Med, Kuracja Dermatologiczna AZS, Krem kojący nawilżający

Med, Kuracja Dermatologiczna AZS, Krem kojący nawilżający

Cena już od 9,65 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem kojąco - nawilżający o wysokiej aktywności łagodzącej. Zawiera tylko niezbędne składniki receptury. Wykazuje skuteczność dermatologiczną w pielęgnacji chronicznych zmian atopowego zapalenia skóry (AZS).
Bezzapachowy, bez parabenów, kompatybilny ze skórą.
Problem: zaburzenia bariery ochronnej naskórka, suchość skóry, podrażnienia o różnym stopniu rozległości, nasilone swędzenie skóry oraz podwyższone ryzyko nadkażeń.
Wskazania: dla osób z atopią skóry bez ograniczeń wiekowych.
Efekt:
- przywraca ciągłość bariery hydrolipidowej naskórka,
- działa zmiękczająco, nawilża i zmniejsza suchość skóry,
- redukuje nadmierne swędzenie,
- równoważy florę bakteryjną,
- skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich nawrotom.

uniwersalne

• Phenoxyethanol,
  • DMDMHydantoin,
  • Chlorphenesin

Napisanych recenzji: 5

Moje wybawienie w walce z AZS

Przetestowałam mnóstwo kremów na atopowe zapalenie skóry i zawsze kończyło się tym, że wracałam do Ziai. Atopowe zapalenie skóry objawia się u mnie raz na pół roku i najlepiej radzi sobie z nim właśnie ten krem.

+ Świetnie łagodzi i nawilża.
+ Nadaje się zarówno na noc jak i na dzień pod makijaż.
+ Cena

-/+ Zapach nie zachwyca, ale też nie przeszkadza, ale w kremach do skóry wrażliwej im mniej substancji zapachowych, tym lepiej.
-/+ pojemność - mogłaby być trochę większa, bo przy regularnym stosowaniu wystarcza mi na miesiąc

- dostępność - ja widziałam go tylko w SuperPharm

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215343].usefull || 0 }}% pomocna.

Za mało nawilża

Jak w tytule: ogólnie jest to bardzo fajny krem za małe pieniądze. Moja twarz po nim się świeci, ale używam na noc, więc to nie problem. Jedynym problemem jest to, że za mało nawilża-co nie znaczy, że nie robi tego wcale :)
Krem jest dość lekki, a po rozsmarowaniu na twarzy zostawia tłusty film. Zapach- jak dla mnie niezbyt przyjemny, ale nie brzydki i nie utrzymuje się długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1167981].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 514

Napisanych recenzji: 392

Świetny produkt

To chyba najlepsza seria firmy Ziaja.
Świetny krem na okresowe przesusze, tak jak teraz mój poretinolowy.
Dobrze nawilża, lekko natłuszcza, szybko się wchłania (z delikatnym filmem). Ja używam go tylko na noc i rano cera bez zarzutu - nawilżona, miękka, bez rozepchanych porów.
Nie podrażnia wrażliwca, cudownie bezzapachowy. Ma postać bardziej emulsji, niż kremu., a wszelkie składniki działające, jak lep na muchy, typu gliceryna, czy ceramidy przywołuje do porządku ta odrobina silikonu, którą producent dodał do formuły.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152396].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Dodanych produktów: 329

Napisanych recenzji: 1169

troszkę zapycha

Krem używam od wiosny, czyli już kilka dobrych miesięcy i o różnych porach roku i krem nadaje się do stosowania przy cerach mieszanych, ale niecodziennie. Nawilża, odżywia, czasem zapycha jednak. Dość szybko się wchłania, nieźle trzyma się na nim makijaż. Konsystencja dość lekka, ale czasem miałam wrażenie, że moja skóra troszkę się dusi pod nim. Jest tani i wydajny, bezzapachowy.

Używam tego produktu od: wiosny
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035832].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

zgodny z przeznaczeniem

Zalety tego kremu są duże. Przed ważnym spotkaniem uratował mnie, dzięki czemu moje zaognienia na twarzy, po użyciu dość drogiego kremu zdecydowanie zbladły. Niestety mam dużą skłonność do alergii i bardzo muszę uważać na to, co stosuję, a ten krem nie tylko ukoił moją skórę, ale także odpowiednio nawilżył. Jedynie brakuje mi dla pełnego komfortu, przyjemnego zapachu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033613].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Dla mnie bomba!

Nie zaskoczę, bo zgadzam się z większością. Krem dobry, nie uczula, szczególnie dobrze nawilża, zmiękcza naskórek i łagodzi.

Mam skórę wrażliwą, problematyczną i skłonną do występowania suchych placków... no po prostu ręce opadają:( każdy krem praktycznie mnie podrażnia...

W końcu natrafiłam na ten produkt. Już miałam dość tego eksperymentowania (pozostawały mi głównie kremy pielęgnacyjne dla dzieci). Jednak potrzebowałam czegoś, co będzie się nadawało pod makijaż. "Raz kozie śmierć" pomyślałam i zakupiłam. ;)

Jak się potem okazało - było warto! Przy regularnym stosowaniu naprawdę dobrze nawilża. Nie powoduje u mnie żadnych podrażnień, oprócz tego jest niedrogi, można go stosować na dzień i na noc. Stosuję go pod makijaż i jestem zadowolona.

