Couleurs Nature, Illuminating Cream Opalys (podkład rozświetlający)

Couleurs Nature, Illuminating Cream Opalys (podkład rozświetlający)

Bardzo lekki podkład rozświetlający. Nadaje twarzy promienny i zdrowy wygląd, dodatkowo podkład ma właściwości nawilżające. Kosmetyk zamknięty w ciekawym słoiczku. Nie zatyka porów, doskonały na okres wiosenno-letni.

Cena: 42 zł / 40 ml

Podrażnionej skórze nie poleca

Ładne opakowanie, ciekawy efekt, ale....
-słabo kryje (mam problemy naczynkowe)
-uwydatnia zmarszczki (mam suchą skórę)
-widać złuszczający się naskórek (nie mogę często robić peelingu bo jeszcze bardziej podrażniam skórę twarzy)
-po kilku godzinach widać podkład tylko częściowo, a na policzkach pojawiają się "liszaje"
Poza tym
- nie można stosować go na tłusty krem bo się podkładzik waży....

Dobry dla nawilżającego kremu, którego zimą na wyjście nie stosuję.
Tak więc bye bye - póki co.Używam tego produktu od: 3 miesięcy

Zdecydowanie nie.

Szczerze nie polecam :(
Podkładzik bardzo wysusza skórę,a cały efekt rozświetlenia to coś na kształt deszczu rozświetlonych drobinek,co wygląda dość nieestetycznie ;/
Całkowiecie niewart ceny.

Używam tego produktu od: 2 lat.

Zawód!

Kupiłam go dawno dawno temu, kiedy był ogromnym obciązeniem na moją licealną kieszeń.

Ma lekką konsystencję, rozprowadza się łatwo, ale jest jakiś tłustawy, przez co zatyka pory i ma się odczucie "człowieka w świecącej masce'

Ponad to, zgodnie za zasadą efekt rozświetlający ma to do siebie, że nadaje się tylko do idealnie gładkiej cery, bowiem w przeciwnym razie przeokropnie podkreśla niedoskonałości.

No więc taki mi leżał i leżał i leżał aż w końcu spadł i pękł :)

Używam tego produktu od: --
Ilość zużytych opakowań: pół

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Śliczny :)

Tak jak już zauważono - absolutnie nie jest to podkład. Jako rozświetlacz natomiast sprawdza się znakomicie.
Daje widoczny, ale jednocześnie subtelny efekt rozświetlenia. Nakładam go na kości policzkowe i jestem zachwycona - ma malutkie drobinki, które przepięknie opalizują, wygląda ślicznie. :) Bardzo łatwy w użyciu, ma lekką konsystencję, nie obciąża skóry, trzyma się długo na skórze. I do tego jest strasznie wydajny i ma śliczne pudełko. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. :)

Świetny

Słoiczek prześliczny a rozświetlacz jak dla mnie doskonały. mimo, ze mam cerę mieszaną, nie musze obawiać się szybko zetrze się z mojej buzi. Latem stosuje gdy mam wiecej czasu na rozsmarowanie na calych ramionkach a jesli nie, uzywam pudrów rozswietlających.
Jest niesamowicie wydajny... a do tego ładnie pachnie-bardzo delikatnie i ma świetna konsystencję.
Stosuje go na buzię razem z moim podkładem na co dzień. polecam :)

Fajny rozświetlacz

Podkładem to on nie powienien się nazywać, a po prostu rozświetlaczem. Ma ładny zapach, półżelową, leciutką konsystencję, daje subtelny efekt, bardzo, trzyma sie na buzi cały dzień ( mialam go latem ), nie plami ubrań, mozna stosować go pod podklad lub przypruszyć pudrem....uszlachetnia promienny, delikatny makijaż. Nie jest drogi, czasami jest w promocji, no i jest strasznie wydajny. Polecam go:)

taki sobie

Generalnie używanie tutaj nazwy podkład jest pomyłką.
Właściwości podkładu nie zauważyłam.
Używam go od czasu do czasu, nigdy na całą twarz chyba ,że w połaczeniu z używanym podkładem, ale nie nadaje sie wtedy na codzień (te "opalizujące perełki" to dla mnie brokat z tym ze drobniutki;) )
Nadaje się na wakacyjną imprezę... chyba tylko i wyłącznie :-/
Konsystencja ok, szybko sie wchłania, nie powoduje suchości skóry.
Największa zaletą,acz najmniej przydatną ;) jest chyba opakowanie

swietlisty

no coz, to nie jest podklad i w sumie powinien znalezc sie w innej kategorii. Niestety YR uzyl dosc niejednoznacznej nazwy - jedynie w wersji angielskiej nazywa sie toto wlasciwie - a mianowicie Illuminating Cream - we wszystkich innych mi znanych (i nieznanych) nazywa sie toto make-up.
A teraz do rzeczy:
Plusy:
+ przesliczny kolor, zlocisty blask w zasadzie, drobinki sa malenkie i naprawde rozswietlaja a nie nablyszczaja (efekt jest delikatniejszy niz Silkening Body Lotion Dove)
+ bardzo dobrze sie trzyma - zero warstwy "poslizgowej", mozna maziac sie lapami po buzi (i innych czesciach ciala, bo swietnie nadaje sie do ramion, dekoltu i czego tam jeszcze ;-) )bez przeszkod :P
+ wydajny
+ bardzo przyjemna konsystencja - nie wiem czy to tylko zludzenie (raczej tak) czy ow rozswietlacz troche i nawilza (Urea w skladzie pozwala w to wierzyc)
+ przesliczne opakowanie

Minusy
- przesliczne opakowanie, to fakt, prawdziwa ozdoba lazienki, ale nie sadze by gmeranie lapami w kosmetyku wychodzilo i jemu i cerze na dobre, poza tym nie wyobrazam sobie wydobywania resztek rozswietlacza z kacikow sloiczka. Stad * mniej.

przepiękny

cudny ,po prostu cudny,kupiłam go dzis przy okazji zakupu innego kosmetyku IR (trafiłam akurat na promocje -29.90),można nim pięknie podkreślić zarówno bardzo jasną jak i opaloną cerą,można go położyć na całą twarz lub tylko wybrane jej partie lub na całe ciało gdy chcemy pięknie błyszczeć wieczorem.Zawiera niewielkie migotliwe drobinki rozświetlające,jest ich cała masa!!!.Można go nakładać samodzielnie dla uzyskania efektu świeistej cery lub wymieszać odrobinkę ze zwykłym podkładem.
Dla niezorientowanych dodaję -nie jest o zwykły podkład kryjący na dzień,bo nie kryje wcale.Ten podkład służy do rozświetlania -jak sama nazwa wskazuje.
Zorientowanym życzę miłego użytkowania tego produktu.

tylko na impreze!!!!

mam ten "podklad" dosc dlugo juz, jeszcze w innym opakowaniu( tzn. z inna zakretka). w sklepie wydawal mi sie fajny, ale pozniej okazało sie, że drobinki roświetljace są zbyt widoczne na codzień. Używam b. rzadko, na wyjścia, czasami smaruje cale ciało.
Opakowanie ciekawe, ale niepraktyczne!! stosuje go rzado i później trudno ten słoiczek otworzyć, caly zasycha.
Moim zdaniem nie jest to podklad na zwykły dzień, nie kryje w ogole.
Dobrze wyglada na policzkach.