Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Med, Kuracja Dermatologiczna AZS, Krem kojący nawilżający

Med, Kuracja Dermatologiczna AZS, Krem kojący nawilżający

Cena już od 10,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem kojąco - nawilżający o wysokiej aktywności łagodzącej. Zawiera tylko niezbędne składniki receptury. Wykazuje skuteczność dermatologiczną w pielęgnacji chronicznych zmian atopowego zapalenia skóry (AZS).
Bezzapachowy, bez parabenów, kompatybilny ze skórą.
Problem: zaburzenia bariery ochronnej naskórka, suchość skóry, podrażnienia o różnym stopniu rozległości, nasilone swędzenie skóry oraz podwyższone ryzyko nadkażeń.
Wskazania: dla osób z atopią skóry bez ograniczeń wiekowych.
Efekt:
- przywraca ciągłość bariery hydrolipidowej naskórka,
- działa zmiękczająco, nawilża i zmniejsza suchość skóry,
- redukuje nadmierne swędzenie,
- równoważy florę bakteryjną,
- skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich nawrotom.

Giciorek

Krem super delikatny i dla super atopowego zapalenia skory także odpowiedni. Wszystkie łuszczące czerwone szorstkie placki pięknie wycisza i doprowadza skore do normalności. Szybko sie wchłania nie tworzy tłustego filmu na twarzy. Opakowanie nie jest juz odkręcane, moze nawet lepiej szybciej sie je otwiera i zamyka kliknięciem. Drażni mnie oczywiście zapach, jak we wszystkich produktach do skory alergicznej czy atopowej. Zapach w tych produktach doprowadzał i doprowadza do szewskiej pasji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499736].usefull || 0 }}% pomocna.

Ratunek dla atopowych ranek..

Zima jest dla mnie bezlistosna, szczegolnie na skorze dloni, zuchwie i szyi. Krem swietnie natluszcza i przynosi ukojenie dla atopowej skory. Cos na czym mi tez zalezy to takze niwelowanie uczucia swedzenia.. a im bardziej nawilzona, tym mniej swedzaca skora. Krem ladnie sie rozprowadza, ma bezzapachowa i bezpieczna, hipoalergiczna formułe. W okresach zaostrzenia, jak i przy zapobieganiu nawrotom podraznien polecam atopowcom ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1460402].usefull || 0 }}% pomocna.

Kompletna masakra

Kupiłam ten krem, by ukoić przesuszoną kuracjami antytrądzikowymi skórę - skład wyglądał naprawdę obiecująco! Opakowanie też niezłe i wygodne - higieniczne.

Problemy zaczęły się, gdy w końcu wieczorem na twarz go nałożyłam. Skóra zrobiła się czerwona i lekko szczypała - pomyślałam, że może aż tak mocno nawilża i rano obudzę się z cudowną twarzą. Nic bardziej mylnego - rano ciagle byłam czerwona, a w dodatku na twarzy pojawiło się kilka podskórnych gul. Nie wiem, na jaki składnik kremu mam uczulenie, ale nigdy więcej...

Ps. Dałam mamie, jej nic nie piekło, ale po kilku dniach miała cerę jakby z papirusu - suchą, szarą i z większą ilością zmarszczek. Po odstawieniu kremu i włączeniu Biodermy, ten efekt na szczęście minął.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423311].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Hit

Po kuracji Effaclarem moja skóra była okropnie przesuszona. I zaczęła się walka o krem, który dałby radę nawilżyć delikatną skórę.

+cena, dostępność
+świetnie nawilża, widać róznicę juz po pierwszym użyciu
+dość szybko się wchłania
+nie zapycha

-pozostawia strasznie tłustą warstwę na skórze, przed makijażem nakładam go punktowo
-średni zapach

Edit.
Był hitem... Po 2-3 tygodniach używania okropnie zapchał mnie w okolicy brody i nosa. Parę godzin po nałożeniu już wyskakiwała "niespodzianka" :( szkoda...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252868].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Dla mojej czesto zaognionej skory z azs-em ten krem to porazka. Nie sprawdza sie pod zadnym wzgledem - nie nawilza, nie koi, a jeszcze bardziej podraznia i wzmaga zaczerwienienia na twarzy. Niestety nie dziala tez na swiad. Nie moge go polecic, bo tylko pogorszyl stan mojej skory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248526].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje wybawienie w walce z AZS

Przetestowałam mnóstwo kremów na atopowe zapalenie skóry i zawsze kończyło się tym, że wracałam do Ziai. Atopowe zapalenie skóry objawia się u mnie raz na pół roku i najlepiej radzi sobie z nim właśnie ten krem.

+ Świetnie łagodzi i nawilża.
+ Nadaje się zarówno na noc jak i na dzień pod makijaż.
+ Cena

-/+ Zapach nie zachwyca, ale też nie przeszkadza, ale w kremach do skóry wrażliwej im mniej substancji zapachowych, tym lepiej.
-/+ pojemność - mogłaby być trochę większa, bo przy regularnym stosowaniu wystarcza mi na miesiąc

- dostępność - ja widziałam go tylko w SuperPharm

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215343].usefull || 0 }}% pomocna.

Za mało nawilża

Jak w tytule: ogólnie jest to bardzo fajny krem za małe pieniądze. Moja twarz po nim się świeci, ale używam na noc, więc to nie problem. Jedynym problemem jest to, że za mało nawilża-co nie znaczy, że nie robi tego wcale :)
Krem jest dość lekki, a po rozsmarowaniu na twarzy zostawia tłusty film. Zapach- jak dla mnie niezbyt przyjemny, ale nie brzydki i nie utrzymuje się długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1167981].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt

To chyba najlepsza seria firmy Ziaja.
Świetny krem na okresowe przesusze, tak jak teraz mój poretinolowy.
Dobrze nawilża, lekko natłuszcza, szybko się wchłania (z delikatnym filmem). Ja używam go tylko na noc i rano cera bez zarzutu - nawilżona, miękka, bez rozepchanych porów.
Nie podrażnia wrażliwca, cudownie bezzapachowy. Ma postać bardziej emulsji, niż kremu., a wszelkie składniki działające, jak lep na muchy, typu gliceryna, czy ceramidy przywołuje do porządku ta odrobina silikonu, którą producent dodał do formuły.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152396].usefull || 0 }}% pomocna.

troszkę zapycha

Krem używam od wiosny, czyli już kilka dobrych miesięcy i o różnych porach roku i krem nadaje się do stosowania przy cerach mieszanych, ale niecodziennie. Nawilża, odżywia, czasem zapycha jednak. Dość szybko się wchłania, nieźle trzyma się na nim makijaż. Konsystencja dość lekka, ale czasem miałam wrażenie, że moja skóra troszkę się dusi pod nim. Jest tani i wydajny, bezzapachowy.

Używam tego produktu od: wiosny
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035832].usefull || 0 }}% pomocna.

zgodny z przeznaczeniem

Zalety tego kremu są duże. Przed ważnym spotkaniem uratował mnie, dzięki czemu moje zaognienia na twarzy, po użyciu dość drogiego kremu zdecydowanie zbladły. Niestety mam dużą skłonność do alergii i bardzo muszę uważać na to, co stosuję, a ten krem nie tylko ukoił moją skórę, ale także odpowiednio nawilżył. Jedynie brakuje mi dla pełnego komfortu, przyjemnego zapachu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033613].usefull || 0 }}% pomocna.