Nie posiada w swoim składzie propylene glycolu - prawdopodbnie to mnie uczula.

Polecam \'wrażliwcom\' takim jak ja. :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033486].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 47

Super

Fajny niedrogi kremik.

Łagodny, bezzapachowy, świetnie nawilża skórę mieszaną, szynko się wchłania, uspakaja i koi skórę.

Stosuję go na noc od czasu do czasu i zastanawiam się nad dłuższym stosowaniem zamiast Aqualia Thermal.

Zobaczymy. Póki co jest to interesująca oferta dobrego nawilżacza

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025023].usefull || 0 }}% pomocna.

Mega

Dla mnie ten krem jest naprawdę dobry, bardzo się zdziwiłam bo nie spodziewałam się tak naprawdę nic po tym krem , kupiłam go tak na spróbowania bo szukałam jednego dobrego kremu dla mojej cery, miałam porównanie do różnych kremów m.in krem iwostin tłusty ( jak dla mnie to cena jaką płaciła w aptekach 45 zł nie była mała , zużylam 4 opakowania 150ml), z tołpy ale nie były idealne wiec sięgnęła po ten i kiedy mi się skończył jeszcze bardziej za nim zatęskniłam😊. Przede wszystkim wyjednolicał super cerę i czułam , że jest nawodnienia i nawilżona, super sprawdza się pod make up bo szybko się wchłania wiec mega, a oprócz tego cena chyba ok. 25 zł nie pamiętam ale w porównaniu z tamtym co miała to szczał w 10!!

Używam tego produktu od: ok. 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 standard

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018932].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 116

Napisanych recenzji: 1269

dobry krem "w razie czego"

szybko stał się jednym z moich ulubionych kremów uniwersalnych - staram się na wyjazdy mieć taki krem, który nada się do całej twarzy, także pod oczy i złagodzi ewentualne podrażnienia od zmiany wody w nowym miejscu
*krem jest dość lekki, choć odżywczy - zostawia delikatnie tłustą warstwę, ale mi ona nie przeszkadza. Na lato byłby może dość tłusty, na zimę jest dość lekki, ale moim zdaniem da się go używać cały rok
*nie podrażnia skóry, nakładam go także pod oczy. Jednak krem nadaje się tylko do skóry w stanie zaleczonym - nie polecam na aktywne zmiany typu AZS. Po wizycie na basenie dostałam zmian atopowych na twarzy, miałam ze sobą tylko ten krem i niestety skóra piekła po jego użyciu w tych miejscach.
*nadaje się pod makijaż - podkład nie waży się na nim, nie przetłuszcza się za szybko
*dobrze nawilża skórę, likwiduje suche skórki jeśli skóra nie jest ekstremalnie wysuszona

krem dobrze zapobiega podrażnieniom, choć nie łagodzi tych które nam się pojawiły. Wypróbuję też drugi krem z tej serii, podejrzewam że on został stworzony do cięższych przypadków a nawilżający tylko zapobiegawczo

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące, choć nie codziennie
Ilość zużytych opakowań: około połowa pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985093].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Miłe zaskoczenie.

Kupiłam ten krem, przy okazji odwiedzenia stacjonarnego sklepu Ziaji. Poszukiwałam lekkiego, ale dobrze nawilżającego kremu na dzień, do stosowania przy kuracji Izotekiem. Krem jak najbardziej spełnił moje oczekiwania.

Plusy:
- dobrze nawilża

- koi skórę(większość kremów mnie podrażnia i po ich aplikacji skóra się zaczerwienia i piecze, ten łagodził)

- zmiękcza skórę - faktycznie w dodyku jest taka miła, mięciutka, gładka

- ładnie się wchłania

- lekka konsystencja

- bardzo dobry pod makijaż - dobrze współpracuje zarówno z bazami, jak i podkładami (sporo wypróbowałam i zawsze dawał radę)

-cena (ok. 20 zł)

Minusik, bedący jednocześnie plusem( piszę to z perspektywy osoby, która jest w trakcie kuracji Izotekiem i obecnie ma cerę wysuszoną):

- pozostawia na skórze lekko błyszczącą warstwę - mnie jako posiadaczkę tłustej cery to trochę drażni z uwagi na to ,że musiałam ogladac swoją błyszczącą twarz przez pół życia, aczkolwiek osobom z naturalnie suchą/normalną cerą nie musi to przeszkadzać, tym bardziej że de facto jest to warstwa ochronna dla skóry zapobiegająca utracie wilgoci i stąd moje mieszane odczucia (gdy pracuję w klimatyzowanym pomieszczeniu jest to przydatna warstwa dla skóry). U mojej siostry wygląda np. jak taki "zdrowy glow".

Nie bedę odejmować za to gwiazdki, ponieważ jest to moje odczucie, a kremik jest naprawdę fajny i godny polecenia. Chcę jeszcze wypróbować coś nowego, ale z pewnością do niego jeszcze wrócę.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978915].usefull || 0 }}% pomocna.