość i wielkość poszerzonych porów,
- zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych,
- wygładza i wyrównuje koloryt skóry,
- zapewnia trwały efekt naturalnego makijażu do 10 godzin,
- zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (filtr SPF 30).
Zawiera:
- Evermat - połączenie ekstraktu z rośliny afrykańskiej Enantia Chlorantha z kwasem oleanolowym. Reguluje wydzielanie sebum, zmniejsza pory i redukuje błyszczenie skóry.
- Zincidone - innowacyjne połączenie cynku i molekuły PCA (sól cynkowa kwasu PCA), która ułatwia jego wnikanie w skórę - reguluje wydzielanie sebum i zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych.
Dostępny w 3 odcieniach (jasny, naturalny, ciepły beż)
Skóra bardziej matowa o 48% po 3,5h od zastosowania produktu.

1/5

+ wydajność
+ nie zapycha porów
+ posiada filtry UV (to w sumie nie jest nic wyjątkowego)

+/- cena nie jest wysoka, jednak jak spojrzymy na cały produkt, to są lepsze produkty w lepszej cenie

- tylko 3 kolory do wyboru
- nie matuje
- nie kryje dobrze (przebijają się czerwone krosty i blizny po trądziku)
- produkt ciemniej na skórze!
- nie jest trwały
- nie stapia się ze skórą
- po kilku godzinach powstają plamy na skórze z podkładu (mamy przez to również plamy z różu, cieni)

Stosowałam całą linię Purritin przez kilka miesięcy i muszę przyznać, że jedynym powodem, dla którego zostałam przy danej marce był fakt, że produkty nie podrażniały i nie powodowały większych problemów niż te, które wtedy miałam (ropne krosty na twarzy, tłusta skóra). Podkład jest zdecydowanie najgorszym produktem z całej serii! Daję jedną gwiazdkę za brak nowych krost i to wszystko!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556411].usefull || 0 }}% pomocna.

NIEPOROZUMIENIE

Nie mam pojęcia co też twórcy tych fluidów mieli na myśli ale raczej nie było to nic mądrego. Absolutnie do niczego się to nie nadaje. Nie mam pojęcia jak można to coś rozsmarować na twarzy... już myślałam, że udało się przy pomocy pędzla do podkładu, ale zmieniłam zdanie gdy mniej więcej po godz.spojrzałam w lustro. Smugi, plamy, widoczny każdy por i każda najmniejsza zmarszczka. Konsystencja jest zwyczajnie obrzydliwa i jakby tępa. Zalet nie zauważyłam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554631].usefull || 0 }}% pomocna.

Koszmar

Ciemniał do marchewy, znikał, ścierał się, nie matowił, działo się z nim wszystko, co najgorsze.
Stanu cery może nie pogorszył, ale nie ma to znaczenia, jeśli przez niego wyglądałam gorzej niż bez podkładu, nawet z daleka.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266793].usefull || 0 }}% pomocna.
Polki w mieście konturowanie oczu

Gorzej niż przeciętny

Plusy:
+ nie pogarsza stanu cery
+ opakowanie ułatwia wyciśnięcie i użycie całej objętości
I to by było na tyle...

Minusy:
- nie redukuje problemów na skórze,
- nie jest trwały, 2-3 h i spływa, świeci się, odciska na wszystkim: stole, książkach, ciuchach
- ciężko dopasować odcień - musiałam zmieszać dwa kolory, żeby przypasował...
- za duża cena jak za takie wielkie NIC

Nie polecam, naprawdę szkoda pieniędzy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250296].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropieństwo

Kupiłam ten fluid, gdy miałam problemy z trądzikiem.
Przyjemnie się go nakładało na twarz, najjaśniejszy odcień dopasował się do odcienia mojej cery. Pierwsze wrażenie było pozytywne. Następnie wyszłam z domu.
To był błąd.
Wróciłam jakoś po 3-4 godzinach i to co zobaczyłam w lusterku mnie przeraziło. Fluid powchodził w zmarszczki mimiczne, w okolicach oczu i na czole, po prostu się tam zbierał, tworząc brzydkie, żółte krechy. Za to na brodzie, w okolicach ust, nosa i na czubku nosa - nie było go. Na czole i na policzkach (tam gdzie skubany się utrzymał) świeciłam się okropnie, jakbym nie używała w ogóle pudru transparentnego.
Wylądował w śmietniku, dlatego nie jestem w stanie określić, czy pomaga w walce z trądzikiem.

