Professional Formula, Enzymatyczny peeling dotleniający

Professional Formula, Enzymatyczny peeling dotleniający

Kompleks dotleniający plus kwas laktobionowy. Innowacyjny, niezwykle skuteczny enzymatyczny peeling dotleniający do cery delikatnej, również wrażliwej to profesjonalny preparat oparty na formule stosowanej w gabinetach kosmetycznych. Ten nowatorski kosmetyk do zadań specjalnych w szybki i wygodny sposób pozwala osiągnąć efekty porównywalne z zabiegiem Aqua - Oxybazji może stanowić alternatywę dla wizyt w salonach piękności. Saszetki 2 x 5 g.

Cera
wrażliwa
enzymatyczne
oczyszczające, wygładzające
w saszetce
krem
<50ml

Najlepsza maseczka jaką miałam

Najlepszy peeling enzymatyczny, nie wysusza, nawilża, łagodzi zaczerwienienia i rozjaśnia cerę. Mój "must have" w kosmetyczce, szczególnie w trakcie wyjazdów. Gdyby była wersja w tubce czy butelce kupowałabym hurtowo!

Efekt alergii

Użyłam tego produktu kilka razy. Cieszyłam się, że moja kapryśna cera bardzo dobrze go zniosła. Po peelingu cera była oczyszczona, gładka, niewysuszona. Całkiem niedawno kupiłam peeling po raz kolejny i niestety po około 3 minutach od nałożenia skóra zaczęła mnie piec, szczypać, czułam tak jakby ktoś szorował moją twarz szorstką szczotką. Natychmiast zmyłam peeling i moja skóra była dość mocno zaczerwieniona i trochę wysuszona. Mam cerę mieszaną w kierunku wrażliwej. Produkt rzekomo dla skóry wrażliwej, ale moim zdaniem dla tak trudnej cery ten peeling raczej się nie sprawdzi.

Najlepszy peeling enzymatyczny !

Na promocjach wrzucam do koszyka kilkanaście opakowań. To jest najlepszy i najdelikatniejszy peeling enzymatyczny. Nic nie piecze, nie podrażnia, ale super złuszcza i wygładza skórę. Po zmyciu jest ładnie rozświetlona i gładka jak nigdy. To podwójne opakowanie wystarcza mi na 4 użycia. Po rozcięciu po prostu zamykam wszystko klipsem, ponieważ ta ilość jest dla mnie za duża, a na 4 użycia jest idealnie. Próbowałam już różnych innych, ale ten nie ma sobie równych. Wystarczy kilka minut i robi cuda. Polecam gorąco !

Eris film 1

Nie dla mnie.

TYTUŁEM WSTĘPU.

Jestem ogromną zwolenniczką peelingów enzymatycznych.
Kiedyś wolałam te mechaniczne, po których efekty były natychmiastowe, jednak obecnie skłaniam się ku tych na bazie enzymów.

Peelingi mechaniczne często podrażniają twarz, skóra szybko wraca do kondycji sprzed peelingu, wytwarza warstwę ochronną w postaci zwiększonej ilości sebum, lub bardziej rogowacieje.

Peelingi enzymatyczne są delikatne i choć na efekty wygładzenia skóry trzeba dłużej czekać, to jednak utrzymują się one dłużej. Skóra jest też mniej podatna na przesuszenia i rogowacenia.

RECENZJA.

Zapach: świeży
Kolor: rozwodniony błękit
Konsystencja: gęsta, żelowa, klejąca się
Wydajność: opakowanie wystarcza na 4 użycia- na twarz
Działanie: peeling delikatnie mrowi skórę, podczas zmywania maże się, trochę ciężko go zmyć

Efekty:
- po pierwszym zabiegu zauważyłam tylko lekkie zaczerwienienie twarzy i nic poza tym
- po kilku zabiegach skóra wyglądała promienniej, ale wygładzenie jest niezauważalne

Uwagi:
- porównując go do innych peelingów enzymatycznych oceniam go nisko
- zauważyłam, że przyczynia się do wysypu zmian trądzikowych
- mimo wszystko lekko podrażnia moją cerę- zaczerwienienie, które mija po godzinie od zmycia maseczko-peelingu

hmm..

- peeling jest dość tani
- zaraz po aplikacji czuć mrowienie, które za kilka chwil ustępuje
- ma gęstą żelową konsystencję o lekko niebieskim zabarwieniu
- zmywa się bez problemu
- rozjaśnia
- po użyciu twarz jest ściągniętą

Moim zdaniem, szału nie ma. Znam lepsze peelingi enzymatyczne, które nie ściągają skóry ani trochę i robią dużo więcej niż tylko rozjaśniają - poza tym efekt jest krótkotrwały.

