Planeta Organica, Szampon do włosów na bazie olejku z rokitinika arktycznego

Planeta Organica, Szampon do włosów na bazie olejku z rokitinika arktycznego

Sprawdź ceny produktu

Szampon pomaga odbudować i zregenerować uszkodzone farbowaniem i suche włosy. Regeneruje ich strukturę, dodaje im siły, zdrowego blasku, stymuluje wzrost włosów.

Zdecydowanie najlepszy szampon!

Mam bardzo problematyczną skórę głowy. Co raz to coś mnie swędzi, pojawia się zaczerwienienie itp, na szczęście bez łupieżu. Bardzo ciężko dopasować mi odpowiedni szampon. Szukałam i szukałam, aż natrafiłam na ten! Ukoił moją skórę, a włosy też wyglądają po nim ładnie, są odżywione, miękkie. Mam taką zasadę, że myję włosy różnymi szamponami, na zmianę, wtedy problem swędzącej skóry głowy jest zminimalizowany, i tego też używam na zmianę (ostatnio na zmianę z innymi z tej serii), ale spełnia wszystkie moje oczekiwania co do szamponu! Zdecydowanie najlepszy szampon, również najlepszy z tej serii (wypróbowałam wszystkie).

Nie dla włosów wysokoporowatych

Czytając opinie innych dziewczyn zastanawiam sie, czy uzywalysmy tego samego szamponu ;-) zachęcona opiniami o dobrym nawilżeniu włosów postanowiłam przetestować szampon. Jednak na moich włosach nic takiego nie zauważyłam. Po umyciu tym szamponem moje włosy byly raczej wysuszone niż nawilżone, a do tego strasznie się puszyly. Dodatkowo po kilku myciach pojawil sie łupież. Szampon raczej mi zaszkodzil niż pomógł, także nie polecam.

Dobry ale bardzo obciąża

Tak jak w tytule, szampon jest dobry , bardzo fajnie odżywia włosy. Dla osób które mają problem z rozczesywaniem włosów wyda się idealny bo wystarczy tylko ten szampon by pozbyć się problemu. Niesie to za sobą jednak jeden problem - bardzo obciąża. Przy codziennym stosowaniu moje włosy były świetnie odżywione ale niestety pozbawione jakiejkolwiek objętości.

raczej nie

Zalety:
+w składzie są oleje
+ włosy po umyciu są miękkie i błyszczące
+ bardzo przyjemnie pachnie
+ bardzo dobrze sprawdza się przy włosach farbowanych
+ jest wydajny
+ nie plącze włosów
+ w pozytywnym znaczeniu obciąża włosy, przez co ładnie się układają

Wady:
- przyspiesza przetłuszczanie włosów

niezły

Bardzo dobra alternatywa dla szamponu rokitnikowego Natura Siberica. Skład bardzo przyjazny i delikatny, produkt nie zawiera żadnych drażniących substancji. Dobrze czyści, pomimo, że słąbo się pieni. Nie plącze włosów.Kosztuje o połowę mniej niż NS. Pachnie ziołowo. Butelka wystarczyła mi (i chłopakowi) na miesiąc, czyli akurat :) Na pewno kupię jeszcze

Bardzo dobry

Szampon ma bardzo dobry skład, nie zawiera slsów, nie przesusza moich kręconych włosów, zmywa oleje, zapach jak najbardziej na plus, jest wydajny w porównaniu do babydreamu lub Johnsons baby (: jeden z najczęściej przeze mnie używanych. Jednak wciąż szukam ideału chociaż wątpię czy taki istnieje :D

Najlepszy

To najlepszy szampon jaki sobie kupiłam i jestem z siebie dumna.
plusy:
nawilża
włosy są błyszczące i się nie puszą
pachnie jak słodycze z dzieciństwa (niestety nie na długo)
zmywa oleje

Minusów nie zauważyłam.

Jak dla mnie ten szampon ma prawie same plusy:

+nie podrażnia skóry głowy (a mam z tym naprawdę spory problem)
+ dobrze oczyszcza włosy
+ nie obciąża ( tylko że moje włosy jest naprawdę bardzo ciężko obciązyć czymkolwiek, myślę że jak ktoś ma problemy z przetłuszczaniem ten szampon nie będzie dobry)
+ jest wydajny
+ślicznie pachnie
+ dobrze się pieni
+ nie plącze włosów

Jedynym minusem jest cena i dostępność- cena mogłaby być troszkę niższa, ale jest do przezycia.
A produktu tego raczej nie widuję w sklepach które mają rosyjskie kosmetyki, więc zostaje tylko internet.

Bardzo się lubimy

Plusy:

:) ładnie oczyszcza włosy
:) wygładza aż po same końce
:) niesamowicie nabłyszcza
:) poprawia kondycję włosów, nawilża
:) ogranicza wypadanie
:) przyjemnie pachnie
:) ma dobry skład
:) wygodne opakowanie

Minusy:

:( dostępność

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Tragedia

Skusił mnie opis na Allegro i go kupiłam. Jest po prostu okropny i dziadowski. Mało wydajny, konsystencja dość rzadka. W dodatku zapachem nie powala. A włosy są po nim bardzo twarde, wręcz niemożliwe do rozczesania. Muszę w parze z nim stosować bardzo intensywne odżywki czy maski do włosów, by je w ogóle rozczesać i mimo wszystko jest problem. Nie polecam. Szkoda kasy na takie g...o!!!

Używam tego produktu od: prawie 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Fajny

Bardzo przyjemnie pachnie, nie podrażnia skóry, działa łagodnie, a przy tym nie mam problemu ze zmyciem olej.Konsystencja szamponu przypomina mi troszkę nieco lejącą odżywkę.Szampon jest ciut mniej wydajny niż tradycyjne, ale nie jest niewydajny :) Nie plącze jakoś strasznie moich włosów ani ich nie puszy :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry

Plusy:
- nie wysusza włosów
- pierwszy szampon, który je wręcz nawilża
- włosy po myciu nie plączą się już tak bardzo
- włosy są miękkie
- ładnie pachnie
- pieni się dość dobrze jak na taki skład
- jest dość wydajny

Używam tego produktu od: 3 m-cy