Zdecydowane NIE.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247708].usefull || 0 }}% pomocna.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Kupiłam go zachęcona przez panią w aptece i dobrymi opiniami o marce Iwostin. Jednak bardzo się zawiodłam.
Jeśli uda nam się go nałożyć, co nie jest takie łatwe, ponieważ konsystencja jest gęsta i podkład nie chce się dobrze rozprowadzić, twarz wygląda naprawdę dobrze (jeśli akurat nie podkreślił nam suchych skórek. U mnie zdarzało się, że widać było na mojej twarzy tylko i wyłącznie suche skórki).
Plusy tego produktu:
+ opakowanie, które umożliwia wykorzystanie całej ilości podkładu
+ ładny wygląd cery, ale tylko do około 3 godzin po nałożeniu
Minusy:
- podkreśla suche skórki
- tworzy początkowo efekt maski
- spływa i waży się po kilku godzinach
- okropnie się ściera
- skóra po nim świeci się bardziej niż po czymkolwiek innym
- jasny kolor, którego używałam jest nadal zbyt ciemny
- cena nie jest adekwatna do jego działania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228718].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie nie mój Hit

Uwielbiam markę Iwostin, w tym zwłaszcza serię Purritin - polska marka, porządne kosmetyki w niewygórowanych cenach, które naprawdę działają. W związku z czym byłam bardzo ciekawa tego podkładu :)

Produkt nie jest zły, jest po prostu nijaki.
Napewno plusem jest to że nie zapycha i nie pogarsza stanu cery, więc dla osób które szukają czegoś co nie szkodzi, gdyż borykają się np z ciężkim trądzikiem może okazać się fajny.
Jednak ja od podkładu oczekuję już czegoś więcej niż jedynie nie szkodzenia, szukam tego CZEGOŚ co sprawia że z uśmiechem patrzę się w lustro, gdyż moja cera jest nieskazitelna i promienna, szukam efektu WOW! - ten podkład tego nie daje. Cera po nim wygląda szaro, buro i ponuro, może za sprawą marnego wyboru odcieni - tylko 3, ja mam bodajże ten środkowy.
Cena dość wysoka - średniopółkowa, ale jest wydajny, używam od kilku miesięcy codzinnie, a zużyłam może z pół tubki.

Nie odradzam, nie polecam - traktuję jak typowo apteczny, medyczny produkt-lekarstwo.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041455].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie fluid

Mam skórę mieszaną, zaczerwienioną z trądzikiem.

+ polska marka
+ cena
+ zmniejsza widoczność poszerzonych porów
+ wygładza i wyrównuje koloryt skóry

+ / - bardzo mocno kryje (niby dobrze, ale trochę efekt tapety)

- bardzo gęsty, trudno się nakłada
- nie nadaje się bez bazy
- krótko kryje, szybko się "ulatnia"
- skóra szybko się przetłuszcza, cała świecę
- podkreśla "suche skórki"

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania 30ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037115].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyny ratunek

Jestem mu wierna już ponad 2 lata. To jedyny podkład, którego mogę używać bez obaw, że będzie zapychać, a testowałam wiele do cery trądzikowej. Jest mega lekki, łatwo się rozprowadza i ma wygodne opakowanie. Idealnie nakłada się go pędzlem.

Jedyny minus to trwałość - gdyby nie schodził z buzi po kilku godzinach, byłby ideałem!

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: 5 x 30ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036983].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem dobrze kryje, nie matuje

Do zakupu zachęcił mnie wysoki i mineraly filtr (SPF 30, tlenek tytanu), a także deklaracja matowienia i krycia.

Plusy:
+ kryje całkiem dobrze
+ wysoki filtr mineralny

Minusy:
- nie matuje - a w moim wypadku wręcz przeciwnie - wzmaga przetłuszczanie. Myślałam, że to kwestia tego, że moja buzia rzadko doświadcza silikonów i po prostu taka maska wywołuje erupcję gruczołów łojowych, ale...pracuję jako dermokonsultantka w aptece i również słyszę od pacjentów negatywne opinie o nim w tej kwestii.

- spory minus za odcień - kupiłam jasny i po pierwszej aplikacji odcień się utlenił i sciemniał, więc odstawiłam fluid do lata, kiedy buzia lekko się przyciemniła.

- zapycha pory (prawdopodobnie ze względu na wysoką zawartość silikonów), do których moja buzia nie jest przyzwyczajona.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025458].usefull || 0 }}% pomocna.