Uwielbiam

Uważam ,że jest to jednym z lepszych drogeryjnych peelingów. Szkoda ,że nie jest dostępny w pełnowymiarowym opakowaniu bo z pewnością bym się skusiła. Produkt przeznaczony jest na dwie aplikacje u mnie starcza na dłużej jest niesamowicie wydajny. Ma bardzo przyjemną żelową bezbarwną konsystencje. Zapach bardzo delikatny , świeży uwielbiam go. Działanie jest świetne peeling bardzo dobrze oczyszcza i odświeża cerę. Zdecydowanie skóra po jego użyciu jest miękka a wszelkie suche skórki zredukowane.Zdecydowanie jestem z niego zadowolona i mogę go polecić.

Cudowny

Pomaga odzyskac blask cerze w sytuacji gdy nie chcę stosować bardziej inwazyjnych, mechanicznych peelingów. Pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Delikatnie usuwa wszystkie skórki. Ma bardzo przyjemny, subtelny zapach. Niezastąpiony w przypadku skóry suchej, normalnej, mieszanej i tłustej.

Nic nie robi

Dostałam ją w jakimś boxie kosmetycznym .
Szczerze to maseczka nie robi nic z moją cerą. Nie złuszcza, nie wygładza. Po dwukrotnym zastosowaniu nie było żadnych efektów ani odświeżenia ani dotlenienia.

Bardzo delikatny

PLUSY
-cena
-konsystencja
- podwójne, wygodne opakowanie
- mamy sporo produktu w opakowaniu
- dostępność
- prosta aplikacja, nie trzeba trzeć skóry

MINUSY
- brak dotlenienie i odżywienia skóry
- kiepskie złuszczanie naskórka
- słabe wygładzenie
- brak nawilżenia
- podrażania skórę naczyniową

To dla osób, która chcą bardzo delikatnego efektu. Mi taki nie odpowiada, praktycznie nie widzę większej różnicy po jego zastosowaniu. Z kolei ten gruboziarnisty z tej samej serii za mocno podrażnia :<

Do zakochania jeden krok! :)

Zupełny hit w moim kosmetycznym ekwipunku i totalny must-have.
Z reguły wszystkie &quot;saszetki&quot; Bielendy to dla mnie perełki, które stanowią bardzo ważną bazę w pielęgnacji cery.

-Tutaj mamy do czynienia z peelingiem enzymatycznym, więc dzięki jego działaniu cera nie jest narażona na ewentualne mechaniczne podrażnienia.
- Zapach jest bardzo przyjemny i zachęca do regularnego stosowania.
- Maseczka łatwo się aplikuje oraz zmywa.
- Efekty peelingu są widoczne już po pierwszym użyciu.
- Skóra jest świetlista, odświeżona, dotleniona.
- Po regularnym stosowaniu 2 razy w tygodniu w ciągu miesiąca zauważyłam widoczną niwelację przebarwień skórnych, co mnie ogromnie pozytywnie zaskoczyło. :)
- Skuteczność w walce z zaskórnikami, co skutkuje również nienagannym makijażem
- Skóra jest elastyczna i dokładnie nawilżona oraz miła i gładka w dotyku
- Nie wpływa na zmiany skórne (nie powoduje trądziku czy innych niepożądanych &quot;gości&quot; ;).
- cera wydaje się zdecydowanie zdrowsza i młodsza
- Zawiera moje ulubione algi koralowe <3
- bardzo dobry skład, brak parabenów,
- Szczególnie delikatny i bezpieczny dla wrażliwej cery
- Wydajność jest zadowalająca, gdyż jedna saszetka wystarcza na dwa zabiegi, przy czym całość peelingu składa się z dwóch saszetek. Kalkulacja jest prosta - peelingu starcza mi na dość długo. :)
- Skuteczność, gdyż po 10 minutach efekt jest naprawdę zadowalający
- Cena. Za takie efekty płacić 2,50 zł? Szaleństwo! :)

Minusem jest saszetka, bo zawsze, ale to zawszę rozerwę ją tak, jak nie trzeba. :X

Mimo wszystko, poleeecam gorąco!
Maddi

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Wiele saszetek

Świetny ! :)

Jest to chyba jedyny peeling ENZYMATYCZNY który na mnie działa ( mam skórę mieszaną, skłonną do wyprysków i odporną ) dlatego zawsze wykonywałam peeling peelingami gruboziarnistymi, bo tylko takie na mnie działały, lecz ostatnio zaryzykowałam i kupiłam oto ten peeling enzymatyczny.

Plusy:
+ ładny zapach
+ dobra konsystencja (pół saszetki wystarcza mi na 2 razy)
+skóra po peelingu jest nawilżona, świetlista, bardzo gładka i miękka, suche skórki znikają
+ nie zapycha (jak narazie)
+ cena

Minusy:
- peeling jest przeznaczony dla cery wrażliwej, ja mam cerę dość odporną ( trzymam peeling na twarzy ok 20-25 min dla lepszego efektu) i twarz jest dość czerwona
- saszetki, fajnie by było gdyby zrobili pełną wersję :))

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

Uwielbiam

Jest po prostu super.
* przezroczysty
* delikatny zapach
* działanie
Bardzo zmiękcza naskórek i nadaje się dla wrażliwej cery a te rzeczy się dla mnie bardzo liczą.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele