Med, Kuracja Dermatologiczna AZS, Krem kojący nawilżający

Med, Kuracja Dermatologiczna AZS, Krem kojący nawilżający

Cena już od 9,65 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem kojąco - nawilżający o wysokiej aktywności łagodzącej. Zawiera tylko niezbędne składniki receptury. Wykazuje skuteczność dermatologiczną w pielęgnacji chronicznych zmian atopowego zapalenia skóry (AZS).
Bezzapachowy, bez parabenów, kompatybilny ze skórą.
Problem: zaburzenia bariery ochronnej naskórka, suchość skóry, podrażnienia o różnym stopniu rozległości, nasilone swędzenie skóry oraz podwyższone ryzyko nadkażeń.
Wskazania: dla osób z atopią skóry bez ograniczeń wiekowych.
Efekt:
- przywraca ciągłość bariery hydrolipidowej naskórka,
- działa zmiękczająco, nawilża i zmniejsza suchość skóry,
- redukuje nadmierne swędzenie,
- równoważy florę bakteryjną,
- skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich nawrotom.

Hit

Po kuracji Effaclarem moja skóra była okropnie przesuszona. I zaczęła się walka o krem, który dałby radę nawilżyć delikatną skórę.

+cena, dostępność
+świetnie nawilża, widać róznicę juz po pierwszym użyciu
+dość szybko się wchłania
+nie zapycha

-pozostawia strasznie tłustą warstwę na skórze, przed makijażem nakładam go punktowo
-średni zapach

Edit.
Był hitem... Po 2-3 tygodniach używania okropnie zapchał mnie w okolicy brody i nosa. Parę godzin po nałożeniu już wyskakiwała "niespodzianka" :( szkoda...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252868].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Dla mojej czesto zaognionej skory z azs-em ten krem to porazka. Nie sprawdza sie pod zadnym wzgledem - nie nawilza, nie koi, a jeszcze bardziej podraznia i wzmaga zaczerwienienia na twarzy. Niestety nie dziala tez na swiad. Nie moge go polecic, bo tylko pogorszyl stan mojej skory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248526].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje wybawienie w walce z AZS

Przetestowałam mnóstwo kremów na atopowe zapalenie skóry i zawsze kończyło się tym, że wracałam do Ziai. Atopowe zapalenie skóry objawia się u mnie raz na pół roku i najlepiej radzi sobie z nim właśnie ten krem.

+ Świetnie łagodzi i nawilża.
+ Nadaje się zarówno na noc jak i na dzień pod makijaż.
+ Cena

-/+ Zapach nie zachwyca, ale też nie przeszkadza, ale w kremach do skóry wrażliwej im mniej substancji zapachowych, tym lepiej.
-/+ pojemność - mogłaby być trochę większa, bo przy regularnym stosowaniu wystarcza mi na miesiąc

- dostępność - ja widziałam go tylko w SuperPharm

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215343].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Za mało nawilża

Jak w tytule: ogólnie jest to bardzo fajny krem za małe pieniądze. Moja twarz po nim się świeci, ale używam na noc, więc to nie problem. Jedynym problemem jest to, że za mało nawilża-co nie znaczy, że nie robi tego wcale :)
Krem jest dość lekki, a po rozsmarowaniu na twarzy zostawia tłusty film. Zapach- jak dla mnie niezbyt przyjemny, ale nie brzydki i nie utrzymuje się długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1167981].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt

To chyba najlepsza seria firmy Ziaja.
Świetny krem na okresowe przesusze, tak jak teraz mój poretinolowy.
Dobrze nawilża, lekko natłuszcza, szybko się wchłania (z delikatnym filmem). Ja używam go tylko na noc i rano cera bez zarzutu - nawilżona, miękka, bez rozepchanych porów.
Nie podrażnia wrażliwca, cudownie bezzapachowy. Ma postać bardziej emulsji, niż kremu., a wszelkie składniki działające, jak lep na muchy, typu gliceryna, czy ceramidy przywołuje do porządku ta odrobina silikonu, którą producent dodał do formuły.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152396].usefull || 0 }}% pomocna.

troszkę zapycha

Krem używam od wiosny, czyli już kilka dobrych miesięcy i o różnych porach roku i krem nadaje się do stosowania przy cerach mieszanych, ale niecodziennie. Nawilża, odżywia, czasem zapycha jednak. Dość szybko się wchłania, nieźle trzyma się na nim makijaż. Konsystencja dość lekka, ale czasem miałam wrażenie, że moja skóra troszkę się dusi pod nim. Jest tani i wydajny, bezzapachowy.

Używam tego produktu od: wiosny
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035832].usefull || 0 }}% pomocna.

zgodny z przeznaczeniem

Zalety tego kremu są duże. Przed ważnym spotkaniem uratował mnie, dzięki czemu moje zaognienia na twarzy, po użyciu dość drogiego kremu zdecydowanie zbladły. Niestety mam dużą skłonność do alergii i bardzo muszę uważać na to, co stosuję, a ten krem nie tylko ukoił moją skórę, ale także odpowiednio nawilżył. Jedynie brakuje mi dla pełnego komfortu, przyjemnego zapachu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033613].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie bomba!

Nie zaskoczę, bo zgadzam się z większością. Krem dobry, nie uczula, szczególnie dobrze nawilża, zmiękcza naskórek i łagodzi.

Mam skórę wrażliwą, problematyczną i skłonną do występowania suchych placków... no po prostu ręce opadają:( każdy krem praktycznie mnie podrażnia...

W końcu natrafiłam na ten produkt. Już miałam dość tego eksperymentowania (pozostawały mi głównie kremy pielęgnacyjne dla dzieci). Jednak potrzebowałam czegoś, co będzie się nadawało pod makijaż. "Raz kozie śmierć" pomyślałam i zakupiłam. ;)

Jak się potem okazało - było warto! Przy regularnym stosowaniu naprawdę dobrze nawilża. Nie powoduje u mnie żadnych podrażnień, oprócz tego jest niedrogi, można go stosować na dzień i na noc. Stosuję go pod makijaż i jestem zadowolona.

Nie posiada w swoim składzie propylene glycolu - prawdopodbnie to mnie uczula.

Polecam \'wrażliwcom\' takim jak ja. :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033486].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Fajny niedrogi kremik.

Łagodny, bezzapachowy, świetnie nawilża skórę mieszaną, szynko się wchłania, uspakaja i koi skórę.

Stosuję go na noc od czasu do czasu i zastanawiam się nad dłuższym stosowaniem zamiast Aqualia Thermal.

Zobaczymy. Póki co jest to interesująca oferta dobrego nawilżacza

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025023].usefull || 0 }}% pomocna.

Mega

Dla mnie ten krem jest naprawdę dobry, bardzo się zdziwiłam bo nie spodziewałam się tak naprawdę nic po tym krem , kupiłam go tak na spróbowania bo szukałam jednego dobrego kremu dla mojej cery, miałam porównanie do różnych kremów m.in krem iwostin tłusty ( jak dla mnie to cena jaką płaciła w aptekach 45 zł nie była mała , zużylam 4 opakowania 150ml), z tołpy ale nie były idealne wiec sięgnęła po ten i kiedy mi się skończył jeszcze bardziej za nim zatęskniłam😊. Przede wszystkim wyjednolicał super cerę i czułam , że jest nawodnienia i nawilżona, super sprawdza się pod make up bo szybko się wchłania wiec mega, a oprócz tego cena chyba ok. 25 zł nie pamiętam ale w porównaniu z tamtym co miała to szczał w 10!!

Używam tego produktu od: ok. 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 standard

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018932].usefull || 0 }}% pomocna.