Dolls Lash Ultra Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Dolls Lash Ultra Volume Mascara

Wielofunkcyjny tusz do rzęs: pogrubia, wydłuża i podkręca. Kształt szczoteczki pozwala na precyzyjną aplikację tuszu pokrywając rzęsy równomierną warstwą tuszu, nie pozostawiając nieestetycznych grudek.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 3

Szkoda, że już go nie ma..

Tusz po prostu extra. Daje świetny efekt sztucznych rzęs, nie skleja ich. Jest to zdecydowanie mój hicior. Jednak strasznie ubolewam nad tym, że od jakiegoś czasu NIE MOŻNA GO NIGDZIE KUPIĆ, przez co znowu muszę szukać mojego ideału. :-(

Jedyne dwa minusy:
- trochę się osypuje
- szybko wysycha w opakowaniu

Używam tego produktu od: Odkąd zaczęłam się malować - około 4 lat.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132291].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 385

Napisanych recenzji: 862

Może być, ale ma wady

Tusz kupilam za namowa kolezanki, ktora sobie go bardzo chwalila. Postanowilam sporbowac, bo koszt ok. 10 zł wcale nie jest duzy, a skoro daje efekt \\\'wow\\\' to czemu nie. Niestety na moich z natury dlugich rzesach o malej objectosci nie przyniosl spektakularnych efektow. Dla posiadaczek krotkich, ale gestych rzes moze dawac swietne efekty.

+ znacznie wydluza rzesy
+ ma intensywnie czarny kolor
+ nie rozmazuje sie
+ ma zwykla szczoteczke
+ wydajny
+ cena

- po kilku godzinach kruszy sie
- tworzy nieesetyczne plamy pod oczami
- nie ziwkesza objetosci rzes
- nie pgrubia
- szybko zasycha

Niestety powyzsze wady go u mnie dyskwalifikuja, poniewaz potrzebuje produktu, ktory wytrzyma co najmniej 8-godzinny dzien pracy. Ten nadaje sie na krotkie wyjscie, ale nie ryzykowalabym zbyt dlugo, poniewaz efekt pandy murowany ;)

Używam tego produktu od: 3 miesięce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007102].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 49

mocna trójka

Daję mu trójkę, bo ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy ale nie przepadam za takimi szczoteczkami, poza tym zbyt dużo tuszu się nabiera. Nie zauważyłam aby znacząco się osypywał, cena jest niska więc można zaryzykować.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994718].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Napisanych recenzji: 2

Super tusz

Miałam, już kilka tuszy, ale ten jest jednym z moich ulubionych. Same plusy:
- tani
- dobra formuła
- nie osypuje się
- idealna szczoteczka, która przypomina tę z Mac Factor 2000 calorie, który również mam i nie jest tak dobry jak ten z wibo.

Napewno kupię kolejne, już 3 opakowanie
Polecam wszystkim! :)

Używam tego produktu od: ok. roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985534].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Bardzo fajny tusz za niską cenę.

Bardzo polubiłam jego szczoteczkę, nie jest sylikonowa.

Plusy
-cena,
-dostępność,
-tusz faktycznie pogrubia,
-wydajny,
-nie skleja rzęs.

Minusy
-na początku się osypuje ale już za drugim czy trzecim razem jest ok,
-dostępny tylko w kolorze czarnym.

Fajny tusz na co dzień , trudno z nim przesadzić i nie skleja rzęs. Jeśli ktoś nie oczekuje spektakularnych efektów to tusz jest dla niego :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982393].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Sporo plusów, ale jeden minus dyskwalifikuje

Jest to jeden z kilku tuszy do rzęs Wibo jakie aktualnie posiadam. Odnoszę wrażenie, że do każdego z nich lany jest ten sam tusz a zmieniana tylko szczoteczka, bo o ile właściwości tuszu są identyczne to aplikacja ma różne stopnie utrudnienia przez właśnie szczoteczki.

Szczoteczka jest tradycyjna, nie silikonowa (których z resztą nie cierpię). Bardzo ładnie nanosi kolejne warstwy i daje bardzo naturalny efekt mimo sporego pogrubienia. Udało mi się nawet lekko podkręcić rzęsy, a ponadto dobrze współpracuje z innymi tuszami do rzęs (czasami aplikuję kilka tuszów na raz).

Tusz do rzęs sam w sobie jest całkiem przyzwoity, ładnie się rozprowadza na rzęsach, nie grudkuje podczas aplikowania, kolejne warstwy ładnie się na siebie nakładają, czerń jest odpowiednia.

Co jest więc nie tak? Ma istotną dla mnie wadę - osypuje się. Już po kilku godzinach na dolnej powiece znajdziecie czarne plamy. Pojawia się to w każdej wersji tuszu z Wibo. Z uwagi na ten fakt nie nadaje się na cały dzień do szkoły, tym bardziej gdyby odbywała się lekcja w-f. Ja używam go na krótkie wyjścia, typu z koleżanką na kawę albo gdy mam 1,5 h zajęć, gdyż gdy miałam 3h to już mi się porządnie osypał.

Ogólnie jest fajny, wydajny, ładnie maluje rzęsy, jest tani, a jeśli traficie na promocję to prawie jak za darmo, jednak wampirzy efekt cieni pod oczami skutecznie go dyskwalifikuje.

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971502].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Mieszane uczucia

Kupiłam skuszona niską ceną i obietnicami producenta. Tusz, owszem, wydłuża, podkręca, pogrubia rzęsy, zwłaszcza po dwóch warstwach. Jednak już po kilku godzinach tusz znika z oczu. Nie to, że się osypuje, bo tego jako tako nie zauważyłam, ale po prostu znika. Zostaję wtedy z rzęsami tylko lekko przyciemnionymi i ciężko jest je "poprawić". Nie zawsze jest jednak możliwość zrobienia poprawek, więc na pewno nie jest moim ulubieńcem. Dodatkowo skleja je. Plusem jest na pewno niska cena, dostępność i efekt jaki daje. Efekt jest jednak krótkotrwały, co zniechęca mnie do ponownego zakupu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968815].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 151

Tani i dobry :)

+podkręca
+wydłuża
+nie skleja rzęs, a wręcz ładnie je rozdziela
+utrzymuje się nie rzęsach cały dzień, nie skruszy się
+jest bardzo tani

Tusz, który kosztuje około 10zł, a otrzymuje się ten sam efekt co przy tuszach, które są o wiele droższe. Pewnie jeszcze nie raz do niego wrócę. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962116].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 71

Najlepszy tusz, jaki miałam!!!!!!

Najlepszy tusz. Mega wydłuża, podkręca, pogrubia i jest strasznie tani. Czego chcieć więcej. Faktycznie powoduje, że rzęsy wyglądają jak sztuczne. Wszystkie moje koleżanki pytają, jak to zrobiłam, ja odpowiadam, a one biegną kupić ten tusz. REWELACJA!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959488].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Tusz godny uwagi

Szukałam zamiennika tuszu Loreal lash architect 4d. Znalazłam na wizaz pozytywne opinie na temat tuszu Wibo i nie zawiodłam się! Tusz ładnie pogrubia, tworzy efekt sztucznych rzęs. Już po jednym pociągnięciu widać efekt. Jak na tak niską cenę naprawdę jestem zadowolona. Pół gwiazdki odbieram za to, nie za bardzo podkręca rzęsy i za to, że po dwóch miesiącach używania trochę je skleja.

Ilość zużytych opakowań: 1 całę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952046].usefull || 0 }}% pomocna.